Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Орта мерзімді фискалдық саясатты әзірлеу ережесін бекіту туралы" 2004 жылғы 21 маусымдағы № 677 және "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы № 677 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 25 қыркүйектегі № 909 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 827 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Орта мерзімді фискалдық саясатты әзірлеу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 маусымдағы № 677 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 21 маусымдағы № 677 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" 2006 жылғы 25 қыркүйектегі № 909 қаулысы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О признании утратившими силу постановлений Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 677 "Об утверждении Правил разработки среднесрочной фискальной политики" и от 25 сентября 2006 года № 909 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 677"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2021 года № 827
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 677 "Об утверждении Правил разработки среднесрочной фискальной политики";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2006 года № 909 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2004 года № 677".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин