"Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 тамыздағы № 589 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 247 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарда:
"8. Дарынды жастардың дамуына жәрдемдесу" деген бөлімде:
реттік нөмірі 44-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
44
"Тәуелсіздік ұрпақтары" грантын іске асыру
Үкіметке ақпарат
АҚДМ
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 103 514
2022 жыл – 103 514
2023 жыл – 103 514
2024 жыл – 103 514
2025 жыл – 103 514
РБ (007 "Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" бюджеттік бағдарламасы)
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 918 "Об утверждении Комплексного плана по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2021 года № 589. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2023 года № 247.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 247.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 918 "Об утверждении Комплексного плана по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы" следующее изменение:
в Комплексном плане по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "8. Содействие развитию талантливой молодежи":
строку, порядковый номер 44, изложить в следующей редакции:
"
44
Реализация гранта "Тәуелсіздік ұрпақтары"
информация в Правительство
МИОР
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 103 514
2022 год – 103 514
2023 год – 103 514
2024 год – 103 514
2025 год – 103 514
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин