"Pfizer" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізудің міндетті шарттары туралы келісімге және коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу шартына қол қою туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 22 шілдедегі № 506 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Pfizer" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізудің міндетті шарттары туралы келісімге және коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу шартына қол қою туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі А. Мамин
"Pfizer" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізудің міндетті шарттары туралы келісімге және коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу шартына қол қою туралы
Қазақстан Республикасының халқын вакциналармен қамтамасыз ету мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі атынан Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі Алексей Владимирович Цойға "Pfizer" (Пфайзер) компаниясымен коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізудің міндетті шарттары туралы келісімге және коронавирус инфекциясына қарсы вакцинаны жеткізу шартына Қазақстан Республикасының атынан қол қоюға өкілеттік берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О подписании Соглашения об обязательных условиях поставки вакцины против коронавирусной инфекции и договора поставки вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2021 года № 506
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О подписании Соглашения об обязательных условиях поставки вакцины против коронавирусной инфекции и договора поставки вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер)".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
О подписании Соглашения об обязательных условиях поставки вакцины против коронавирусной инфекции и договора поставки вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер)
В целях обеспечения населения Республики Казахстан вакцинами ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Уполномочить Министерство здравоохранения Республики Казахстан в лице Министра здравоохранения Республики Казахстан Цоя Алексея Владимировича подписать от имени Республики Казахстан Cоглашение об обязательных условиях поставки вакцины против коронавирусной инфекции и договор поставки вакцины против коронавирусной инфекции с компанией "Pfizer" (Пфайзер).
2. Правительству Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев