"Ветеринарияда пайдаланылатын дәрілік заттар мен биологиялық препараттар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі № 380 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 мамырдағы № 356 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ветеринарияда пайдаланылатын дәрілік заттар мен биологиялық препараттар қауіпсіздігіне қойылатын талаптар" техникалық регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 сәуірдегі № 380 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2021 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года № 380 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности лекарственных средств и биологических препаратов, используемых в ветеринарии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2021 года № 356.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.07.2021.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2008 года № 380 "Об утверждении Технического регламента "Требования к безопасности лекарственных средств и биологических препаратов, используемых в ветеринарии".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2021 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин