"Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 маусымдағы № 386 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 33, 405-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына:
мыналар:
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрі;
Раманқұлов
Ерлан Мирхайдарұлы
-
"Ұлттық биотехнология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының директоры, биохимия саласындағы PhD докторы (келісу бойынша);
Сыдықов
Ерлан Бәтташұлы
-
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының ректоры, тарих ғылымдарының докторы (келісу бойынша);
Пя
Юрий Владимирович
-
"Ұлттық кардиохирургия орталығы" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы, медицина ғылымдарының докторы (келісу бойынша);
Садыбеков
Махмұд Әбдісәметұлы
-
"Математика және математикалық модельдеу институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының директоры, физика-математика ғылымдарының докторы (келісу бойынша);
Ахметқал Медеу
-
"География және су қауіпсіздігі институты" акционерлік қоғамының басқарма төрағасы, география ғылымдарының докторы (келісу бойынша);
Күрішбаев
Ақылбек Қажығұлұлы
-
"С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті" акционерлік қоғамының ректоры, ауыл шаруашылығы ғылымдарының докторы (келісу бойынша);
Здоровец
Максим Владимирович
-
"Ядролық физика институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Нұр-Сұлтан қаласы бойынша филиалының басшысы, физика-математика ғылымдарының кандидаты (келісу бойынша) енгізілсін;
көрсетілген құрамнан: Е.Ғ. Батырбеков, Ғ.М. Мутанов, Д.Р. Қайдарова, Е.Қ. Бейсембетов, Ә.А. Жәрменов, Д.Ә. Шыныбеков, В.С. Школьник шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2020 года № 386.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429 "О создании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 33, ст. 405) следующие изменения:
ввести в состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Министра торговли и интеграции Республики Казахстан;
Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан;
Раманкулова Ерлана
Мирхайдаровича
директора республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный центр биотехнологии", доктора PhD в области биохимии (по согласованию);
Сыдыкова
Ерлана Батташевича
ректора некоммерческого акционерного общества "Евразийский национальный университет имени Л.Н. Гумилева", доктора исторических наук (по согласованию);
Пя
Юрия Владимировича
председателя правления акционерного общества "Национальный научный кардиохирургический центр", доктора медицинских наук (по согласованию);
Садыбекова
Махмуда Абдысаметовича
директора республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт математики и математического моделирования", доктора физико-математических наук (по согласованию);
Медеу Ахметкала
председателя правления акционерного общества "Институт географии и водной безопасности", доктора географических наук (по согласованию);
Куришбаева
Ахылбека Кажигуловича
ректора акционерного общества "Казахский агротехнический университет имени С. Сейфуллина", доктора сельскохозяйственных наук (по согласованию);
Здоровца
Максима Владимировича
руководителя филиала по городу Нур-Султану республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт ядерной физики" Министерства энергетики Республики Казахстан, кандидата физико-математических наук (по согласованию);
вывести из указанного состава: Батырбекова Э.Г., Мутанова Г.М., Кайдарову Д.Р., Бейсембетова И.К., Жарменова А.А., Шыныбекова Д.А., Школьника В.С.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин