Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 836 қаулысы
1994 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "АстанаГаз ҚМГ" акционерлік қоғамына "Интергаз Орталық Азия" акционерлік қоғамымен жалдау шартын жасасу жолымен "Сарыарқа" магистральдық газ құбырына үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2020 года № 836
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) от 27 декабря 1994 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "АстанаГаз КМГ" совершить сделку по обременению правами третьих лиц магистрального газопровода "Сарыарка" путем заключения договора аренды с акционерным обществом "Интергаз Центральная Азия".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин