"Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 шілдедегі № 441 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 5 сәуірдегі № 193 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 21 шілдедегі № 441 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген шартты шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2018 года № 441 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2022 года № 193.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июля 2018 года № 441 "Об утверждении перечня товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается" следующее изменение:
перечень товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 5 сәуірдегі
№ 193 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 21 шілдедегі
№ 441 қаулысымен
бекітілген
Шартты түрде шығаруға жол берілмейтін тауарлардың тізбесі
Р/с № Тауардың/субпозицияның атауы СЭҚ ТН коды
1 2 3

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 5 апреля 2022 года № 193
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 июля 2018 года № 441
Перечень товаров, в отношении которых условный выпуск не допускается
№ п/п Наименование товара/субпозиции Код ТН ВЭД
1
2
3

"Қазақстан Республикасындағы кедендік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 202-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес қауіпсіздікті тексеруге байланысты Қазақстан Республикасының аумағында тыйым салулар мен шектеулерді сақтау көзделген тауарлар
1
Арматураланбаған немесе басқа материалдармен құрамдастырылмаған, фитингтерсіз өзге де құбырлар, түтіктер және шлангілер
391732
2
Арматураланбаған немесе басқа материалдармен, фитингтермен құрамдастырылмаған өзге де құбырлар, түтіктер және шлангілер
391733
3
Асбокартон
681299
4
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе құрамында асбест жоқ ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: гофрленген табақтар
681181
5
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе құрамында асбест жоқ ұқсас материалдардан жасалған өзге де бұйымдар, өзгелері
681189
6
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар
681140
7
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған блузкалар, блузалар және блузондар
6206
8
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)
6204
9
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған майкалар және өзге де ішкі фуфайкалар, комбинациялар, ішкі белдемшелер, трусилер, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
6208
10
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған комбинациялар, ішкі белдемшелер, трусилер, панталондар, түнгі жейделер, пижамалар, пеньюарлар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас трикотаж бұйымдар
6108
11
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж блузкалар, блузалар және блузондар
6106
12
Әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, жакеттер, блайзерлер, көйлектер, белдемшелер, белдемше-шалбарлар, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
6104
13
Балалар киімі және балалар киіміне керек-жарақтар
6209
14
Боялған немесе боялмаған, құрамында аздаған мөлшерде үдеткіштер немесе баяулатқыштар бар немесе жоқ гипсті байланыстырғыш (кальциленген гипс немесе кальций сульфаты болып табылатын)
252020
15
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанында портландцемент, қож цементі, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер

Товары, в отношении которых в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 202 Кодекса Республики Казахстан "О таможенном регулировании в Республике Казахстан" предусмотрено соблюдение запретов и ограничений на территории Республики Казахстан в связи с проверкой безопасности
1
Прочие трубы, трубки и шланги, не армированные или не комбинированные с другими материалами, без фитингов
391732
2
Прочие трубы, трубки и шланги, не армированные или не комбинированные с другими материалами, с фитингами
391733
3
Асбокартон
681299
4
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов, не содержащие асбест: гофрированные листы
681181
5
Прочие изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов, не содержащие асбест, прочие
681189
6
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов
681140
7
Блузки, блузы и блузоны женские или для девочек
6206
8
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) женские или для девочек
6204
9
Майки и нательные фуфайки прочие, комбинации, нижние юбки, трусы, панталоны, ночные сорочки, пижамы, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия женские или для девочек
6208
10
Комбинации, нижние юбки, трусы, панталоны, ночные сорочки, пижамы, пеньюары, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6108
11
Блузки, блузы и блузоны трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6106
12
Костюмы, комплекты, жакеты, блайзеры, платья, юбки, юбки-брюки, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек
6104
13
Детская одежда и принадлежности к детской одежде
6209
14
Гипсовые вяжущие (представляющие собой кальцинированный гипс или сульфат кальция), окрашенные или неокрашенные, содержащие или не содержащие небольшое количество ускорителей или замедлителей
252020
15
Портландцемент, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров

2523
16
Винилхлорид полимерлерінен жасалған кеуекті плиталар, табақтар, пленкалар, фольга және жолақ
392112
17
Винилхлорид полимерлерінен жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
391723
18
Галстуктер, мойынтақтар және мойын орамалдар
6215
19
Гипстен жасалған ою-өрнегі жоқ, тек қағазбен немесе картонмен қапталған немесе арматураланған тақталар, табақтар, панельдер, тақтайшалар және ұқсас бұйымдар
680911
20
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған өзге де бұйымдар
680990
21
Дайын немесе консервіленген балық; бекіре уылдырығы және балық уылдырығынан дайындалған оны алмастырғыштар
1604
22
Еденге арналған өзге де блоктар, тірек немесе қаптайтын тақтайшалар және қыштан жасалған ұқсас бұйымдар
690490
23
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған жейделер
6205
24
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған кальсондар, трусилер, түнгі жейделер, пижамалар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және машинамен немесе қолмен тоқылған ұқсас трикотаж бұйымдар
6107
25
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және бауы бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетіндерден басқа)
6203
26
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған майкалар және өзге де ішкі фуфайкалар, кальсондар, трусилер, түнгі жейделер, пижамалар, суға түскенде киетін халаттар, үй халаттары және ұқсас бұйымдар
6207
27
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жейделер
6105
28
Ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж костюмдер, комплектілер, пиджактар, блайзерлер, шалбарлар, көкірекшесі және баулары бар комбинезондар, бриджилер және шолақ шалбарлар (суға түсетін киімдерден басқа)
6103
29
Ершікті тартқыштар
8701
30
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801-тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозаикаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған, негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ:
6802
31
Етті субөнімнен немесе қаннан жасалған өзге де дайын немесе консервіленген өнімдер
1602
32
Жеміс шырындары (жүзім ашытқысын қоса алғанда) және ашытылмаған және құрамында спирт қоспалары жоқ, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған көкөніс шырындары
2009
33
Жол көрпелері мен жамылғылар
6301
34
Жүк тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары
8704
35
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702-тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа)

2523
16
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса, пористые из полимеров винилхлорида
392112
17
Трубы, трубки и шланги, жесткие из полимеров винилхлорида
391723
18
Галстуки, галстуки-бабочки и шейные платки
6215
19
Плиты, листы, панели, плитки и аналогичные изделия, без орнамента из гипса, покрытые или армированные только бумагой или картоном
680911
20
Изделия прочие из гипса или смесей на его основе
680990
21
Готовая или консервированная рыба; икра осетровых и ее заменители, изготовленные из икринок рыбы
1604
22
Прочие блоки для полов, плитки, несущие или облицовочные, и аналогичные изделия из керамики
690490
23
Рубашки мужские или для мальчиков
6205
24
Кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамы, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6107
25
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) мужские или для мальчиков
6203
26
Майки и нательные фуфайки прочие, кальсоны, трусы, ночные сорочки, пижамы, купальные халаты, домашние халаты и аналогичные изделия мужские или для мальчиков
6207
27
Рубашки трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6105
28
Костюмы, комплекты, пиджаки, блайзеры, брюки, комбинезоны с нагрудниками и лямками, бриджи и шорты (кроме купальных) трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков
6103
29
Седельные тягачи
8701
30
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные:
6802
31
Готовые или консервированные продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови прочие
1602
32
Соки фруктовые (включая виноградное сусло) и соки овощные, несброженные и не содержащие добавок спирта, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ
2009
33
Одеяла и пледы дорожные
6301
34
Моторные транспортные средства для перевозки грузов
8704
35
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили

8703
36
Жүргізушіні қоса алғанда, 10 немесе одан да көп адамды тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары
8702
37
Кереуетке айналатын немесе айналмайтын отыруға арналған жиһаз (9402-тауар позициясында көрсетілгеннен басқа)
940131000
9401410000
9401610000
9401690000
9401710009
9401800009
38
Киімге өзге де дайын керек-жарақтар; 6212-тауар позициясына енгізілгендерден басқа киім бөліктері немесе киімге керек-жарақтар
6217
39
Кремнеземдік тас ұнынан (мысалы, кизельгурдан, триполиттен немесе диатомиттен) немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және басқа да қыш бұйымдар
690100
40
Кремнеземдік тас ұнынан немесе осыған ұқсас бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және осыған ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары
690290
41
Қолғаптар, биялайлар және митенкалар
6216000000
42
Қоюлатылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған сүт және кілегей
0401
43
Қоюлатылған немесе қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған сүт және кілегей
0402
44
Қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған сүт сарысуы; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған сүттің табиғи компоненттерінен жасалған өнімдер
0404
45
Құрамында асбест жоқ өзге де табақтар, панельдер, тақтайшалар және ұқсас бұйымдар
681182
46
Құрамында 50 мас. % астам глинозем (Аl2О3), ремнезем (SiО2) немесе осы жыныстардың қоспалары немесе қосылыстары бар отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және осыған ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары
690220
47
Құрамында какаосы бар немесе жоқ нан, ұннан жасалған кондитерлік өнімдер, тәтті тоқаштар, печенье және өзге де нан-тоқаш және ұннан жасалған кондитерлік өнімдер; вафельді пластиналар, фармацевтикалық мақсаттарда пайдалануға жарамды бос капсулалар, мөрлеуге арналған вафельді қабаттар, күріш қағазы және ұқсас өнімдер
1905
48
Құрамында какао бар шоколад және өзге де дайын тамақ өнімдері
1806
49
Құрамында какао жоқ қанттан жасалған кондитерлік өнімдер (ақ шоколадты қоса алғанда)
1704
50
Қыштан жасалған өзге де құрылыс кірпіші
690410
51
Машинамен немесе қолмен тоқылған балалар киімі және балалар киіміне трикотаж керек-жарақтар
6111
52
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж қолғаптар, биялайлар және митенкалар
6116
53
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж майкалар, жеңдері бар фуфайкалар және өзге де ішкі фуфайкалар
6109
54
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж немесе трикотаж емес бюстгальтерлер, белдіктер, корсеттер, иықбаулар, байламдар және ұқсас бұйымдар мен олардың бөліктері

8703
36
Моторные транспортные средства, предназначенные для перевозки 10 человек или более, включая водителя
8702
37
Мебель для сидения (кроме указанной в товарной позиции 9402), трансформируемая или не трансформируемая в кровати
940131000
9401410000
9401610000
9401690000
9401710009
9401800009
38
Принадлежности к одежде готовые прочие; части одежды или принадлежностей к одежде, кроме включенных в товарную позицию 6212
6217
39
Кирпичи, блоки, плитки и другие керамические изделия из кремнеземистой каменной муки (например, из кизельгура, триполита или диатомита) или из аналогичных кремнеземистых пород
690100
40
Прочие кирпичи огнеупорные, блоки, плитка и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород
690290
41
Перчатки, рукавицы и митенки
6216000000
42
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ
0401
43
Молоко и сливки, сгущенные или с добавлением сахара или других подслащивающих веществ
0402
44
Молочная сыворотка, сгущенная или несгущенная, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ; продукты из натуральных компонентов молока, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, в другом месте не поименованные или не включенные
0404
45
Прочие листы, панели, плитки и аналогичные изделия, не содержащие асбест
681182
46
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, содержащие более 50 мас.% глинозема (Al2O3), ремнезема (SiO2) или смеси или соединения этих пород
690220
47
Хлеб, мучные кондитерские изделия, пирожные, печенье и прочие хлебобулочные и мучные кондитерские изделия, содержащие или не содержащие какао; вафельные пластины, пустые капсулы, пригодные для использования в фармацевтических целях, вафельные облатки для запечатывания, рисовая бумага и аналогичные продукты
1905
48
Шоколад и прочие готовые пищевые продукты, содержащие какао
1806
49
Кондитерские изделия из сахара (включая белый шоколад), не содержащие какао
1704
50
Кирпич строительный прочий из керамики
690410
51
Детская одежда и принадлежности к детской одежде трикотажные машинного или ручного вязания
6111
52
Перчатки, рукавицы и митенки трикотажные машинного или ручного вязания
6116
53
Майки, фуфайки с рукавами и прочие нательные фуфайки трикотажные машинного или ручного вязания
6109
54
Бюстгальтеры, пояса, корсеты, подтяжки, подвязки и аналогичные изделия и их части трикотажные машинного или ручного вязания или нетрикотажные

6212
55
Машинамен немесе қолмен тоқылған өзге де трикотаж киім заттары
6114
56
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж свитерлер, пуловерлер, кардигандар, кеудешелер және ұқсас бұйымдар
6110
57
Машинамен немесе қолмен тоқылған спорттық, шаңғы тебуге арналған және суға түсетін трикотаж костюмдер
6112
58
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж колготкалар, ұзын шұлықтар, гольфтар, шұлықтар және подследниктер мен басқа да шұлық-ұйық бұйымдары, қысымды бөліп тарататын компрессиялық шұлық-ұйық бұйымдарын (мысалы, тамырлардың түйнеліп кеңеюімен ауыратын адамдарға арналған шұлықтар) қоса алғанда және табаны жоқ аяқкиім
6115
59
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімге дайын өзге де керек-жарақтар; машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімнің бөліктері немесе киімге керек-жарақтар
6117
60
Медициналық гипсті бинттер
3005903100
61
Оқшауланған сымдар (эмальданғандарын немесе анодталғандарын қоса алғанда), кәбілдер (коаксиалды кәбілдерді қоса алғанда) және жалғағыш тетіктері бар немесе оларсыз басқа да оқшауланған электр өткізгіштер; олардың электр өткізгіштермен немесе жалғағыш тетіктермен бірге болғанына немесе болмағанына қарамастан, жеке қабықшалары бар талшықтардан жасалған талшықты-оптикалық кәбілдер:
8544
62
Орамалдар
6213
63
Отқа төзімді емес құрылыс ерітінділері және бетондар
382450
64
Өзге де жиһаз
940310
9403202009
9403208009
940330
940340
940350000
940360
65
Өзге де пластмассадан жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
391729
66
Өзге де пластмассадан жасалған тақталар, табақтар, пленка және жолақтар немесе таспалар
392119
67
Өңделген сланец және сланецтен немесе агломерацияланған сланецтен жасалған бұйымдар
680300
68
Пахта, іріген сүт және кілегей, йогурт, айран және өзге де ферменттелген немесе ашытылған сүт және кілегей, қоюлатылған немесе қоюлатылмаған, қант немесе басқа да тәттілендіретін заттар қосылған немесе қосылмаған, дәмді хош иісті қоспалары бар немесе оларсыз, жемістер, жаңғақтар немесе какао қосылған немесе қосылмаған
0403
69
Пластмассадан жасалған есіктер мен табалдырықтар, терезелер мен олардың рамалары
392520
70
Резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе композициялық былғарыдан жасалған табаны бар және үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
6403
71
Сары май және сүттен жасалған майлар мен өзге де тоң майлар; сүт пасталары
0405
72
Спорттық, шаңғы және суға түсетін костюмдер; өзге де киім заттары
6211
73
Стирол полимерлерінен жасалған кеуекті плиталар, табақтар, пленкалар, фольга және жолақ
392111
74
Табиғи асфальт, табиғи битум, мұнай битумы, минералды шайырлар немесе минералды шайырлар дестесі негізіндегі битум қоспалары (мысалы, битум мастикасы, жол төсемдеріне арналған асфальт қоспалары)

6212
55
Предметы одежды прочие трикотажные машинного или ручного вязания
6114
56
Свитеры, пуловеры, кардиганы, жилеты и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания
6110
57
Костюмы спортивные, лыжные и купальные трикотажные машинного или ручного вязания
6112
58
Колготы, чулки, гольфы, носки и подследники и прочие чулочно-носочные изделия, включая компрессионные чулочно-носочные изделия с распределенным давлением (например, чулки для страдающих варикозным расширением вен) и обувь без подошв, трикотажные машинного или ручного вязания
6115
59
Принадлежности к одежде трикотажные машинного или ручного вязания готовые прочие; части одежды или принадлежности к одежде трикотажные машинного или ручного вязания
6117
60
Бинты гипсовые медицинские
3005903100
61
Провода изолированные (включая эмалированные или анодированные), кабели (включая коаксиальные кабели) и другие изолированные электрические проводники с соединительными приспособлениями или без них; кабели волоконно- оптические, составленные из волокон с индивидуальными оболочками, независимо от того, находятся они или нет в сборе с электропроводниками или соединительными приспособлениями:
8544
62
Платки
6213
63
Неогнеупорные строительные растворы и бетоны
382450
64
Мебель прочая
940310
9403202009
9403208009
940330
940340
940350000
940360
65
Трубы, трубки и шланги, жесткие из прочих пластмасс
391729
66
Плиты, листы, пленка и полосы или ленты прочие из прочих пластмасс
392119
67
Сланец обработанный и изделия из сланца или из агломерированного сланца
680300
68
Пахта, свернувшиеся молоко и сливки, йогурт, кефир и прочие ферментированные или сквашенные молоко и сливки, сгущенные или несгущенные, с добавлением или без добавления сахара или других подслащивающих веществ, со вкусо-ароматическими добавками или без них, с добавлением или без добавления фруктов, орехов или какао
0403
69
Двери и пороги для них, окна и их рамы из пластмасс
392520
70
Обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и с верхом из натуральной кожи
6403
71
Сливочное масло и прочие жиры и масла, изготовленные из молока; молочные пасты
0405
72
Костюмы спортивные, лыжные и купальные; предметы одежды прочие
6211
73
Плиты, листы, пленки, фольга и полоса, пористые из полимеров стирола
392111
74
Смеси битумные на основе природного асфальта, природного битума, нефтяного битума, минеральных смол или пека минеральных смол (например, битумные мастики, асфальтовые смеси для дорожных покрытий)

271500
75
Төсек жаймалары, асхана, туалет және асүй жаулықтары
6302
76
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары: мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және 6907 40-субпозициясына енгізілгендерден басқа, ұқсас бұйымдар
690730
77
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; өңдеуге арналған қыш бұйымдар: өңдеуге арналған қыш бұйымдар
690740
78
Үш дөңгелекті велосипедтер, самокаттар, педальді автомобильдер және дөңгелектері бар осыған ұқсас ойыншықтар; қуыршақтарға арналған арбалар; қуыршақтар, басқа да ойыншықтар; кішірейтілген өлшемдегі ("масштабтағы") модельдер және қолданыстағы немесе қолданыстағы емес ойын-сауыққа арналған ұқсас модельдер; барлық түрдегі басқатырғыштар
950300
79
Фитингтер
391740
80
Шәлілер, шарфтар, мойын орамалдар, мантильялар, бетперделер және ұқсас бұйымдар
6214
81
Шұжықтар және еттен, етті субөнімнен немесе қаннан жасалған ұқсас өнімдер; солардың негізінде дайындалған дайын тамақ өнімдері
160100
82
Ірімшік және сүзбе
0406
83
Этилен полимерлерінен жасалған қатты құбырлар, түтіктер және шлангілер
391721
84
2825-тауар позициясында көрсетілген кальций оксиді мен гидроксидінен басқа, сөндірілмеген, сөндірілген және гидравликалық әк
2522
85
3801-тауар позициясының тауарларынан басқа, отқа төзімді цементтер, құрылыс ерітінділері, бетондар және ұқсас құрамдар
381600
86
5602, 5603, 5903, 5906 немесе 5907-тауар позицияларының материалдарынан жасалған киім заттары
6210
87
5903, 5906 немесе 5907-тауар позицияларының машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж матадан жасалған киім заттары
611300
88
6103-тауар позициясының бұйымдарынан басқа, ерлерге немесе ұл балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6101
89
6104-тауар позициясының бұйымдарынан басқа, әйелдерге немесе қыз балаларға арналған, машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6102
90
6203-тауар позициясының бұйымдарынан басқа ерлерге немесе ұл балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар

271500
75
Белье постельное, столовое, туалетное и кухонное
6302
76
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные: кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, кроме включенных в субпозицию 6907 40
690730
77
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные: керамические изделия отделочные
690740
78
Трехколесные велосипеды, самокаты, педальные автомобили и аналогичные игрушки на колесах; коляски для кукол; куклы; прочие игрушки; модели в уменьшенном размере ("в масштабе") и аналогичные модели для развлечений, действующие или недействующие; головоломки всех видов
950300
79
Фитинги
391740
80
Шали, шарфы, кашне, мантильи, вуали и аналогичные изделия
6214
81
Колбасы и аналогичные продукты из мяса, мясных субпродуктов или крови; готовые пищевые продукты, изготовленные на их основе
160100
82
Сыры и творог
0406
83
Трубы, трубки и шланги, жесткие из полимеров этилена
391721
84
Известь негашеная, гашеная и гидравлическая, кроме оксида и гидроксида кальция, указанных в товарной позиции 2825
2522
85
Цементы огнеупорные, растворы строительные, бетоны и аналогичные составы, кроме товаров товарной позиции 3801
381600
86
Предметы одежды, изготовленные из материалов товарной позиции 5602, 5603, 5903, 5906 или 5907
6210
87
Предметы одежды из трикотажного полотна машинного или ручного вязания товарной позиции 5903, 5906 или 5907
611300
88
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6103
6101
89
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия трикотажные машинного или ручного вязания, женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6104
6102
90
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия мужские или для мальчиков, кроме изделий товарной позиции 6203

6201
91
6204-тауар позициясының бұйымдарынан басқа әйелдерге немесе қыз балаларға арналған пальто, қысқа пальто, желбегей, плащтар, күртелер (шаңғы тебетін киімді қоса алғанда), жадағайлар, шекпендер және ұқсас бұйымдар
6202
92
6907 30 және 6907 40-субпозицияларына енгізілгендерден басқа, төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; 6907 30 және 6907 40-субпозицияларына енгізілгендерден басқа, әрлеу қыш бұйымдары, төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар: суды сіңіру коэффициенті 0,5 мас. %-дан аспайды
690721

6201
91
Пальто, полупальто, накидки, плащи, куртки (включая лыжные), ветровки, штормовки и аналогичные изделия женские или для девочек, кроме изделий товарной позиции 6204
6202
92
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные, плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен, кроме включенных в субпозиции 6907 30 и 6907 40: с коэффициентом поглощения воды не более 0,5 мас.%
690721
____________________