"Түркістан облысын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2024 жылға дейінгі кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 938 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 19 қарашадағы № 776 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Түркістан облысын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2024 жылға дейінгі кешенді жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 938 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Түркістан облысын әлеуметтік-экономикалық дамытудың 2024 жылға дейінгі кешенді жоспарында:
"VIII. Көліктік инфрақұрылым" бөлімде:
реттік нөмірі 78-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
78
Түркістан қаласында халықаралық әуежай салу
1-кезең: Түркістан қаласының бас жоспарының дамуын ескере отырып, әуежай орналасатын жерді таңдау және ТЭН мен ЖСҚ әзірлеу;
2-кезең: Түркістан қаласында өндірістік қызметті техникалық жарақтандыра отырып, халықаралық әуежай салу***жергілікті МЖӘ жобасы
пайдалануға беру актісі
Түркістан облысының әкімдігі, ИИДМ, ҰЭМ

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 938 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития Туркестанской области до 2024 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2020 года № 776
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 938 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития Туркестанской области до 2024 года" следующие изменения:
в Комплексном плане социально-экономического развития Туркестанской области до 2024 года, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "VIII. Транспортная инфраструктура":
строку, порядковый номер 78, изложить в следующей редакции:
"
78
Строительство Международного аэропорта в городе Туркестане
1-этап: выбор месторасположения аэропорта с учетом развития генерального плана города Туркестана и разработка ТЭО и ПСД;
2-этап: строительство международного аэропорта в городе Туркестане с техническим оснащением производственной деятельности*** местный проект ГЧП
акт ввода в эксплуатацию
акимат Туркестанской области, МИИР, МНЭ