"АЭС Өскемен ГЭС" және "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің жарғылық капиталдарындағы мемлекеттік қатысу үлестерін сату бойынша екі кезеңді рәсімдер арқылы конкурс өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № 37 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 16 наурыздағы № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2023 № 223 қаулысымен.
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 103-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "АЭС Өскемен ГЭС" және "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерінің жарғылық капиталдарындағы мемлекеттік қатысу үлестерінің 100 (жүз) пайызын ең жоғары баға ұсынған қатысушыға сату бойынша екі кезеңді рәсімдер арқылы конкурс өткізсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О проведении конкурса путем двухэтапных процедур по продаже государственных долей участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью "АЭС Усть-Каменогорская ГЭС" и "АЭС Шульбинская ГЭС"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № 37. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2023 года № 223.
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 16.03.2023 № 223.
В соответствии с пунктом 1 статьи 103 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке провести конкурс путем двухэтапных процедур по продаже 100 (сто) процентов государственных долей участия в уставных капиталах товариществ с ограниченной ответственностью "АЭС Усть Каменогорская ГЭС" и "АЭС Шульбинская ГЭС" участнику, предложившему наивысшую цену.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин