Өнеркәсіпті дамыту қорын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 18 тамыздағы № 521 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамымен (келісу бойынша) бірлесіп, Өнеркәсіпті дамыту қорын құруды қамтамасыз етсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Р.В. Склярға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О создании Фонда развития промышленности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2020 года № 521
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан совместно с акционерным обществом "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" (по согласованию) обеспечить создание Фонда развития промышленности.
2. Министерству индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Скляра Р.В.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин