"Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қаңтардағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцияға қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 21 қазандағы № 687 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қаңтардағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцияға қатысушы болмау ниеті туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А.Мамин
Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 19 қаңтардағы Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцинға қатысушы болмау ниеті туралы
"Қазақстан Республикасының халықаралық шарттары туралы" 2005 жылғы 30 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан      Республикасының Сыртқы істер министрлігі Тәуелсіз Мемлекеттер Достастыгының Атқарушы комитетін Қазақстан Ресгіубликасының 1996 жылғы 19 қаңтарда Мәскеуде жасалған Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттер азаматтарының азаматтық алуының оңайлатылған тәртібі туралы конвенцияға қатысушы болмау ниеті туралы хабардар етсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств от 19 января 1996 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2020 года № 687
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств от 19 января 1996 года".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств от 19 января 1996 года
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 30 мая 2005 года "О международных договорах Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о намерении Республики Казахстан не становиться участником Конвенции об упрощенном порядке приобретения гражданства гражданами государств-участников Содружества Независимых Государств, совершенной в Москве 19 января 1996 года.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев