Банкроттық рәсімін қозғауды тоқтата тұру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 14 шiлдедегi № 443 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2020 жылғы 11 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кредиторлар атынан мемлекеттік органдар мен квазимемлекеттік сектор субъектілерінің заңды тұлғаларды және дара кәсіпкерлерді банкрот деп тану туралы сотқа өтініш беруі 2020 жылғы 1 қазанға дейін тоқтатыла тұрсын.
2. Осы қаулы 2020 жылғы 11 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О приостановлении возбуждения процедуры банкротства
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2020 года № 443.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 11.05.2020.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приостановить до 1 октября 2020 года подачу в суд кредиторами в лице государственных органов и субъектов квазигосударственного сектора заявлений о признании банкротами юридических лиц и индивидуальных предпринимателей.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 11 мая 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин