Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 және "Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитетпен ынтымақтастықтың кейбір мәселелері туралы" 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 316 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 159 қаулысы.
19.03.2021 редакциясында
Жарияланған: ҚР НҚА электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі, 29.03.2021 ж.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 19 наурыздағы № 159 қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 және "Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитетпен ынтымақтастықтың кейбір мәселелері туралы" 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 316 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі № 310 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 14, 168-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі туралы ережеде:
16-тармақта:
мынадай мазмұндағы 62-1), 62-2), 62-3) және 95-5) тармақшалармен толықтырылсын:
"62-1) астық нарығы жөніндегі операторды айқындайды;
62-2) астықтың резервтік қорын басқару жөніндегі қағидаларды әзірлейді және бекітеді;
62-3) астық нарығы жөніндегі оператордың астықтың резервтік қорын сақтау бойынша шығыстарын өтейді;";
"95-5) мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бақылау мен қадағалауды жүзеге асыру кезінде фото және бейнетүсірілімге арналған техникалық құралдарды пайдалану қағидаларын әзірлейді және бекітеді;";
38), 88) және 91) тармақшалар алып тасталсын;
170) тармақшаның тоғызыншы абзацы алып тасталсын;
175), 176), 177), 178), 179), 180), 181), 182), 183), 184), 393), 394), 395), 396), 397), 398), 399), 400), 401), 402), 403), 404), 404-1) және 404-2) тармақшалар алып тасталсын;
17-тармақтың 1-2) тармақшасы алып тасталсын;
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің аппаратын Министр лауазымға тағайындайтын және лауазымнан босататын аппарат басшысы басқарады.";
"Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитетпен ынтымақтастықтың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № 316 қаулысында:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" и от 3 апреля 2008 года № 316 "О некоторых вопросах сотрудничества с Международным консультативным комитетом по хлопку"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2021 года № 159.
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года № 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 14, ст. 168):
в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 16:
дополнить подпунктами 62-1), 62-2), 62-3) и 95-5) следующего содержания:
"62-1) определяет оператора по зерновому рынку;
62-2) разрабатывает и утверждает правила по управлению резервным запасом зерна;
62-3) возмещает оператору по зерновому рынку расходы по хранению резервного запаса зерна;";
"95-5) разрабатывает и утверждает правила использования технических средств для фото- и видеосъемки при осуществлении государственного ветеринарно-санитарного контроля и надзора;";
подпункты 38), 88) и 91) исключить;
абзац девятый подпункта 170) исключить;
подпункты 175), 176), 177), 178), 179), 180), 181), 182), 183), 184), 393), 394), 395), 396), 397), 398), 399), 400), 401), 402), 403), 404), 404-1) и 404-2) исключить;
подпункт 1-2) пункта 17 исключить;
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Аппарат Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан возглавляется руководителем аппарата, назначаемым на должность и освобождаемым от должности Министром";
в постановлении Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2008 года № 316 "О некоторых вопросах сотрудничества с Международным консультативным комитетом по хлопку":
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 9-бабының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 4) тармақшасына, сондай-ақ 1972 жылғы 16 маусымда қабылданған (1987 жылғы қазандағы түзетулермен) Халықаралық мақта жөніндегі консультативтік комитеттің нормалары мен қағидаларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың оныншы, он бірінші және он екінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин

"В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 5 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", а также нормами и правилами Международного консультативного комитета по хлопку, принятыми 16 июня 1972 года (с поправками по октябрь 1987 года), Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев десятого, одиннадцатого и двенадцатого пункта 1, которые вводятся в действие с 1 января 2022 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин