"Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 933 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 7 сәуірдегі № 214 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 933 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі:
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"5. Құрылысы жоспарланған немесе құрылыс процесіндегі су шаруашылығы құрылыстары*:
Түркістан облысындағы Өгем өзеніндегі су электр станцияларының каскады бар су құбыры.";
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе:
*Осы тармақта көрсетілген су шаруашылығы құрылыстары пайдалануға берілгеннен кейін олар осы тізбенің тиісті тармағына енгізілуге жатады.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 933 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2021 года № 214.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 933 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление" следующие дополнения:
перечень водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление, утвержденный указанным постановлением:
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Водохозяйственные сооружения, планируемые к строительству или находящиеся в процессе строительства*:
Водовод с каскадом гидроэлектростанций на реке Угам в Туркестанской области.";
дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание:
*Водохозяйственные сооружения, указанные в настоящем пункте, после ввода их в эксплуатацию подлежат включению в соответствующий пункт настоящего перечня.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин