"№ 81 Astana English School мамандандырылған гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі - білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 57 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "№ 81 Astana English School мамандандырылған гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі – білім беру ұйымына халықаралық мектеп мәртебесі берілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О присвоении статуса международной школы организации образования – коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 81 Astana English School"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 57.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Присвоить статус международной школы организации образования – коммунальное государственное учреждение "Специализированная гимназия № 81 Astana English School".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов