"Қазақстан Республикасы азаматтарының Армения Республикасында тіркелген жекелеген көлік құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуі мен пайдалануының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 306 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 553 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2020 ж. қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы азаматтарының Армения Республикасында тіркелген жекелеген көлік құралдарын Қазақстан Республикасына әкелуі мен пайдалануының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 мамырдағы № 306 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1-абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі 2021 жылғы 1 наурызға дейін заңнамада белгіленген тәртіппен мынадай шаралар қабылдасын:".
2. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 306 "О некоторых вопросах ввоза в Республику Казахстан и эксплуатации гражданами Республики Казахстан отдельных транспортных средств, зарегистрированных в Республике Армения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2020 года № 553
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.09.2020.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2020 года № 306 "О некоторых вопросах ввоза в Республику Казахстан и эксплуатации гражданами Республики Казахстан отдельных транспортных средств, зарегистрированных в Республике Армения" следующее изменение:
абзац 1 пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан до 1 марта 2021 года в установленном законодательством порядке принять меры по:".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин