"Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 5 сәуірдегі № 205 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес 510967321707 (бес жүз он миллиард тоғыз жүз алпыс жеті миллион үш жүз жиырма бір мың жеті жүз жеті) теңге көлеміндегі "Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы (ҮАААЖ)" автомобиль жолын салу және пайдалану" концессия жобасы (бұдан әрі – жоба) бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелері қабылдансын.";
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021жылғы 5 сәуірдегі
№ 205 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 ақпандағы
№ 41қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қабылданған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің жылдар бойынша көлемі
Қолжетімділік үшін төлемақы төлемдерінің кестесі
Қолжетімділік үшін болжамды төлемақының жалпы базалық сомасы (концессия шартының талаптарында көзделген валюталық өтеуді, сондай-ақ қолжетімділік үшін төлемақыны түзетуді ескермегенде) 510 967 321 (бес жүз он миллиард тоғыз жүз алпыс жеті миллион үш жүз жиырма бір) мың теңгені (оның ішінде инвестициялық шығындар өтеу (ИШӨ) – 176 724 305 мың теңге, пайдалану шығындарын өтеу (ПШӨ) – 28 031 259 мың теңге, басқару сыйақысы (БС) – 306 211 758 мың теңге) құрайды, оның ішінде жылдар бойынша:
2025 жыл
31 711 167 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 12 994 434 мың теңге, ПШӨ – 695 592 мың теңге, БС –18 021 141 мың теңге)
2026 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 737 327 мың теңге, БС – 21 722 752 мың теңге)
2027 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ –781 567 мың теңге, БС –21 678 512 мың теңге)
2028 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 828 461 мың теңге, БС –21 631 618 мың теңге)
2029 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 878 169 мың теңге, БС – 21 581 910 мың теңге)
2030 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 3 100 890 мың теңге, БС – 19 359 189 мың теңге)
2031 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 3 156 741 мың теңге, БС – 19 303 338 мың теңге)
2032 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 045 913 мың теңге, БС – 21 414 166 мың теңге)
2033 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 108 668 мың теңге, БС – 21 351 411 мың теңге)
2034 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 175 188 мың теңге, БС – 21 284 891 мың теңге)
2035 жыл
38 053 400 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 2 682 660 мың теңге, БС – 19 777 419 мың теңге)
2036 жыл
28 035 700 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 7 796 661 мың теңге, ПШӨ – 2 757 401 мың теңге, БС – 17 481 638 мың теңге)
2037 жыл
17 671 614 мың теңге (оның ішінде ПШӨ – 2 879 505 мың теңге, БС – 14 792 109 мың теңге)
2038 жыл
17 671 614 мың теңге (оның ішінде ПШӨ – 2 963 485 мың теңге, БС– 14 708 129 мың теңге)
2039 жыл
17 671 614 мың теңге (оның ішінде ПШӨ – 1 572 666 мың теңге, БС– 16 098 948 мың теңге)
2040 жыл
17 671 613 мың теңге (оның ішінде ПШӨ – 1 667 026 мың теңге, БС – 16 004 587 мың теңге)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2021 года № 205.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять государственные концессионные обязательства Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту "Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)" (далее – проект) в объеме 510967321707 (пятьсот десять миллиардов девятьсот шестьдесят семь миллионов триста двадцать одна тысяча семьсот семь) тенге согласно приложению к настоящему постановлению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2021 года № 205
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2018 года № 41
Объем принятых государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по годам
График платежей платы за доступность
Общая базовая сумма предполагаемой (без учета валютной компенсации, а также корректировки платы за доступность, предусмотренных условиями договора концессии) платы за доступность составляет 510 967 321 (пятьсот десять миллиардов девятьсот шестьдесят семь миллионов триста двадцать одна) тыс. тенге (в том числе компенсация инвестиционных затрат (КИЗ) – 176 724 305 тыс. тенге, компенсация эксплуатационных затрат (КЭЗ) – 28 031 259 тыс. тенге, вознаграждение за управление (ВЗУ) – 306 211 758 тыс. тенге), в том числе по годам:
2025 год
31 711 167 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 12 994 434 тыс. тенге, КЭЗ –695 592 тыс. тенге, ВЗУ –18 021 141 тыс. тенге)
2026 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ –737 327 тыс. тенге, ВЗУ – 21 722 752 тыс. тенге)
2027 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 781 567 тыс. тенге, ВЗУ –21 678 512 тыс. тенге)
2028 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 828 461 тыс. тенге, ВЗУ –21 631 618 тыс. тенге)
2029 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 878 169 тыс. тенге, ВЗУ –21 581 910 тыс. тенге)
2030 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 3 100 890 тыс. тенге, ВЗУ – 19 359 189 тыс. тенге)
2031 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 3 156 741 тыс. тенге, ВЗУ – 19 303 338 тыс. тенге)
2032 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 1 045 913 тыс. тенге, ВЗУ – 21 414 166 тыс. тенге)
2033 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс. тенге, КЭЗ – 1 108 668 тыс. тенге, ВЗУ – 21 351 411 тыс. тенге)
2034 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс тенге, КЭЗ – 1 175 188 тыс. тенге, ВЗУ – 21 284 891 тыс. тенге)
2035 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тыс тенге, КЭЗ – 2 682 660 тыс. тенге, ВЗУ – 19 777 419 тыс. тенге)
2036 год
28 035 700 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 7 796 661 тыс. тенге, КЭЗ – 2 757 401 тыс. тенге, ВЗУ – 17 481 638 тыс. тенге)
2037 год
17 671 614 тыс. тенге
(в том числе КЭЗ – 2 879 505 тыс. тенге, ВЗУ – 14 792 109 тыс. тенге)
2038 год
17 671 614 тыс. тенге
(в том числе КЭЗ – 2 963 485 тыс. тенге, ВЗУ – 14 708 129 тыс. тенге)
2039 год
17 671 614 тыс. тенге
(в том числе КЭЗ – 1 572 666 тыс. тенге, ВЗУ – 16 098 948 тыс. тенге)
2040 год
17 671 613 тыс. тенге
(в том числе КЭЗ – 1 667 026 тыс. тенге, ВЗУ –16 004 587 тыс. тенге)