"Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 690 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 27 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 690 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесінің құрамы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 26 қаңтардағы
№ 27 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2017 жылғы 31 қазандағы
№ 690 қаулысымен
бекітілген
"Инновациялық технологиялар паркі" инновациялық кластерінің қамқоршылық кеңесінің құрамы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, төраға
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі, төрағаның орынбасары
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі бірінші вице-министрі, хатшы
Алматы қаласының әкімі
"КАZ Minerals PLC" тобының басқарма төрағасы (келісу бойынша)
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасының төрағасы (келісу бойынша)
"Fincraft group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің президенті (келісу бойынша)
Еуропа, Таяу Шығыс және Африка өңірлері бойынша "IDC" вице-президенті (келісу бойынша)
"Verny Capital" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Каспий нефть" акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің төрағасы (келісу бойынша)
"Еврохим-Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің бас директоры (келісу бойынша)
"Қазатомөнеркәсіп" ұлттық атом компаниясы" акционерлік қоғамының өндіріс жөніндегі бас директоры (келісу бойынша)
"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының стратегия, тұрақты даму және цифрлық трансформациялау жөніндегі басқарушы директоры (келісу бойынша)
"Еуразиялық топ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің IT бойынша корпоративтік директоры (келісу бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 690 "О создании Попечительского совета инновационного кластера "Парк инновационных технологий"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2022 года № 27
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 690 "О создании Попечительского совета инновационного кластера "Парк инновационных технологий" следующее изменение:
состав Попечительского совета инновационного кластера "Парк инновационных технологий", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 января 2022 года № 27
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 октября 2017 года № 690
Состав Попечительского совета инновационного кластера
"Парк инновационных технологий"
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, заместитель председателя
первый вице-министр цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан, секретарь
аким города Алматы
председатель правления группы "КАZ Minerals PLC" (по согласованию)
председатель правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" (по согласованию)
президент товарищества с ограниченной ответственностью "Fincraft group" (по согласованию)
вице-президент "IDC" по регионам Европы, Ближнего Востока и Африки (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Verny Capital" (по согласованию)
председатель Совета директоров акционерного общества "Каспий нефть" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Еврохим-Каратау" (по согласованию)
генеральный директор товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк" (по согласованию)
главный директор по производству акционерного общества "Национальная атомная компания "Казатомпром" (по согласованию)
управляющий директор по стратегии, устойчивому развитию и цифровой трансформации акционерного общества "Фонд национального благосостояния "Самрук-Қазына" (по согласованию)
корпоративный директор по IT товарищества с ограниченной ответственностью "Евразийская группа" (по согласованию)