"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 23 шiлдедегi № 470 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 учебные года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2020 года № 470.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қарулы Күштер, басқа да әскерлер мен әскери құралымдар, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 199 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2018 ж., № 19, 105-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ұлттық ЖОО-да, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінде

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2018 года № 199 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных сил, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2018 – 2019, 2019 – 2020, 2020 – 2021 учебные года" (САПП Республики Казахстан, 2018 г., № 19, ст.105) следующие изменения:
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год, утвержденный указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ

/5 715
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларына арналған Стипендиялық бағдарлама
15
635.8
/10597
635.8
/10597
Барлығы
51023
";
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2019 – 2020 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"Магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Магистратураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы

/5 715
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
15
635.8
/10597
635.8
/10597
Всего
51023
";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2019 – 2020 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Прием в магистратуру" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру
Наименование
Государственный образовательный заказ

Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Astana IT University
Басқа ЖОО
Ғылыми және педагогикалық магистратура
9487
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Бейіндік магистратура

Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) /расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
Национальные ВУЗы, Международный казахско-турецкий университет имени Х. Ясави, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий, Astana IT University
Другие ВУЗы
Научная и педагогическая магистратура
9487
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Профильная магистратура

137
646,3 /10 772
396,0 /6 600
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы
40
1803,9
"Назарбаев Университеті" ДБҰ, оның ішінде шетел азаматтарын оқыту үшін
519
8316,3
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларына арналған Стипендиялық бағдарлама
68
646,3/10772
Барлығы
10251
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына магистратураға қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантқа жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
120

137
646,3 /10 772
396,0 /6 600
Казахстанский филиал Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова
40
1803,9
АОО "Назарбаев Университет", в том числе для обучения иностранных граждан
519
8316,3
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
68
646,3/10772
Всего
10251
";
раздел "Прием в магистратуру Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 магистранта в год (тыс. тенге)
120

4770,5
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі болып табылатын білім беру ұйымдарында PhD докторантурасына қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі болып табылатын білім беру ұйымдарында PhD докторантурасына қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
ЖОО
1564
1307,0/21 783
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
75
9150,4
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларына арналған стипендиялық бағдарлама
1
Барлығы

4770,5
";
раздел "Прием в докторантуру PhD в организациях образования, администратором бюджетных программ которых является Министерство образования и науки Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD в организациях образования, администратором бюджетных программ которых является Министерство образования и науки Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 обучающегося (тенге)
ВУЗы
1564
1307,0 /21 783
АОО "Назарбаев Университет"
75
9150,4
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
1
1307,0/21783
Всего

1640
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
12

1640
";
раздел "Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
12

Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / / 1 студентті оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО-да,
Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университетінде
Назарбаев Университетінде
Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінде
Қазақстан-Британ техникалық университетінде
Astana IT University
Басқа ЖОО-да
6B01 Педагогикалық ғылымдар
8296
1010,9
/16 848
1010,9
/16 848

Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 студента (тенге)
В национальных ВУЗах, Международном казахско-турецком университете имени Х.А. Ясави
В Назарбаев Университете
В Международном университете информационных технологий
В Казахстанско-Британском техническом университете
Astana IT University
В других ВУЗах
6B01 Педагогические науки
8296
1010,9
/16 848
1010,9
/16 848

/15 339
825
/13 751
Барлығы
51071
";
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында жоғары білімі бар мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында жоғары білімі бар мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы

/15 339
825
/13 751
Всего
51071
";
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. тенге)
очное обучение
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
250
1486, 0
Барлығы
250
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің
Көкшетау техникалық институты
6B12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
6В123 Қоғамдық қауіпсіздік
148
1537,0
Жиыны
368
";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар мамандарды даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
күндізгі оқу
Өнер ЖОО

6B12 Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность
250
1486, 0
Всего
250
Кокшетауский технический институт Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан
6B12-Национальная безопасность и военное дело
6B123 Общественная безопасность
148
1537,0
Итого
398
";
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента в год (в тыс. тенге)
очное обучение
ВУЗы искусств

888
х
"Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6В014 Жалпы дамудың пәндік мамандандырылған мұғалімдерін даярлау
100
901,0
6B11 Қызмет көрсету
6B111 Қызмет көрсету саласы
700
714,9
Барлығы
1688
";
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлауға 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысында:
"Магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Магистратураға және резидентураға қабылдау
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
Ұлттық ЖОО, Қ.А. Ясауи атындағы халықаралық қазақ-түрік университеті, Қазақстан-Британ техникалық университеті, Халықаралық ақпараттық технологиялар университеті, Astana IT University
Басқа ЖОО
Ғылыми және педагогикалық магистратура

888
х
некоммерческое акционерное общество "Международный университет туризма и гостеприимства"
6B01 Педагогические науки
6В014 Подготовка учителей с предметной специализацией общего развития
100
901,0
6B11 Услуги
6B111 Сфера обслуживания
700
714,9
Всего
1688
";
в государственном образовательном заказе на подготовку специалистов с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2020 – 2021 учебный год, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Прием в магистратуру" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру и резидентуру
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 магистранта (тенге)
Национальные ВУЗы, Международный казахско-турецкий университет имени Х. Ясави, Казахстанско-Британский технический университет, Международный университет информационных технологий, Astana IT University
Другие ВУЗы
Научная и педагогическая магистратура

12004
646,3
/10772
396,0
/6600
Бейіндік магистратура
500
646,3
/10772
396,0
/6600
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы
40
1803,9
"Назарбаев Университеті" ДБҰ, оның ішінде шетел азаматтарын оқыту үшін
669
8569,3
27
4697,2
Барлығы
13 240
";
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясына магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясына магистратураға қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
7M04 Бизнес, басқару және құқық
7М042 Құқық
20
7411,0
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
(ғылыми-педагогикалық бағыттағы магистратура)
25
7411,0
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
(бейіндік бағыттағы магистратура)
15
6288,0
Барлығы
60
";
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орындарында магистратураға қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
25
2908,0
Барлығы
25
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
35
2400,0
Барлығы
35
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
20
2163,0
Барлығы
20
Жиыны
80
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына магистратураға қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясына магистратураға қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)

12004
646,3
/10772
396,0
/6600
Профильная магистратура
500
646,3
/10772
396,0
/6600
Казахстанский филиал Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова
40
1803,9
АОО "Назарбаев Университет", в том числе для обучения иностранных граждан
669
8569,3
27
4697,2
всего
13 240
";
раздел "Прием в магистратуру Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
7M04 Бизнес, управление и право
7М042 Право
20
7411,0
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
(магистратура по научно-педагогическому направлению)
25
7411,0
7M12 Национальная безопасность и военное дело
7M123 Общественная безопасность
(магистратура по профильному направлению)
15
6288,0
Всего
60
";
раздел "Прием в магистратуру в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру в учебных заведениях Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
25
2908,0
Всего
25
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
35
2400,0
Всего
35
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
20
2163,0
Всего
20
Итого
80
";
раздел "Прием в магистратуру Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции" изложить в следующей редакции:
"Прием в магистратуру Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 магистранта в год (тыс. тенге)

Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 білім алушыны оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығысы (теңге)
ЖОО
1815
1900,0
/31 667
"Назарбаев Университеті" ДБҰ
65
9 428,8
Барлығы
1880
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының PhD докторантурасына қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасы болып табылатын Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)

Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге) / расходы 1 (одного) кредита на обучение 1 обучающегося (тенге)
ВУЗы
1815
1900,0
/31 667
АОО "Назарбаев Университет"
65
9 428,8
Всего
1880
";
раздел "Прием в докторантуру PhD Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Генеральная прокуратура Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Генеральная прокуратура Республики Казахстан
Код и классификация областей образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)

8D04 Бизнес, басқару және құқық
8D042 Құқық
5
8359,0
8D12 Ұлттық қорғаныс және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
5
8359
Барлығы
10
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі болып табылатын Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясының PhD докторантурасына қабылдау
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
12
6504,5
";
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі болып табылатын оқу орындарында PhD докторантурасына қабылдау" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі болып табылатын оқу орындарында PhD докторантурасына қабылдау
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 білім алушыға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы

8D04 Бизнес, управление и право
8D042 Право
5
8359,0
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
5
8359
Всего
10
";
раздел "Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию" коррупции изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD Академии государственного управления при Президенте Республики Казахстан, администратором бюджетных программ которой является Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы Республики Казахстан
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
12
6504,5
";
раздел "Прием в докторантуру PhD в учебных заведениях, администратором бюджетных программ которых является Министерство внутренних дел Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Прием в докторантуру PhD в учебных заведениях, администратором бюджетных программ которых является Министерство внутренних дел Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на 1 обучающегося в год (тыс. тенге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10
3195,0
Барлығы
10
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10
2890,0
Барлығы
10
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы
8D12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
10
1921,0
Барлығы
10
";
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2020 – 2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (мәдениет және өнер мамандықтары бойынша)" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлайтын оқу орындарында 2020–2021 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (мәдениет және өнер мамандықтары бойынша)
Мамандықтар топтарының атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы ішінде 1 маманды оқытуға жұмсалатын орташа шығыс (мың теңгемен)
күндізгі оқу
Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академияcы
Мәдениет және өнер мамандықтары
60
х
Қазақ ұлттық өнер университеті
Мәдениет және өнер мамандықтары
110
х
Қазақ ұлттық хореография академиясы
Мәдениет және өнер мамандықтары
30
х
Ж. Елебеков атындағы Республикалық эстрада-цирк колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
65
1330,0
А. Селезнев атындағы Алматы хореографиялық училищесі
Мәдениет және өнер мамандықтары
70
1306,0
О. Таңсықбаев атындағы Алматы сәндік-қолданбалы өнер колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
60
1025,0
П. Чайковский атындағы Алматы музыкалық колледжі
Мәдениет және өнер мамандықтары
105

8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10
3195,0
Всего
10
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10
2890,0
Всего
10
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
8D12 Национальная безопасность и военное дело
8D123 Общественная безопасность
10
1921,0
Всего
10
";
государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год (по специальностям искусства и культуры) изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием в организациях образования Министерства культуры и спорта Республики Казахстан на 2020 – 2021 учебный год (по специальностям искусства и культуры)
Наименование групп специальностей
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 специалиста за учебный год (в тыс. тенге)
очное обучение
Казахская национальная академия искусств имени Т. Жургенова
Специальности культуры и искусства
60
х
Казахский национальный университет искусств
Специальности культуры и искусства
110
х
Казахская национальная академия хореографии
Специальности культуры и искусства
30
х
Республиканский эстрадно-цирковой колледж имени Ж. Елебекова
Специальности искусства и культуры
65
1330,0
Алматинское хореографическое училище имени А. Селезнева
Специальности искусства и культуры
70
1306,0
Алматинский колледж декоративно-прикладного искусства имени О. Тансыкбаева
Специальности искусства и культуры
60
1025,0
Алматинский музыкальный колледж имени П. Чайковского
Специальности искусства и культуры
105

1601,0
Барлығы
500
".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

1601,0
Всего
500
".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин