"Марокко Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 мамырдағы № 311 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЬІ ЕТЕДІ:
"Марокко Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Минис
трi
А. Мамин
Марокко Корольдігінде Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Рабат қаласында (Марокко Корольдігі) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Марокко"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2020 года № 311.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Марокко".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Об открытии Посольства Республики Казахстан в Королевстве Марокко
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Рабат (Королевство Марокко) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев