"Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 4 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инвестицияларды мемлекеттік қолдауды іске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 3-4, 14-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2021 года № 4.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13 "О некоторых вопросах реализации государственной поддержки инвестиций" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 3-4, ст. 14) следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:

"2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 282, 286, 294 және 295-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулымен бекітілген инвестицияларды жүзеге асыруды және инвестициялық преференциялар беруді көздейтін инвестициялық жобаны іске асыруға арналған модельдік келісімшартта:
1-тармақтың 9) тармақшасы алып тасталсын;
3-тармақтың 2) тармақшасының он бірінші абзацы алып тасталсын;

"В соответствии со статьями 282, 286, 294 и 295-2 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в модельном контракте на реализацию инвестиционного проекта, предусматривающего осуществление инвестиций и предоставление инвестиционных преференций, утвержденном указанным постановлением:
подпункт 9) пункта 1 исключить;
абзац одиннадцатый подпункта 2) пункта 3 исключить;

21-тармақтың 4) тармақшасының екінші абзацы алып тасталсын;
25-тармақтың үшінші абзацы алып тасталсын;
5-қосымша алып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген инвестициялық жобаларды іске асыруға арналған қызметтің басым түрлерінің тізбесінде:
"3-бөлім. Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инвестициялық субсидия берілетін инвестициялық басым жобаларды іске асыру үшін айқындалған қызметтің басым түрлерінің тізбесі" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
3-бөлім. 2015 жылғы 29 қазандағы Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексінің 295-2-бабына сәйкес жасалатын инвестициялар туралы келісімдер шеңберінде инвестициялық басым жобаларды іске асыру үшін айқындалған қызметтің басым түрлерінің тізбесі
01
Өсімдік шаруашылығы және мал шаруашылығы, аңшылық және осы салаларда көрсетілетін қызметтерді ұсыну

абзац второй подпункта 4) пункта 21 исключить;
абзац третий пункта 25 исключить;
приложение 5 исключить;
в перечне приоритетных видов деятельности для реализации инвестиционных проектов, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Часть 3. Перечень приоритетных видов деятельности в рамках Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан, определенных для реализации инвестиционных приоритетных проектов с предоставлением инвестиционной субсидии" изложить в следующей редакции:
"
Часть 3. Перечень приоритетных видов деятельности, определенных для реализации инвестиционных приоритетных проектов в рамках соглашений об инвестициях, заключаемых в соответствии со статьей 295-2 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан от 29 октября 2015 года
01
Растениеводство и животноводство, охота и предоставление услуг в этих областях

21.2
Фармацевтикалық препараттар мен медициналық материалдар өндірісі
21.20
Фармацевтикалық препараттар мен медициналық материалдар өндірісі
21.20.2
Ветеринарияға арналған дәрілік препараттар өндірісі
".
2. Осы қаулы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне экономикалық өсуді қалпына келтіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2021 жылғы 2 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы қолданысқа енгізілген күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

21.2
Производство фармацевтических препаратов и медицинских материалов
21.20
Производство фармацевтических препаратов и медицинских материалов
21.20.2
Производство лекарственных препаратов для ветеринарии
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня введения в действие Закона Республики Казахстан от 2 января 2021 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам восстановления экономического роста" и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин