2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 903 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01. 2020 бастап қолданысқа енгiзiледi.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 908 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2020 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 11 906 910 617 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 5 560 089 549 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 976 507 201 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 512 099 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 5 367 801 768 мың теңге;
2) шығындар – 13 941 047 236 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 228 526 548 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 338 215 473 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 109 688 925 мың теңге;

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2020 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 903
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
В соответствии со статьями 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2019 года № 908 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2020 – 2022 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2020-2022 годы, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 906 910 617 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 560 089 549 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 976 507 201 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 512 099 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 367 801 768 тысяч тенге;
2) затраты – 13 941 047 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 228 526 548 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 338 215 473 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 109 688 925 тысяч тенге;

4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо –196 122 166 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 196 122 166 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 458 785 333 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 3,5 проценті;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -7 776 582 201 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 11,1 проценті;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 458 785 333 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 196 122 166 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 196 122 166 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 458 785 333 тысячи тенге или 3,5 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -7 776 582 201 тысяча тенге или 11,1 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 2 458 785 333 тысячи тенге.";

2-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2-1. Жұмыспен қамтудың 2020 – 2021 жылдарға арналған жол картасының іс-шараларын іске асыру үшін 2020 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген қаражаттан 299 314 041 мың теңге мөлшеріндегі сома:
1) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтамасыз етуге берілетін 292 662 091 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер мынадай іс-шараларды қаржыландыруға аудару үшін бөлінсін:

пункт 2-1 изложить в следующей редакции:
"2-1. Выделить из средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2020 год на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020 – 2021 годы, сумму в размере 299 314 041 тысяча тенге для перечисления:
1) целевых трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в сумме 292 662 091 тысяча тенге Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан для финансирования следующих мероприятий на:

тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға – 168 620 222 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін жылдам тұрғызылатын кешендер құруға – 123 882 796 мың теңге;

ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов – 168 620 222 тысячи тенге;
строительство и (или) реконструкцию объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и инженерно-коммуникационной инфраструктуры, а также создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц – 123 882 796 тысяч тенге;

жұмыс істеп тұрған, сондай-ақ ашылуы жоспарланып отырған провизорлық және инфекциялық стационарларда медициналық жабдықтар сатып алуға – 159 073 мың теңге;
2) Қазақстан Республикасының Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігіне су шаруашылығы объектілерін салуға және (немесе) реконструкциялауға 4 600 620 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігіне қорғаныс объектілерін жөндеуге 2 051 330 мың теңге бөлінсін.";
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

приобретение медицинского оборудования в действующих, а также планируемых к открытию провизорных и инфекционных стационарах – 159 073 тысячи тенге;
2) Министерству экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан 4 600 620 тысячи тенге на строительство и (или) реконструкцию объектов водного хозяйства;
3) Министерству обороны Республики Казахстан 2 051 330 тысячи тенге на ремонт объектов обороны.";
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

реттік нөмірлері 4, 5 және 6-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
Қоғамдық-саяси күн тәртібіндегі өзекті мәселелерді және Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру" атты Қазақстан халқына Жолдауының негізгі аспектілерін зерттеу кешені
Халыққа 5 әлеуметтік сауалнама ұйымдастыру және өткізу.
1. Үшінші жаңғырту шарттарында ұлттық .тарих пен ұлттық кодтың негізгі кезеңдерін қазақстандықтардың қабылдауы. Сауалнама нәтижелері қоғамдық санадағы негізгі тарихи паттерндер, құндылықтарды беру және сабақтастық арналары, болашақты қабылдаудағы ұлттық фактордың рөлі туралы түсінік береді.
2. Жастар саясатында одан арғы нысаналы индикаторларды қалыптастыру. Сауалнама нәтижелері жастардың проблемалық мәселелері мен негізгі қажеттіліктерін анықтауға, сондай-ақ жастардың әлеуметтік көңіл-күйін, жастардың қоғамдық-саяси көңіл-күйін зерделеуге көмектеседі. Сондай-ақ әлеуметтік зерттеу шеңберінде жастардың Волонтер жылын өткізуге қатысу деңгейін, жастар арасында волонтерлікті дамыту перспективасын анықтау жоспарлануда. 3. Қазақстан Республикасы жағдайындағы қайырымдылық жүйесі. Сауалнама нәтижелері жүйенің елдің даму қажеттіліктеріне қаншалықты сәйкес келетінін және бизнестің әлеуметтік жауапкершілігін ояту үшін қандай шаралар қажет екенін анықтауға мүмкіндік береді.
4. Отбасы-демографиялық саясат. Сауалнама нәтижелері отбасы құндылықтарының жай-күйі, гендерлік теңдік, балалардың қауіпсіздігі туралы түсінік береді, отбасын мемлекеттік қолдау шаралары туралы халықтың хабардар болу және қатысу деңгейін зерделейді.5. Қазақстандағы Үшінші жаңғырту процесі. Сауалнама нәтижелері қоғамдық сананың қалай өзгеріп жатқаны, экономикалық және саяси басымдықтардың үндестігі мен үйлесімсіздігі, цифрландыру жағдайында жұмыспен қамтудың тұрақтылығы туралы түсінік береді, сондай-ақ халықтың қоғамдық дамудың қазақстандық моделін қабылдау дәрежесін көрсетеді
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
104 380
5
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету бойынша қызметтер
1. Діни қызмет саласындағы қатынастарды реттеу.2. Отбасы саясатын дамыту.3. Қоғамдық сананы жаңғырту.4. Қазақстан Республикасының салалық заңнамасына оның ақпаратқа қол жеткізу саласындағы талаптарға, стандарттар мен қағидаттарға сәйкестігі тұрғысынан тексеру жүргізу.5. Қазақстандық бірегейлікті қалыптастыру контекстінде этносаралық қатынастар мен диаспоралық саясатты зерттеу.6. "Ruh.​kz" сайтын техникалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ

строки, порядковые номера 4, 5 и 6, изложить в следующей редакции:
"
4
Комплекс исследований актуальных вопросов общественно-политической повестки дня и ключевых аспектов Послании Президента Республики Казахстан народу Казахстана "Рост благосостояния казахстанцев: повышение доходов и качества жизни"
Организация и проведение 5 социальных опросов населения:
1. Восприятие казахстанцами основных вех национальной истории и национального кода в условиях третьей модернизации. Результаты опроса дадут представление об основных исторических паттернах в общественном сознании, каналах передачи и преемственности ценностей, роли национального фактора в восприятии будущего.
2. Формирование дальнейших целевых индикаторов в молодежной политике. Результаты опроса помогут выявить проблемные вопросы и основные потребности молодежи, а также изучить социальное самочувствие молодежи, общественно-политическое настроение молодежи. Также в рамках социсследования планируется выявить уровень участия молодежи в проведении Года волонтера, перспективы развития волонтерства среди молодежи.
3. Система благотворительности в условиях Республики Казахстан. Результаты опроса позволят определить насколько соответствует система потребностям развития страны и какие меры необходимы для пробуждения социальной ответственности бизнеса.
4. Семейно-демографическая политика. Результаты опроса дадут представление о состоянии семейных ценностей, гендерном равенстве, безопасности детского населения, возможность изучить уровень информированности и участия населения о мерах государственной поддержки семьи.
5. Процесс Третьей модернизации в Казахстане. Результаты опроса дадут представление о том, как меняется общественное сознание, о синхронности и асинхронности экономических и политических приоритетов, устойчивости занятости в условиях цифровизации, а также продемонстрируют степень восприятия населением казахстанской модели общественного развития.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
104 380
5
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Регулирование отношений в сфере религиозной деятельности.2. Развитие семейной политики.3. Модернизация общественного сознания.4. Проведение ревизии отраслевого законодательства Республики Казахстан на предмет его соответствия требованиям, стандартам и принципам в области доступа к информации.5. Изучение межэтнических отношений и диаспоральной политики в контексте формирования казахстанской идентичности.6. Техническое сопровождение сайта "Ruh.​kz"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"

001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1
014 903
6
Волонтер жылы шеңберінде волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды үйлестіру және мониторингтеу бойынша республикалық жобалау кеңсесінің (фронт-офис) қызметін ұйымдастыру
1) 14 облыста және Нұр-Сұлтан, Алматы (2 орталық), Шымкент қалаларында гранттық қаржыландыру аясында құрылған 18 өңірлік орталық пен өңірлік үйлестірушілердің, білім беру, денсаулық сақтау, әлеуметтік қорғау, мәдениет, экология, ТЖ және т. б. салаларындағы волонтерлік бағыттары бойынша қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету арқылы бүкіл республика бойынша волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды үйлестіру;

001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
1
014 903
6
Организация деятельности республиканского проектного офиса (фронт-офис) по координации и мониторингу волонтерских программ и проектов в рамках Года волонтера
1) координация волонтерских программ и проектов по всей республике через обеспечение координации деятельности 18 региональных центров, созданных в рамках грантового финансирования в 14-и областях и гг. Нур-Султан, Алматы (2 центра), Шымкент и региональных координаторов, по направлениям волонтерства в сферах образования, здравоохранения, социальной защиты, культуры, экологии, ЧС и др;

2) Волонтерлер жылын өткізу шеңберінде жұртшылық, журналистер, блогерлер, волонтерлер өкілдерінен тұратын мониторингтік топтың қызметін ұйымдастыру және сараптамалық сауалнама жүргізу арқылы 14 облыста және Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент қалаларында іске асырылып жатқан волонтерлік бағдарламалар мен жобаларды мониторингтеу; 3) БАҚ, интернет - ресурстар, өңірлердегі волонтерлерді қолдау орталықтары, жобалық кеңсенің аккаунттары, qazvolunteer.kz сайты арқылы тарату үшін бірыңғай имидждік және ақпараттық материалдарды әзірлеу және дайындау арқылы волонтерлікті танымал ету бойынша іс-шаралар өткізу, волонтерлердің (жеке азаматтардың, ҮЕҰ, бизнесмендердің, ұйымдардың), барлық аймақтардағы волонтерлердің нақты оң істері туралы үздік практиканы жинақтау, белсенді волонтерлер/ҮЕҰ/бастамашыл топтар туралы бейнероликтер әзірлеу;
4) волонтерлік мәселелеріне қызығушылық танытатын азаматтармен жұмыс істеу үшін бірыңғай ақпараттық орталықтың жұмысын ұйымдастыру;
5) өңірлік үйлестірушілерді оқыту арқылы оқыту блогын ұйымдастыру, "Жаттықтырушыларға арналған тренинг" республикалық мектебін және өңірлік семинарларды өткізу;
6) Волонтер жылының қорытындылары туралы талдамалық баяндама дайындау
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" Қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"124 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
80 324
";
реттік нөмірі 10-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
10
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна", "KazakhTV" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша қызметтер. ҚР Тәуелсіздігінің 30 жылдығын мерекелеу жөніндегі іс - шаралар жоспары аясында ақпараттық - түсіндіру шараларын ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
17
018 107
";
реттік нөмірі 18-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
18
Қоғамдық кеңес институтын және үкіметтік емес секторды дамыту бойынша баяндамалар дайындау
1. Зерттеу құралдарын дайындау.2. Қазақстанда қоғамдық кеңестер институты мен үкіметтік емес секторды дамыту үрдістері бойынша ақпарат жинауды жүргізу.3. ҚР қоғамдық кеңестері мен үкіметтік емес ұйымдарының құрамына, қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдардың қызметі туралы ақпараттың қол жетімділігіне, әлеуметтік мәселелерді шешу кезінде қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдардың азаматтармен өзара іс-қимыл жасау тетіктеріне талдау жүргізу.4. Қазақстан өңірлерінде қоғамдық кеңестер мен үкіметтік емес ұйымдар мәселелері бойынша әлеуметті танушылық және сараптамалық зерттеулер жүргізу.5. Қоғамдық кеңестер институтын және үкіметтік емес секторды дамыту бойынша кешенді баяндамалар дайындау және баяндамалардың жобаларын сарапшылар қоғамдастығымен және азаматтық қоғам өкілдерімен талқылау
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Рухани жаңғыру" қазақстандық қоғамдық даму институты" КеАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету"

2) мониторинг волонтерских программ и проектов, реализуемых в 14-и областях и гг. Нур-Султан, Алматы, Шымкент в рамках проведения Года волонтера, через организацию деятельности мониторинговой группы из числа представителей общественности, журналистов, блогеров, волонтеров и проведение экспертного опроса;
3) проведение мероприятий по популяризации волонтерства через разработку и изготовление единых имиджевых и информационных материалов для распространения через СМИ, интернет - ресурсы, центры поддержки волонтеров в регионах, аккаунты проектного Офиса, сайт qazvolunteer.kz, сбор лучших практик о конкретных положительных делах волонтеров (отдельных граждан, НПО, бизнесменов, организаций), волонтерства со всех регионов, разработку видеороликов об активных волонтерах/НПО/инициативных группах;
4) организация работы единого информационного центра для работы с гражданами, интересующимися вопросами волонтерства;
5) организация обучающего блока через обучение региональных координаторов, проведение республиканской Школы "Тренинг для тренеров" и региональных семинаров;
6) подготовка аналитического доклада об итогах Года волонтера
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани жаңғыру"
001"Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"124 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
80 324
";
строку, порядковый номер 10, изложить в следующей редакции:
"
10
Проведение государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел арна", "Kazakh TV". Организация и проведение информационно-разъяснительных мероприятий в рамках Плана мероприятий по празднованию 30-летия Независимости РК
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"100 "Размещение государственного информационного заказа"
17
018 107
";
строку, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции:
"
18
Подготовка докладов по развитию института общественных совета и неправительственного сектора
1. Подготовка инструментария исследований.2. Проведение сбора информации по тенденциям развития института общественных советов и неправительственного сектора в Казахстане.3. Проведение анализа состава общественных советов и неправительственных организаций РК, доступности информации о деятельности общественных советов и неправительственных организаций, механизмов взаимодействия общественных советов и неправительственных организаций с гражданами при решении социальных вопросов. 4. Проведение в регионах Казахстана социологического и экспертного исследований по вопросам общественных советов и неправительственных организаций.5. Подготовка комплексных докладов по развитию института общественных советов и неправительственного сектора и обсуждение проектов докладов с экспертным сообществом и представителями гражданского общества
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития "Рухани Жаңғыру"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства"

13 345
";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Мобильді халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
Аз қамтылған және жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларын кеңейту, сондай-ақ халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметтеріне қолжетімділікті қамтамасыз ету үшін
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Атамекен" ҚР ҰКП
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру" 101"Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
514878
";
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
47
Білім мен ғылымды дамытудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі қызметтер
Білім мен ғылымды дамытудың мемлекеттік бағдарламасының (бұдан әрі - мемлекеттік бағдарлама) тақырыптары бойынша бейне - контентті әзірлеу, ақпараттық материалдарды дайындау және тарату, ақпараттық алаңдарда жұмысты жүзеге асыру, сондай-ақ мемлекеттік бағдарламаны ілгерілету бойынша консультациялар беру, ақпараттық-талдау жұмысын қамтамасыз ету және қойылған міндеттерді жүзеге асыру үшін неғұрлым тиімді құралдарды әзірлеу мақсатында әлеуметтанушылық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
001 "Білім беру және ғылым саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру" 103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
242 131
";
реттік нөмірі 57-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
57
Қазақстан Республикасының әртүрлі өңірлерінен дарынды балаларды республикалық физика-математика мектебінде оқыту
Қазақстан Республикасының дарынды балаларын мамандандырылған жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту жөнінде білім беру қызметтерін ұсыну. Үш тілде білім беруді енгізуді қамтамасыз ету (қазақ тілін, ағылшын және орыс тілін меңгеру); оқушыларды ғылыми-зерттеу жұмыстарына тарту, сонымен қатар оқушыларды зияткерлік олимпиадаларға, ғылыми жарыстарға қатысуын қамтамасыз ету; тәрбие жұмысын ұйымдастыру, зияткерлік және танымдық қызметке қызығушылығын дамыту; ата-анасымен әріптестік қарым-қатынас орнату
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
"Республикалық физика-математика мектебі" КеАҚ
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" 100 "Балаларды республикалық білім беру ұйымдарында оқыту және тәрбиелеу"
1

13 345
";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29
Обеспечение деятельности мобильных центров занятости населения
Для расширения охвата активными мерами содействия занятости безработных и малообеспеченных граждан, а также обеспечения доступности к услугам центров занятости населения
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
НПП РК "Атамекен"
068 "Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"" 101 "Проведение текущих мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек""
514878
";
строку, порядковый номер 47, изложить в следующей редакции:
"
47
Услуги по содействию в реализации Государственной программы развития образования и науки на 2020-2025 годы
Разработка видео- контента по темам Государственной программы развития образования и науки (далее - Госпрограмма), подготовка и распределение информационных материалов, осуществление работы на информационных площадках, а также консультации по продвижению Госпрограммы, обеспечение информационно-аналитической работы и проведение социологических исследований в целях выработки наиболее эффективных инструментов для осуществления поставленных задач
Министерство образования и науки Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области образования и науки" 103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
242 131
";
строку, порядковый номер 57, изложить в следующей редакции:
"
57
Обучение в республиканской физико-математической школе одаренных детей из различных регионов Республики Казахстан
Предоставление образовательных услуг по обучению одаренных детей Республики Казахстан по специализированным общеобразовательным учебным программам. Обеспечение внедрения трҰхъязычного образования (овладение казахским, русским и английским языками); вовлечение обучающихся в научно-исследовательскую деятельность, а также обеспечение участия обучающихся в интеллектуальных олимпиадах, научных соревнованиях; организация воспитательной работы; развитие интереса в познавательной и интеллектуальной деятельности; установление партнерских отношений с родителями
Министерство образования и науки Республики Казахстан
НАО "Республиканская физико-математическая школа"
099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"100 "Обучение и воспитание детей в республиканских организациях образования"
1

473 996
";
реттік нөмірі 109-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
109
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (санитариялық авиация) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасы халқына шұғыл медициналық көмекті ұйымдастыру;санитариялық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру;халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында санитариялық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
7
379 838
";
реттік нөмірі 123-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
123
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу
Ғылыми-қайта жаңғырту жұмыстарын жүргізу жолымен республикалық маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және мұрағат ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
2 057 764
";
реттік нөмірлері 130 және 131-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
130
Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету жөніндегі іс-шаралар
Туристік саланы дамытудың 2019 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары бойынша көзделген іс-шараларды іске асыру, оның ішінде халықаралық көрмелерге қатысуды, елдік маркетингті қамтамасыз етуге, туристік сала өкілдері үшін семинарлар ұйымдастыруға; гид-экскурсоводтар үшін халықаралық тренинг өткізуге шығыстар көздеу. "Kazakhstan.travel" ұлттық туристік порталын дамыту және техникалық қолдау. Халықаралық телевизияда жарнамалық науқан өткізу. Ақпараттық турлар ұйымдастыру және өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
043 "Ұлттық туристік өнімді қалыптастыру және оны халықаралық және ішкі нарықта ілгерілету" 100 "Казақстанның туристік имиджін қалыптастыру"
1
520 583
131
Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша қызметтер
Халықаралық оқыту стандарттарын ескере отырып, Халықаралық туризм және меймандостық университеті қызметін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Mәдениет және спорт министрлігі
"Халықаралық туризм және меймандостық университеті" КеАҚ
045 "Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша қызметтер"

473 996
";
строку, порядковый номер 109, изложить в следующей редакции:
"
109
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
- Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (санитарной авиации);- Организация и координация деятельности региональных отделений санитарной авиации;- Развитие службы санитарной авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
7
379 838
";
строку, порядковый номер 123, изложить в следующей редакции:
"
123
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем проведения научно-реставрационных работ
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" 100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
2 057 764
";
строки, порядковые номера 130 и 131, изложить в следующей редакции:
"
130
Мероприятия по формированию национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке
Реализация мероприятий, предусмотренных по плану мероприятий по реализации Государственной программы развития туристской отрасли на 2019 – 2025 годы, в том числе предусмотрение расходов на обеспечение участия в международных выставках, странового маркетинга, организация семинаров для представителей туристской отрасли; проведение международного тренинга для гидов-экскурсоводов. Развитие и техническая поддержка Национального туристического портала "Kazakhstan.travel". Проведение рекламной кампании на международном телевидении. Организация и проведение инфо-туров
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "Kazakh Tourism"
043 "Формирование национального туристского продукта и продвижение его на международном и внутреннем рынке"100 "Формирование туристского имиджа Казахстана"
1
520 583
131
Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма
Обеспечение деятельности Международного университета туризма и гостеприимства с учетом мировых стандартов обучения
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
НАО "Международный университет туризма и гостеприимства"
045 "Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма"

333 016
";
көрсетілген қаулыға 3-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін);
көрсетілген қаулыға 45 және 45-3-қосымшалар осы қаулыға 3 және 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен бірлесіп, тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.

333 016
";
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
приложения 45 и 45-3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 3 и 4 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.

4. Осы қаулы 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 903 қаулысына
1-қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
Жиыны
0
Шығындар
14
001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
-834 601
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi

4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2020 года № 903
Корректировка республиканского бюджета на 2020 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
Итого
0
Затраты
14
001
Государственные услуги общего характера
-834 601
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан

-27 350
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі қызметтер
-27 350
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
-276 435
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі қызметтер
-12 983
003
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасын делимитациялау және демаркациялау
-400
005
Шетелдік іссапарлар
-131 194
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
-5 178
019
Ақпараттық-имидждік саясаттың іске асырылуын қамтамасыз ету
-126 680
207
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі
-2 016
001
Экология, геология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсететін қызметтер
-2 016
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-56 322
001
Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-37 374
002
Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
-18 948
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-19 567
001
Бюджеттік жоспарлауды, орындалуын және мемлекеттік бюджеттің атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету және экономикалық және қаржылық қылмыстар мен құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі қызметтер
-8 118
030
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-7 462
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-3 987
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-1 136
001
Цифрландыру, инновациялар, аэроғарыш және электрондық өнеркәсіп, ақпараттандыру және байланыс саласындағы ақпараттық қауіпсіздік (киберқауіпсіздік), топографты-геодезия және картография саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-1 136
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-111 330
217
Ғылымды дамыту
-111 330
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
-212 816
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру бойынша көрсетілетін қызметтер
-963
006
Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын жобаларды зерттеулердің іске асырылуын қамтамасыз ету
-11 132
073
Әріптестік туралы негіздемелік келісімдер шеңберінде халықаралық қаржы ұйымдарымен бірлесіп жүзеге асырылатын Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу жөніндегі жобалардың іске асырылуын қамтамасыз ету

-27 350
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
-27 350
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
-276 435
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-12 983
003
Делимитация и демаркация Государственной границы Республики Казахстан
-400
005
Заграничные командировки
-131 194
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
-5 178
019
Обеспечение реализации информационно-имиджевой политики
-126 680
207
Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан
-2 016
001
Услуги по координации деятельности в сфере экологии, геологии и природных ресурсов
-2 016
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-56 322
001
Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития
-37 374
002
Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
-18 948
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-19 567
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета и противодействию экономическим и финансовым преступлениям и правонарушениям
-8 118
030
Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан
-7 462
094
Управление государственными активами
-3 987
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-1 136
001
Формирование и реализация политики государства в сфере цифровизации, инноваций, аэрокосмической и электронной промышленности, информационной безопасности в сфере информатизации и связи (кибербезопасности), топографо-геодезии и картографии
-1 136
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-111 330
217
Развитие науки
-111 330
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
-212 816
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
-963
006
Обеспечение реализации исследований проектов, осуществляемых совместно с международными организациями
-11 132
073
Обеспечение реализации проектов по содействию устойчивому развитию и росту Республики Казахстан, осуществляемых совместно с международными финансовыми организациями в рамках Рамочных соглашений о партнерстве

-200 721
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
-1 797
001
Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-1 797
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
-84 539
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-84 539
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-21 130
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу бойынша көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-20 804
002
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-326
627
Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
-1 698
001
Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
-1 698
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-18 465
001
Сайлау өткізуді ұйымдастыру
-301
002
Сайлау өткізу
-18 164
002
Қорғаныс
-276 657
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-103 797
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-2 997
002
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы қызметті, мемлекеттік материалдық резервтің қалыптастырылуын және іске асырылуын ұйымдастыру
-100 800
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
-172 860
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету
-172 860
003
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
-112 728
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
-58 602
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
-30 089
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру

-200 721
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
-1 797
001
Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства
-1 797
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
-84 539
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
-84 539
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-21 130
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-20 804
002
Обеспечение представления статистической информации
-326
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
-1 698
001
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики в области защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности
-1 698
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-18 465
001
Организация проведения выборов
-301
002
Проведение выборов
-18 164
002
Оборона
-276 657
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-103 797
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формирования и реализации государственного материального резерва
-2 997
002
Организация деятельности в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формирования и реализации государственного материального резерва
-100 800
208
Министерство обороны Республики Казахстан
-172 860
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан
-172 860
003
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
-112 728
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
-58 602
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
-30 089
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы

-123 506
014
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер
-123 506
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-416 937
004
Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер
-416 937
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-9 230
019
Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
-9 230
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
-90 248 303
001
Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-129 978
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
-90 386
066
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру шеңберінде медициналық көмек көрсету және оны сүйемелдеу
-113
067
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету
-89 986 306
070
Қоғамдық денсаулықты сақтау
-41 520
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-64 231
028
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
-64 231
006
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
-828 586
213
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
-828 586
068
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасын іске асыру
-774
081
Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасының іс-шараларын іске асыру
-827 088
082
Тұтынушылық кредиттер бойынша қалыптасқан берешекті өтеу жөнінде жеке тұлғаларға әлеуметтік қолдау көрсетуге "Проблемалық кредиттер қоры" АҚ-ға нысаналы аударым
-724
008
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
-399 017
209
Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі
-50 221
003
Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу
-5 430
004
Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету
-30 568
007
Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру
-14 223
225
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
-34 300
219
Ғылыми-тарихи құндылықтарға, ғылыми-техникалық және ғылыми-педагогикалық ақпаратқа қолжетімділікті қамтамасыз ету
-34 300
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
-294 367
001
Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
-512
021
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
-58
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру

-123 506
014
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей
-123 506
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-416 937
004
Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций
-416 937
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-9 230
019
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей
-9 230
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
-90 248 303
001
Формирование государственной политики в области здравоохранения
-129 978
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
-90 386
066
Оказание медицинской помощи в рамках обязательного социального медицинского страхования и его сопровождение
-113
067
Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
-89 986 306
070
Охрана общественного здоровья
-41 520
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-64 231
028
Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
-64 231
006
Социальная помощь и социальное обеспечение
-828 586
213
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
-828 586
068
Реализация Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
-774
081
Реализация мероприятий Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы
-827 088
082
Целевое перечисление в АО "Фонд проблемных кредитов" на оказание социальной поддержки физических лиц по погашению образовавшейся задолженности по потребительским кредитам
-724
008
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
-399 017
209
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
-50 221
003
Проведение государственной информационной политики
-5 430
004
Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства
-30 568
007
Реализация государственной молодежной и семейной политики
-14 223
225
Министерство образования и науки Республики Казахстан
-34 300
219
Обеспечение доступа к научно-историческим ценностям, научно-технической и научно-педагогической информации
-34 300
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
-294 367
001
Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности
-512
021
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
-58
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела

103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві
350 000
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 903 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы "6" желтоқсандағы
№ 908 қаулысына
45-3-қосымша
2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберінде Қазақстан Республикасының экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі іске асыратын республикалық объектілерді салу және (немесе) реконструкциялау тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сома, мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
350 000
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2020 года № 903
Приложение 45-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от "6" декабря 2019 года № 908
Перечень строительства и (или) реконструкции республиканских объектов Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан реализуемых в рамках Дорожной карты занятости на 2020 - 2021 годы
Функциональная группа
Наименование
Сумма,тыс. тенге
Администратор
Программа
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения