Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 23 шілдедегі № 509 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық мүлік Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Туризм индустриясы комитеті" республикалық мемлекеттік мекемесінің теңгерімінен:

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2021 года № 509
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством Республики Казахстан порядке республиканское имущество с баланса республиканского государственного учреждения "Комитет индустрии туризма" Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в оплату акций:

1) осы қаулыға 1, 2, 3 4 және 5-қосымшаларға сәйкес "Халықаралық туризм және меймандостық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының;
2) осы қаулыға 6 және 7-қосымшаларға сәйкес "Kazakh Tourism" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің "Туризм индустриясы комитеті" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.

1) некоммерческого акционерного общества "Международный университет туризма и гостеприимства" согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему постановлению;
2) акционерного общества "Национальная компания "Kazakh Tourism" согласно приложениям 6 и 7 к настоящему постановлению.
2. Комитету индустрии туризма Министерства культуры и спорта Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

236009000158
130
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2474UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 2,5 А, жылу релелік токты реттеу шегі 1,5 А-дан 2,6 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000159
131
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2474UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 5 А, жылу релесі 4 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000160
132
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2474UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 5 А, жылу релесі 4 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000161
133
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2474UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 5 А, жылу релесі 4 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000162
134
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 6 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 3,8 А-дан 6 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000163
135
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 6 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 3,8 А-дан 6 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000164
136
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 8 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 5,5 А-дан 8 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000165
137
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 8 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 5,5 А-дан 8 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000166
138
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 8 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 5,5 А-дан 8 А-ға дейін МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000167
139
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-2874UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны – 1, номиналды тогы 16 А, жылулық релелік токты реттеу шегі 13 А-дан 19 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000168
140
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5111-3574 UHL4 басқару қораптары, фидерлер саны - 1, номиналды тогы 40 А, жылу релесі 32 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000169
141
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5411-2874 UHL4 басқару қораптары, фидер саны - 1, номиналды тогы 1,6 А, жылу релесі 1 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1
236009000170
142
Әр фидерге арналған автоматты ажыратқышы бар 5411-2874 UHL4 басқару қораптары, фидер саны - 1, номиналды тогы 1,6 А, жылу релесі 1 А МемСТ 30011.1-2012
дана
1

236009000158
130
Ящики управления Я 5111-2474УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 2,5 А, предел регулирования тока теплового реле от 1,5 А до 2,6 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000159
131
Ящики управления Я 5111-2674 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 5 А, тепловое реле 4 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000160
132
Ящики управления Я 5111-2674 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 5 А, тепловое реле 4 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000161
133
Ящики управления Я 5111-2674 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 5 А, тепловое реле 4 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000162
134
Ящики управления Я 5111-2874УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 6 А, предел регулирования тока теплового реле от 3,8 А до 6 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000163
135
Ящики управления Я 5111-2874УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 6 А, предел регулирования тока теплового реле от 3,8 А до 6 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000164
136
Ящики управления Я 5111-2974УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 8 А, предел регулирования тока теплового реле от 5,5 А до 8 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000165
137
Ящики управления Я 5111-2974УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 8 А, предел регулирования тока теплового реле от 5,5 А до 8 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000166
138
Ящики управления Я 5111-2974УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 8 А, предел регулирования тока теплового реле от 5,5 А до 8 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000167
139
Ящики управления Я 5111-3274УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 16 А, предел регулирования тока теплового реле от 13 А до 19 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000168
140
Ящики управления Я 5111-3574 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 40 А, тепловое реле 32 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000169
141
Ящики управления Я 5411-2874 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 1,6 А, тепловое реле 1 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1
236009000170
142
Ящики управления Я 5411-2874 УХЛ4 с автоматическими выключателями на каждый фидер, количество фидеров - 1, номинальный ток 1,6 А, тепловое реле 1 А ГОСТ 30011.1-2012
штук
1