"Дербес деректер алмасу саласындағы әкімшілік мәселелер бойынша өзара құқықтық көмек туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 21 маусымдағы № 425 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Дербес деректер алмасу саласындағы әкімшілік мәселелер бойынша өзара
құқықтық көмек туралы келісімді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Жоба
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
Дербес деректер алмасу саласындағы әкімшілік мәселелер бойынша өзара құқықтық көмек туралы келісімді ратификациялау туралы
2020 жылғы 18 желтоқсанда жасалған Дербес деректер алмасу саласындағы әкімшілік мәселелер бойынша өзара құқықтық көмек туралы келісім ратификациялансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті

О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о взаимной правовой помощи по административным вопросам в сфере обмена персональными данными"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2021 года № 425
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Соглашения о взаимной правовой помощи по административным вопросам в сфере обмена персональными данными".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Проект
ЗАКОН РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О ратификации Соглашения о взаимной правовой помощи по административным вопросам в сфере обмена персональными данными
Ратифицировать Соглашение о взаимной правовой помощи по административным вопросам в сфере обмена персональными данными, совершенное 18 декабря 2020 года.
Президент
Республики Казахстан