Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 11 қыркүйектегі № 580 қаулысы.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық ғылыми онкология және транcплантология орталығы" акционерлік қоғамының акциялары пакетінің 100 (жүз) % "Ұлттық ғылыми онкология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (бұдан әрі – серіктестік) жарғылық капиталына берілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес республикалық мүлік Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің теңгерімінен серіктестіктің жарғылық капиталына берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
4. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 11 қыркүйектегі
№ 580 қаулысына
қосымша
"Ұлттық ғылыми онкология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жарғылық капиталына берілетін республикалық мүліктің тізбесі
Р/с №
Атауы
Өлшем бірлігі
Саны
1 2 3 4
1
Металл торы бар үстел
дана
5
2

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2020 года № 580.
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать 100% (сто) государственного пакета акций акционерного общества "Национальный научный центр онкологии и трансплантологии" в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр" (далее – товарищество).
2. Передать республиканское имущество с баланса Министерства здравоохранения Республики Казахстан в уставный капитал товарищества согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 сентября 2020 года № 580
Перечень республиканского имущества, передаваемого в уставный капитал товарищества с ограниченной ответственностью "Национальный научный онкологический центр"
№ п/п
Наименование
Единица измерения
Количество
1
2
3
4
1
Стол с металлической решеткой
штук
5
2

Құралдарға арналған жұмыс үстелі, 1800х1100х800 мм, SP181185 тот баспайтын болат
жиынтық
2
87
Үстел биіктігі реттелетін орталық орау үстелі. Үстел өлшемі 2060х900 мм. Сөрелерге арналған бекіткіштері бар, жұмыс орнын жарықтандыра отырып, мониторға, пернетақта мен тінтуірге арналған бекіткіштері бар үстел рамасы. Жиынтыққа жарық беретін үлкейткіш шыны кіреді. Үстелдің түсі-көгілдір. 3 суырмасы бар жылжымалы тумба, өлшемі 460х680х700 мм, қалауыңыз бойынша үстел Ergotisch BA Capriblav орама материалының рулон кескіші бар ұстағышпен жабдықталуы мүмкін
жиынтық
2
88
Киім-кешекті жарықтандыруға және төсеуге арналған орталық жұмыс үстелі, жұмыс тақтасы-тот баспайтын болат, үстелдің терезесі (700х400 мм) жанады, төменгі сөресі бар, үстелдің өлшемі 1800х1000х850 мм
жиынтық
1
89
Жұмсақ, жылжымалы, биіктігі реттелетін орындық, газ көтергіші бар, орындықтың жылжу шегі 500-700 мм, орындықтың диаметрі 400 мм, аяқты қоюға арналған сақинамен жабдықталған, дезинфекцияланатын, түсі ақ
жиынтық
4
90
Шаң өткізбейтін көліктік бөлікаралық контейнерлер 3х2, өлшемі 829х690х1161, сөрелерді ауыстыруға болады, сыйымдылығы-1 стерильдеу бірлігі бойынша 6 контейнер. Құлпы бар біржақты есік
жиынтық
2
91
Үш раковинасы бар жуғыш үстел, екі раковинаның өлшемі 450х450х240 мм, бір раковинаның өлшемі 700 х450х280 мм, үстелдің өлшемі 2000х600х850 мм, тот баспайтын болат. Үстел бір сөресі бар және жармалы есіктері бар шкаф түрінде жасалған. Жиынтыққа араластырғыш және сифон кіреді
жиынтық
1
92
Жуу машиналарының стерилизаторларына және ЦСО Ekom Plus2v барлық кешеніне арналған компрессор
жиынтық
1
93
Дезинфекция мөлшерлегіші бар қабырғалық себезгі панелі, өлшемі 500х400х200 мм, ыстық және жұмсартылған суды жеткізу, ең төменгі су қысымы 3 бар. Жетек шарлы 1/2 сыртқы бұрандамен аяқталуы тиіс. Тот баспайтын болат материал
жиынтық
1
94
Бір раковинасы бар, құралдарды жууға арналған үстел, 500х500х250 мм, үстел өлшемі 700х700х850 мм тот баспайтын болат. Үстел қабырғалы есіктері бар бір сөресі бар шкаф түрінде жасалған. Жиынтыққа араластырғыш және сифон кіреді
жиынтық
1
95
Селекта әуе пистолеті-арбаларды кептіруге арналған ауа
жиынтық
1
96
Дезинфекция мөлшерлеуіші және унитазы бар қабырғалық себезгі тақтасы, ыстық және жұмсартылған судың мөлшері, аздаған су қысымы 3 бар. жетек шарлы 1/2 сыртқы бұрандамен аяқталуы тиіс. Тот баспайтын болат материал
жиынтық
2
97
Жуу және дезинфекциялау құралдарын сақтауға арналған ашық аспалы шкаф 950х400х650 мм, тот баспайтын болат (дезинфикациялау-жуу машинасына арналған жиынтық)
жиынтық
2
98
Жинау керек-жарақтарына арналған арба (дезинфикациялау-жуу машинасына арналған жиынтық)
жиынтық
2
99
Медициналық қалдықтарды тасымалдауға арналған, қақпағы бар 80 литрге арналған аяқ педальмен ашылатын дара арба (дезинфикациялау-жуу машинасына арналған жиынтық)
жиынтық
2

Стол рабочий для инструментария, 1800х1100х800 мм, нерж. сталь SP181185
комплект
2
87
Центральный упаковочный стол с регулируемой высотой столешницы. Размер стола 2060х900 мм. Рама на стол с крепежами для полок, с освещением рабочего места, с крепежами для монитора, клавиатуры и мыши. В комплект входит увеличительное стекло с подсветкой. Цвет столешницы –бирюзовый. Подкатная тумбочка на колесах с 3 ящиками, размер 460х680х700 мм, по желанию стол может быть оснащен держателем с резаком рулонов упаковочного материала Ergotisch BA Capriblav
комплект
2
88
Центральный рабочий стол для просвечивания и укладки белья, рабочая доска нержавеющая сталь, окно в столешнице (700х400 мм) с подсветкой, с нижней полкой-размер стола 1800х1000х850 мм
комплект
1
89
Стул мягкий, передвижной, регулируемый по высоте, газовый подъемник, пределы сдвига сидения 500-700 мм, диаметр сидения 400 мм, оборудован кольцом для поддержки ног, дезинфицируемый, цвет белый
комплект
4
90
Пыленепробиваевые транспортные межотделенческие контейнеры 3х2, размер 829х690х1161, с возможностью перестановки полок, вместимость – 6 контейнеров по 1 стерилизационной единице. Одностворчатая дверь с замком
комплект
2
91
Стол моечный с тремя раковинами, две раковины размером 450х450х240 мм, одна раковина размером 700 х450х280 мм, размер стола 2000х600х850 мм, нержавеющая сталь. Стол изготовлен в виде шкафа с одной полкой и со створчатыми дверьми. В комплект входит смеситель и сифон
комплект
1
92
Компрессор для стерилизаторов моечных машин и всего комплекса ЦСО Ekom Plus2v
комплект
1
93
Настенная душевая панель с дозатором дезинфекции, размер 500х400х200 мм, подвод горячей и умягченной воды, мин. давление воды 3 бара. Привод должен быть закончен шаровыми 1/2 наружной резьбой. Материал нерж. сталь
комплект
1
94
Стол для мытья инструментов с одной раковиной, 500х500х250 мм, размер стола 700х700х850 мм нерж. сталь. Стол изготовлен в виде шкафа с одной полкой и со створчатыми дверьми. В комплект входит смеситель и сифон
комплект
1
95
Воздушный пистолет Селекта-воздух для подсушивания тележек
комплект
1
96
Настенная душевая панель с дозатором дезинфекции и унитазом, размер горячей и умягченной воды, мин. давление воды 3 бара. Привод должен быть закончен шаровыми 1/2 наружной резьбой. Материал нержавеющая сталь
комплект
2
97
Шкаф подвесной открытый для хранения моечных и дезинфицирующих средств 950х400х650 мм, нерж. сталь (комплект к дезинфикционно-моечной машине)
комплект
2
98
Тележка для уборочного инвентаря (комплект к дезинфикционно-моечной машине)
комплект
2
99
Тележка для перевозки медицинских отходов одинарная с крышкой, открываемой ножной педалью, на 80 литров (комплект к дезинфикционно-моечной машине)
комплект
2

1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі № 405 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 13, 124-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген акцияларының мемлекеттік пакеттері мен қатысу үлестері республикалық меншікте қалатын акционерлік қоғамдар мен шаруашылық серіктестіктердің тізбесінде:
"Нұр-Сұлтан қаласы" деген бөлімде:
реттік нөмірі 21-189-жол алып тасталсын.
2. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге, өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірі 227-24-жол алып тасталсын.
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және Ұлттық экономика министрлiктерінің кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 17 ақпандағы № 71 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 6, 41-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінiң қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
"4. Акционерлік қоғамдар" деген бөлімде
реттік нөмірі 15-жол алып тасталсын.

1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года № 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 13, ст. 124):
в перечне акционерных обществ и хозяйственных товариществ, государственные пакеты акций и доли участия которых остаются в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "г. Нур-Султан":
строку, порядковый номер 21-189, исключить.
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерству здравоохранения Республики Казахстан":
строку, порядковый номер 227-24, исключить.
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2017 года № 71 "О некоторых вопросах министерств здравоохранения и национальной экономики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 6, ст. 41):
в Положении о Министерстве здравоохранения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства здравоохранения Республики Казахстан и его ведомств:
в разделе "4. Акционерные общества":
строку, порядковый номер 15, исключить.