"Сарапшы ұйымды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 331 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № 797 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сарапшы ұйымды белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 сәуірдегі № 331 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 176-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 331 "Об определении экспертной организации"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 ноября 2020 года № 797.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2008 года № 331 "Об определении экспертной организации" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 176).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин