2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы, Астрахань қаласында Қазақстан Республикасының Консулдығын және Қазақстан Республикасы, Орал қаласында Ресей Федерациясының Консулдығын ашу туралы келісімге қосымша хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 13 тамыздағы № 512 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы, Астрахань қаласында Қазақстан Республикасының Консулдығын және Қазақстан Республикасы, Орал қаласында Ресей Федерациясының Консулдығын ашу туралы келісімге қосымша хаттаманың жобасы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Мұхтар Бескенұлы Тілеуберді 2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы, Астрахань қаласында Қазақстан Республикасының Консулдығын және Қазақстан Республикасы, Орал қаласында Ресей Федерациясының Консулдығын ашу туралы келісімге қосымша хаттамаға Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан қол қойсын, оған қағидаттық сипаты жоқ өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 13 тамыздағы
№ 512 қаулысымен
мақұлданған
жоба
2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы, Астрахань қаласында Қазақстан Республикасының Консулдығын және Қазақстан Республикасы, Орал қаласында Ресей Федерациясының Консулдығын ашу туралы келісімге ХАТТАМА
(2020 жылғы 9 қарашада күшіне енді – Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары бюллетені, 2020 ж., N 6, 28-құжат)
Бұдан әрі Тараптар деп аталатын Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі
2000 жылғы 9 қазандағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Ресей Федерациясының Үкіметі арасындағы Ресей Федерациясы, Астрахань қаласында Қазақстан Республикасының Консулдығын және Қазақстан Республикасы, Орал қаласында Ресей Федерациясының Консулдығын ашу туралы келісімнің 4-бабына сәйкес
төмендегілер туралы келісті:
1-бап
Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясы, Астрахань қаласындағы консулдығы Бас консулдық болып өзгертіледі.
2-бап
Қазақстан Республикасының Астрахань қаласындағы Бас консулдығының консулдық округі Астрахань, Волгоград, Орынбор, Самара және Саратов облыстарының аумақтарын қамтиды.

О подписании протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 августа 2020 года № 512
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить прилагаемый проект протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года.
2. Министру иностранных дел Республики Казахстан Тлеуберди Мухтару Бескенулы подписать от имени Правительства Республики Казахстан протокол к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года, разрешив вносить изменения и дополнения, не имеющие принципиального характера.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Одобрен
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 августа 2020 года № 512
проект
ПРОТОКОЛ
к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года
Правительство Республики Казахстан и Правительство Российской Федерации, далее именуемые Сторонами,
в соответствии со статьей 4 Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Российской Федерации об открытии Консульства Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, и Консульства Российской Федерации в городе Уральске, Республика Казахстан, от 9 октября 2000 года,
согласились о нижеследующем:
Статья 1
Консульство Республики Казахстан в городе Астрахани, Российская Федерация, преобразуется в Генеральное консульство.
Статья 2
Консульский округ Генерального консульства Республики Казахстан в городе Астрахани включает в себя территории Астраханской, Волгоградской, Оренбургской, Самарской и Саратовской областей.

3-бап
Осы Хаттама оның күшіне енуі үшін қажетті мемлекетішілік рәсімдерді Тараптардың орындағаны туралы соңғы жазбаша хабарлама алынған күннен бастап күшіне енеді.
_______жылғы________"___"_________ ______________ қаласында әрқайсысы қазақ және орыс тілдерінде екі данада жасалды, әрі екі мәтіннің күші бірдей.
Қазақстан Республикасының
Үкіметі үшін
Ресей ФедерациясыныңҮкіметі үшін

Статья 3
Настоящий протокол вступает в силу с даты получения последнего письменного уведомления о выполнении Сторонами внутригосударственных процедур, необходимых для его вступления в силу.
Совершено в городе ______________ "___" ______________ года в двух экземплярах, каждый на казахском и русском языках, причем оба текста имеют одинаковую силу.
За Правительство
Республики Казахстан
За Правительство
Российской Федерации