"Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілін және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 870 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілін және оның орынбасарын тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 272 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің төрағасы Нариман Талғатұлы Жүнісов Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті төрағасының орынбасары Аян Қайратұлы Бахиянов Су биологиялық ресурстарын сақтау, ұтымды пайдалану және олардың бірлескен қорларын басқару жөніндегі комиссиядағы Қазақстан Республикасы өкілінің орынбасары болып тағайындалсын.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272 "О назначении представителя Республики Казахстан и его заместителя в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2021 года № 870
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2016 года № 272 "О назначении представителя Республики Казахстан и его заместителя в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Назначить представителем Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами Жунусова Наримана Талгатовича – председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.
Заместителем представителя Республики Казахстан в Комиссии по сохранению, рациональному использованию водных биологических ресурсов и управлению их совместными запасами назначить Бахиянова Аяна Кайратовича – заместителя председателя Комитета рыбного хозяйства Министерства экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин