Ресей Федерациясы пайдаланатын Балқаш торабының жер учаскелері мен мүлкін қабылдау/беру жөніндегі бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігін құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 572 қаулысы
Ресей Федерациясы пайдаланатын Балқаш торабының жер учаскелері мен мүлкін қабылдау/беру жөніндегі мәселелерді шешу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес құрамда Ресей Федерациясы пайдаланатын Балқаш торабының жер учаскелері мен мүлкін қабылдау/беру жөніндегі бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігі құрылсын.
2. "Ресей Федерациясы пайдаланатын Балқаш торабының жер учаскелері мен мүлкін қабылдау/беру жөніндегі бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 496 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 572 қаулысына
қосымша
Ресей Федерациясы пайдаланатын Балқаш торабының жер учаскелері мен мүлкін қабылдау/беру жөніндегі бірлескен комиссияның қазақстандық бөлігі
Әміргереев
Руслан Нұрымғалиұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әскери-ғарыштық бағдарламалар орталығының бастығы, жетекші
Қазбеков
Дәулет Саянұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Әскери-ғарыштық бағдарламалар орталығы әскери-ғарыштық жүйелерді дамыту басқармасы әскери-ғарыштық жүйелерді дамыту бөлімінің аға офицері
Ерсариев
Думан Тоқтасынұлы
басқарма бастығының орынбасары – Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әуе қорғанысы күштері бас қолбасшысының басқармасы материалдық-техникалық қамтамасыз ету бас басқармасы материалдық қамтамасыз ету бағытының аға офицері (инженерлік-әуеайлақтық қамтамасыз ету жөніндегі)
Қайыржан
Нұрхан Жомартұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Халықаралық ынтымақтастық департаменті халықаралық-құқықтық қамтамасыз ету басқармасы бағытының аға офицері
Бейсембаев
Марат Болатұлы
53898 әскери бөлімі байланыс торабы және радиотехникалық қамтамасыз ету бастығының орынбасары (материалдық техникалық қамтамасыз ету жөніндегі)
Жұлықпаев
Куаныш Сейілханұлы
53898 әскери бөлімі материалдық техникалық қамтамасыз ету бөлімі азық-түлік, мүлік қызметінің бастығы
Алпыспаев
Мақсат Орынханұлы
53898 әскери бөлімі материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімі жанар және жағармай материалдары қызметінің бастығы
Пустоветов
Сергей Сергеевич
53898 әскери бөлімі материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімі автомобиль және электр-газ қызметінің бастығы
Рылов
Сергей Бахадирович
53898 әскери бөлімі материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімі өртке қарсы қорғаныс және пәтер-пайдаланумен қамтамасыз ету қызметінің бастығы
Қабықаев
Бауыржан Даблайұлы
53898 әскери бөлімі материалдық-техникалық қамтамасыз ету бөлімі метрологиялық қызметінің бастығы
Төлекеев
Жаслан Сапартайұлы
Балқаш аудандық пайдалану бөлімі (гарнизонның) бастығының орынбасары
Шалбаев
Айдар Есләмбекұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Ресей, Кавказ және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Еуропа елдері департаменті директорының орынбасары
Уәлиханов
Санжар Оразбайұлы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі Ресей, Кавказ және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Еуропа елдері департаментінің кеңесшісі
Ергешбаев
Марат Нәділұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Жер ресурстарын басқару комитеті жер қатынастарын дамыту және жерге орналастыру басқармасының бас сарапшысы
Мұқажан
Азат Елбекұлы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Электр энергетикасын дамыту департаментінің бас сарапшысы
Мұхтаров
Нұрсұлтан Майданұлы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті Электр желілерін және қондырғыларын бақылау басқармасының сарапшысы
Тұңғышбаева
Гүлбану Қуандыққызы
Кәкенова
Әлия Қайратқызы
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Экологиялық реттеу және бақылау комитеті мемлекеттік экологиялық бақылау басқармасының бас сарапшысы
Қарағанды облысы бойынша Экология департаментінің бас маманы
Гущина
Ксения Сергеевна
Қарағанды облысы Әділет департаменті жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркеуді бақылау және әдістемелік қамтамасыз ету бөлімінің бас маманы
Әуесбаева
Сымбат Серікқызы
Приозерск қаласының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы филиалының тіркеу және жер кадастры бөлімінің басшысы (келісу бойынша)
Жүзтаев
Мамыр Төреханұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорны қорғаныс объектілерін кәдеге жарату және жалға беру бөлімінің бастығы
Мұхамедия
Тимур Адамұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" республикалық мемлекеттік кәсіпорны қорғаныс объектілерін кәдеге жарату және жалға беру бөлімінің сарапшысы
Мақсұтов
Хәлел Мұқатайұлы
"Қарағанды облысы жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Төлеубеков
Әнуар Дулатұлы
"Қарағанды облысы жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі жер учаскелерін беру және алу жөніндегі ұсыныстарды дайындау бөлімінің басшысы

Об образовании казахстанской части совместной комиссии по приему/передаче земельных участков и имущества Узла Балхаш, используемых Российской Федерацией
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 572
В целях решения вопросов по приему/передаче земельных участков и имущества Узла Балхаш, используемых Российской Федерацией, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать казахстанскую часть совместной комиссии по приему/передаче земельных участков и имущества Узла Балхаш, используемых Российской Федерацией, в составе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2015 года № 496 "Об образовании казахстанской части совместной комиссии по приему/передаче земельных участков и имущества Узла Балхаш, используемых Российской Федерацией".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2020 года № 572
Казахстанская часть совместной комиссии по приему/передаче земельных участков и имущества Узла Балхаш, используемых Российской Федерацией
Амиргереев
Руслан Нурымгалиевич
-
начальник Центра военно-космических программ Министерства обороны Республики Казахстан, руководитель
Казбеков
Даулет Саянович
-
старший офицер отдела развития военно-космических систем управления развития военно-космических систем Центра военно-космических программ Министерства обороны Республики Казахстан
Ерсариев
Думан Тохтасынович
-
заместитель начальника управления - старший офицер направления (по инженерно-аэродромному обеспечению) управления материального обеспечения Главного управления материально-технического обеспечения Управления Главнокомандующего Силами воздушной обороны Вооруженных Сил Республики Казахстан
Кайыржан
Нурхан Жомартулы
-
старший офицер направления управления международно-правового обеспечения Департамента международного сотрудничества Министерства обороны Республики Казахстан
Бейсембаев
Марат Болатович
-
заместитель начальника узла связи и радиотехнического обеспечения (по материально техническому обеспечению) войсковой части 53898
Жулыкпаев
Куаныш Сейлханович
-
начальник продовольственно-вещевой службы отдела материально-технического обеспечения войсковой части 53898
Алпыспаев
Максат Орынханович
-
начальник службы горючего и смазочных материалов отдела материально-технического обеспечения войсковой части 53898
Пустоветов
Сергей Сергеевич
-
начальник автомобильной и электрогазовой службы отдела материально-технического обеспечения войсковой части 53898
Рылов
Сергей Бахадирович
-
начальник службы противопожарной защиты и квартирно-эксплуатационного обеспечения отдела материально-технического обеспечения войсковой части 53898
Кавкаев
Бауыржан Даблаевич
-
начальник метрологической службы отдела материально-технического обеспечения войсковой части 53898
Тулекеев
Жаслан Сапартаевич
-
заместитель начальника Балхашской районной эксплуатационной части (гарнизона)
Шалбаев
Айдар Еслямбекович
-
заместитель директора Департамента России, Кавказа и европейских стран Содружества Независимых Государств Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Уалиханов
Санжар Оразбаевич
-
советник Департамента России, Кавказа и европейских стран Содружества Независимых Государств Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Ергешбаев
Марат Надилович
-
главный эксперт управления развития земельных отношений и землеустройства Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Мукажан
Азат Елбекулы
-
главный эксперт Департамента развития электроэнергетики Министерства энергетики Республики Казахстан
Мухтаров
Нурсултан Майданулы
-
эксперт управления по контролю энергетическими сетями и установками Комитета атомного и энергетического надзора и контроля Министерства энергетики Республики Казахстан
Тунгышбаева
Гульбану Куандыккызы
-
главный эксперт управления государственного экологического контроля Комитета экологического регулирования и контроля Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Какенова
Алия Кайраткызы
-
главный специалист Экологического департамента по Карагандинской области
Гущина
Ксения Сергеевна
-
главный специалист отдела контроля и методического обеспечения по вопросам государственной регистрации прав на недвижимое имущество Департамента юстиции Карагандинской области
Ауесбаева
Сымбат Сериковна
-
руководитель отдела по регистрации и земельному кадастру филиала некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" города Приозерска (по согласованию)
Жузтаев
Мамыр Тореханович
-
начальник отдела утилизации и аренды оборонных объектов республиканского государственного предприятия "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Мухамедия
Тимур Адамович
-
эксперт отдела утилизации и аренды оборонных объектов республиканского государственного предприятия "Қазарнаулыэкспорт (Казспецэкспорт)" Министерства индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
Максутов
Калел Мукатаевич
-
руководитель государственного учреждения "Управление земельных отношений Карагандинской области"
Тюлюбеков
Ануар Дулатович
-
руководитель отдела подготовки предложений по предоставлению и изъятию земельных участков государственного учреждения "Управление земельных отношений Карагандинской области"