Түркістан облысының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 17 мамырдағы № 326 қаулысы.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 1-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Бағыс және Хиебон елді мекендерінің жалпы алаңы 795,62 гектар жерін Түркістан облысының шекарасына қосу арқылы Түркістан облысының шекарасы өзгертілсін.

Об изменении границ Туркестанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2021 года № 326.
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Изменить границы Туркестанской области путем включения в границы Туркестанской области земель населенных пунктов Багыс и Хиебон общей площадью 795,62 гектара согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Түркістан облысының әкімдігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 17 мамырдағы
№ 326 қаулысына
қосымша
Түркістан облысының шекарасына енгізілетін Бағыс және Хиебон елді мекендері жерлерінің экспликациясы
Елді мекен атауы Жер учаскенің жалпы алаңы (гектар) соның ішінде:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер оның ішінде: елдi мекендердiң жерi өнеркәсiп, көлiк, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған жер және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жер
егістік соның ішінде: өзге жерлер
суармалы егістік
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1
Бағыс елді мекені

2. Акимату Туркестанской области принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 мая 2021 года № 326
Экспликация земель населенных пунктов Багыс и Хиебон, включаемых в границы Туркестанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Общая площадь земельного участка (гектар)
в том числе:
земли сельскохозяйственного назначения
из них:
прочие земли
земли населенных пунктов
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения
пашня
в том числе:
пашня орошаемая
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Населенный пункт Багыс