Инновациялық обсерваторияны айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 196 қаулысы
Қазақстан Республикасының Кәсіпкерлік кодексі 241-6-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazInnovations" инновацияларды дамыту жөніндегі ұлттық агенттігі" акционерлік қоғамы инновациялық обсерватория болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об определении инновационной обсерватории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2022 года № 196
В соответствии с пунктом 2 статьи 241-6 Предпринимательского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить инновационной обсерваторией акционерное общество "Национальное агентство по развитию инноваций "QazInnovations".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов