"Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 11 маусымдағы № 403 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 13 қазандағы № 669 Жарлығын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 17 қазандағы № 962 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
мына:
"Мәжібаев Қайрат Қуанышбайұлы
тәуелсіз директор"
деген жол алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ким Вячеслав Константинович
тәуелсіз директор
Ақышев Данияр Талғатұлы
Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының көмекшісі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2021 года № 403
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2008 года № 962 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 13 октября 2008 года № 669" следующие изменение и дополнения:
в приложении 4 к указанному постановлению:
строку:
"Мажибаев Кайрат Куанышбаевич
независимый директор"
исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Ким Вячеслав Константинович
независимый директор
Акишев Данияр Талгатович
Помощник Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин