Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 4 маусымдағы № 378 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2021 жылғы 4 маусымдағы
№ 378 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Республикалық меншіктегі ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттері мен мемлекеттік үлестеріне иелік ету және пайдалану жөніндегі құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27 мамырдағы № 659 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген иелік ету және пайдалану құқығы салалық министрліктерге және өзге де мемлекеттік органдарға берілетін республикалық меншік ұйымдарындағы акциялардың мемлекеттік пакеттерінің және қатысудың мемлекеттік үлестерінің тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігіне" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 20-14 және 20-15-жолдар алып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 217-17 және 217-18-жолдармен толықтырылсын:
"217-17. "АЭС Өскемен ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
217-18. "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.".
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің және оның ведомстволарының қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 9 және 10-жолдармен толықтырылсын:
"9. "АЭС Өскемен ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
10. "АЭС Шүлбі ГЭС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.".
3. "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 қыркүйектегі № 994 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі туралы ережеде:
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің қарамағындағы ұйымдардың тізбесінде:
реттік нөмірлері 8 және 9-жолдар алып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2021 года № 378.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 4 июня 2021 года № 378
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года № 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в перечне государственных пакетов акций и государственных долей участия в организациях республиканской собственности, право владения и пользования которыми передается отраслевым министерствам и иным государственным органам, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Министерству энергетики Республики Казахстан":
строки, порядковые номера 20-14 и 20-15, исключить;
раздел "Министерству финансов Республики Казахстан":
дополнить строками, порядковые номера 217-17 и 217-18, следующего содержания:
"217-17. Товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Усть- Каменогорская ГЭС".
217-18. Товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС".".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
перечень организаций, находящихся в ведении Министерства финансов Республики Казахстан и его ведомств:
дополнить строками, порядковые номера 9 и 10, следующего содержания:
"9. Товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Усть- Каменогорская ГЭС".
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "АЭС Шульбинская ГЭС".".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2014 года № 994 "Вопросы Министерства энергетики Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве энергетики Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне организаций, находящихся в ведении Министерства энергетики Республики Казахстан:
строки, порядковые номера 8 и 9, исключить.