"Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 568 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 242 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 24 қазандағы № 880 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.10.2024 № 880 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Таңбалануға жататын тауарлар тізбесін айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 568 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік алпыс күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 25 сәуірдегі
№ 242 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2020 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 568 қаулысына
қосымша
Таңбалануға жататын тауарлардың тізбесі
Р/с №
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметі тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) коды
Тауардың атауы
Енгізілген күн
2
3
4
1.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2020 года № 568 "Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2022 года № 242. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2024 года № 880.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.10.2024 № 880 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2020 года № 568 "Об определении перечня товаров, подлежащих маркировке" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении шестидесяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 2022 года № 242
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 10 сентября 2020 года № 568
Перечень товаров, подлежащих маркировке
№ п/п Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС) Наименование товара Дата введения
1 2 3 4
1.

2402209000
құрамында темекі бар өзге де сигареталар
2020 жылғы
1 қазан *
2.
2403
өнеркәсіптік дайындалған өзге де темекі және өнеркәсіптік темекі алмастырғыштар; "гомогендендірілген" немесе "қалпына келтірілген" темекі; темекі сығындылары мен эссенциялар
2021 жылғы
1 сәуір
3.
2402201000
құрамында темекі бар сигареталар, сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, сигариллалар және темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған құрамында қалампыр бар сигареталар
2021 жылғы
1 сәуір
4.
2402900000
өзге де сигаралар, ұштары кесілген сигаралар, темекіден немесе оны алмастырғыштардан жасалған сигариллалар мен сигареталар
2021 жылғы
1 сәуір
5.
2402100000
ұштары кесілген сигареталар, сигаралар және құрамында темекі бар сигариллалар
2021 жылғы
1 сәуір
6.
3824999208
20°C температурада сұйық болатын, басқа жерде аталмаған немесе қосылмаған, негізінен органикалық қосылыстардан тұратын өзге де химиялық өнімдер немесе препараттар
2021 жылғы
1 сәуір
7.
2404
құрамында темекі, қалпына келтірілген темекі, никотин немесе темекі немесе никотин алмастырғыш бар жанғызбай
деммен жұтуға арналған өнімдер;
құрамында никотин бар және адам ағзасына никотиннің түсуіне арналған өзге де өнімдер
2021 жылғы
1 сәуір
8.
6401
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған су өткізбейтін, үсті табанға жіппен де, түйреуішпен де, шегемен де, бұрандамен де, тойтармамен де, қандай да бір ұқсас тәсілмен бекітілмейтін және қосылмайтын аяқ киім
2021 жылғы
1 қараша **
9.
6402
ұлтаны мен үсті резеңкеден немесе пластмассадан жасалған өзге де аяқ киім
10.
6403
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
11.
6404
ұлтаны резеңкеден, пластмассадан, табиғи немесе құрақ теріден жасалған, ал үсті табиғи былғарыдан жасалған аяқ киім
12.
6405
өзге де аяқ киім
13.
3002120005
иммундық сарысулар және өзге де қан фракциялары
2022 жылғы
1 шілде***
14.
3002120009
иммундық сарысулар және өзге де қан фракциялары
2022 жылғы
1 шілде***
15.
3002150000
мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде немесе бөлшек саудаға арналып нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған иммунологиялық өнімдер
2022 жылғы
1 шілде***
16.
3002903000
терапиялық, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған жануарлардың қаны
2022 жылғы
1 шілде***
17.
300420000

2402209000
прочие сигареты, содержащие табак
1 октября 2020 года*
2.
2403
прочий промышленно изготовленный табак и промышленные заменители табака; табак "гомогенизированный" или "восстановленный"; табачные экстракты и эссенции
1 апреля 2021 года
3.
2402201000
сигареты, содержащие табак, сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей, содержащие гвоздику
1 апреля 2021 года
4.
2402900000
прочие сигары, сигары с обрезанными концами, сигариллы и сигареты из табака или его заменителей
1 апреля 2021 года
5.
2402100000
сигареты, сигары с обрезанными концами и сигариллы, содержащие табак
1 апреля 2021 года
6.
3824999208
прочие химические продукты или препараты, состоящие преимущественно из органических соединений, в другом месте не поименованные или не включенные, жидкие при температуре 20°С
1 апреля 2021 года
7.
2404
продукция, содержащая табак, восстановленный табак, никотин или заменители табака или никотина, предназначенная для вдыхания без горения; прочая продукция, содержащая никотин и предназначенная для поступления никотина в организм человека
1 апреля 2021 года
8.
6401
водонепроницаемая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы, верх которой не крепится к подошве и не соединяется с ней ни ниточным, ни шпилечным, ни гвоздевым, ни винтовым, ни заклепочным, ни каким-либо другим аналогичным способом
1 ноября 2021 года**
9.
6402
прочая обувь с подошвой и верхом из резины или пластмассы
10.
6403
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из натуральной кожи
11.
6404
обувь с подошвой из резины, пластмассы, натуральной или композиционной кожи и верхом из текстильных материалов
12.
6405
обувь прочая
13.
3002120005
сыворотки иммунные и фракции крови прочие
1 июля
2022 года***
14.
3002120009
сыворотки иммунные и фракции крови прочие
1 июля
2022 года***
15.
3002150000
иммунологические продукты, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм или в формы или упаковки для розничной продажи
1 июля
2022 года***
16.
3002903000
кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях
1 июля
2022 года***
17.
300420000

терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналып нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған, құрамында антибиотиктер бар өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде***
18.

лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи, прочие, содержащие антибиотики
1 июля
2022 года***
18.

300439000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде***
19.
300449000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде***
20.
300490000
терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде***
21.
3004900002

300439000
лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля
2022 года***
19.
300449000
лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля
2022 года***
20.
300490000
лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля
2022 года***
21.
3004900002

терапиялық немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде өлшеп оралған (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) өзге де дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа)
2022 жылғы
1 шілде***
* 2020 жылғы 1 қазаннан бастап – көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, бөлшек өткізу кезінде таңбаланған тауарларды айналымнан міндетті түрде шығара отырып, өндірушілер мен ішкі сауда субъектілері үшін. 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап – тауар айналымына барлық қатысушылар үшін таңбаланған тауарлардың қадағалануы туралы құжаттардың міндетті үзіндісімен;

лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем), прочие
1 июля
2022 года***
* с 1 октября 2020 года – для производителей и субъектов внутренней торговли с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю. С 1 января 2021 года – для всех участников оборота товаров с обязательной выпиской документов о прослеживаемости маркированных товаров.

** 2021 жылғы 1 қарашадан бастап – көтерме сауданы жүзеге асыратын ішкі сауда субъектілерін қоспағанда, бөлшек өткізу кезінде таңбаланған тауарларды айналымнан міндетті түрде шығара отырып, Қазақстан Республикасына әкелінген немесе Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген аяқ киім тауарларына қатысты міндетті таңбалау;
*** 2022 жылғы 1 шілдеден бастап өндірілген дәрілік заттар.
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Халықаралық патенттелмеген атауы
Саудалық атауы
Дәрілік нысаны
1
2
3
4

** с 1 ноября 2021 года – обязательная маркировка в отношении обувных товаров, ввезенных в Республику Казахстан или произведенных на территории Республики Казахстан, с обязательным выводом из оборота маркированных товаров при розничной реализации, за исключением субъектов внутренней торговли, осуществляющих оптовую торговлю.
*** лекарственные средства, произведенные с 1 июля 2022 года:
Код ТН ВЭД ЕАЭС Международное непатентованное наименование Торговое наименование Лекарственная форма
1 2 3 4

3002903000
жоқ
актовегин®
қабықшамен қапталған таблеткалар, шыны құтыда 50 таблеткадан 200 мг. Құты картон қорапта болады
3004900002
эпросартан
теветен®
500 мг таблеткалар
3004900001
трипторелин
декапептил
0,1 мг/мл инъекцияға арналған 1 мл 7 ерітінді
3004900002
эпоэтин бета
рекормон
инъекцияға арналған 2000 МЕ/0,3 мл ерітінді 6 шприц-тюбиктерде
3004900002
дексмедетомидин
дексдор
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мкг / мл
3004900002
рецакадротил
гидрасек
қатты желатин капсулалар
3004900002
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004900002
рецакадротил
гидрасек
ішу үшін суспензия дайындауға арналған түйіршіктер
3004900002
дабигатран
этексилаты
прадакса®
капсулалар, 75 мг
3004900002
оланзапин
зипрекса®
үлбірлі қабықпен қапталған 10 мг таблеткалар
3004900001
терипаратид
форстео®
тері астына енгізуге арналған 250 мкг/мл ерітінді, 2,4 мл картриджде 1 шприц-қалам
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулалар, 400 мг
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулалар, 200 мг
3004900002
эверолимус
сертикан
таблеткалар, 0,25 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулалар, 2,5 мг, 5 мг және 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулалар, 2,5 мг, 5 мг және 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулалар, 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблеткалар, 5 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблеткалар, 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблеткалар, 2,5 мг
3004900002
жоқ
панкрим
ішекте еритін қабықпен қапталған таблеткалар
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг/мл, 10 мл, 2-өлшеп-орау
3002120009
эптаког альфа белсендірілген
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар, көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 1,2 мг, 1-өлшеп-орау
3002120009
эптаког альфа белсендірілген
семиклотин
жиынтығында еріткіші бар көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат (инъекцияға арналған су), 2,4 мг, 1-өлшеп-орау
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг / мл, 4 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 25 мг/мл, 16 мл, 1-өлшеп-орау
3002150000
трастузумаб
трастузумаб
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизат, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған бактериостатикалық су бар, 440 мг, 1-өлшеп-орау
3002120005
алтеплаза
ревекард
көктамырға инфузия үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизиатталған ұнтақ, жиынтығында еріткіш – инъекцияға арналған су бар, 50 мг, 1-өлшеп-орау

3002903000
отсутствует
актовегин®
таблетки, покрытые оболочкой, 200 мг по 50 таблеток во флаконе из стекла. Флакон в пачке из картона.
3004900002
эпросартан
теветен®
таблетки 500 мг
3004900001
трипторелин
декапептил
0.1 мг/мл раствор для инъекций, 1 мл 7
3004900002
эпоэтин бета
рекормон
раствор для инъекций 2000 МЕ/0,3 мл в шприц-тюбиках 6
3004900002
дексмедетомидин
дексдор
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мкг/мл
3004900002
рецакадротил
гидрасек
капсулы твердые желатиновые
3004900002
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004900002
рецакадротил
гидрасек
гранулы для приготовления суспензии для приема внутрь
3004900002
дабигатрана этексилат
прадакса®
капсулы, 75 мг
3004900002
оланзапин
зипрекса®
таблетки, покрытые пленочной оболочкой, 10 мг
3004900001
терипаратид
форстео®
раствор для подкожного введения 250 мкг/мл, 2,4 мл в картридже 1 шприц-ручка
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 400 мг
3004900002
иматиниб
иматиниб -адамед
капсулы, 200 мг
3004900002
эверолимус
сертикан
таблетки 0,25 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 2,5 мг, 5 мг и 10 мг
3004900002
рамиприл
полприл
капсулы 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 5 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 10 мг
3004900002
рамиприл
рамиприл-санто
таблетки 2,5 мг
3004900002
отсутствует
панкрим
таблетки, покрытые кишечнорастворимой оболочкой
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 1
3002150000
ритуксимаб
ритуксимаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/мл, 10 мл, фасовка 2
3002120009
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 1,2 мг, фасовка 1
3002120009
эптаког альфа активированный
семиклотин
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения в комплекте с растворителем (вода для инъекций), 2,4 мг, фасовка 1
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 4 мл, фасовка 1
3002150000
бевацизумаб
бевацизумаб
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 25 мг/мл, 16 мл, фасовка 1
3002150000
трастузумаб
трастузумаб
лиофилизат для приготовления концентрата для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем – бактериостатической водой для инъекций, 440 мг, фасовка 1
3002120005
алтеплаза
ревекард
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для внутривенных инфузий в комплекте с растворителем - водой для инъекций, 50 мг, фасовка 1

3002150000
интерферон бета-1б
интербетин
тері астына енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған жиынтығында еріткіш бар лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн, МЕ),
5-өлшеп-орау
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 100 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 250 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
натрий хлориді
инфузияға арналған 0,9 % ерітінді, 100 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 10 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 200 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 250 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 400 мл
3004900009
жоқ
декстроза (глюкоза)
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 500 мл
3004900009
метронидазол
метронидазол
инфузияға арналған 5 % ерітінді, 100 мл
3004900002
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
инфузияға арналған 0,2 % ерітінді, 100 мл
3004900009
офлоксацин
офлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 2 мг/мл 100 мл
3004900009
левофлоксацин
левофлоксацин
инфузияға арналған ерітінді, 5 мг/мл 100 мл
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 200 мг
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
жиынтығында еріткіш бар инфузияға арналған ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 20 мг/2мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 7,5 мг / 0,75 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 10 мг/1 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
инъекцияға арналған ерітінді, 15 мг/1,5 мл
3004900009
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 100 мг / 16,7 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 60 мг / 10 мл

3002150000
интерферон бета-1б
интербетин
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ), фасовка 5
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий
0,9 %, 100 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий
0,9 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий
0,9 %, 250 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий
0,9 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
натрия хлорид
раствор для инфузий
0,9 %, 500 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
10 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
10 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
5 %, 100 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
5 %, 200 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
5 %, 250 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
5 %, 400 мл
3004900009
отсутствует
декстроза (глюкоза)
раствор для инфузий
5 %, 500 мл
3004900009
метронидазол
метронидазол
раствор для инфузий
5 %, 100 мл
3004900002
ципрофлоксацин
ципрофлоксацин
раствор для инфузий 0,2 %, 100 мл
3004900009
офлоксацин
офлоксацин
раствор для инфузий 2 мг/мл, 100 мл
3004900009
левофлоксацин
левофлоксацин
раствор для инфузий 5 мг/мл, 100 мл
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 200 мг
3004900009
гемцитабин
гемцитабин-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 20 мг/мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
доцетаксел
доцетаксел-келун-казфарм 80 мг/4 мл
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
кабазитаксел
кабазитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий в комплекте с растворителем
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 20 мг/2мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 7,5 мг/0,75 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 10 мг/1 мл
3004900009
метотрексат
метотрексат-келун-казфарм
раствор для инъекций, 15 мг/1,5 мл
3004900009
оксалиплатин
оксалиплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг/16,7 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 60 мг/10 мл

3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 30 мг / 5 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 300 мг/50 мл
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 100 мг лиофилизат
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған 500 мг лиофилизат
3004900009
флударабин
флударабин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 2 мл
3004900009
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 150 мг / 15 мл
3004900009
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
көктамырға енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг / 5 мл
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 25 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 20 мг / 20 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 50 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 10 мг / 1 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 50 мг / 50 мл
3004900009
заледроновая кислота
золедроновая кислота-келун-казфарм
инфузияға ерітінді дайындауға арналған концентрат, 4 мг / 5 мл
3004900002
каптоприл
каптоприл
таблеткалар
3004490009
жоқ
солфран®
таблеткалар
3004900002
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
глюкорон®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
жоқ
нормотанс
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
кетотифен
кетотифен
таблеткалар
3004900002
ламивудин
ламиас® 150
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
клопидогрел
грелид®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
цетиризин
носмин®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004390009
тамоксифен
тамоксифен
таблеткалар
3004900002
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
энтекавир
квантавир
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
абакавир
виракар®
қабықшамен қапталған таблеткалар
3004900002
фолий қышқылы
фолика
таблеткалар
3004900002
зидовудин
зидоас
капсулалар
3004900002
урсодезоксихол қышқылы
урсозим
капсулалар

3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 30 мг/5 мл
3004900009
паклитаксел
паклитаксел-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 300 мг/50 мл
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
3004900009
пеметрексед
пеметрексед-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
3004900009
флударабин
флударабин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/2 мл
3004900009
карбоплатин
карбоплатин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 150 мг/15 мл
3004900009
циклофосфамид
циклофосфамид-келун-казфарм
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/5 мл
3004900009
эпирубицин
эпирубицин-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/25 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 20 мг/20 мл
3004900009
цисплатин
цисплатин-келун казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50 мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 10 мг/1мл
3004900009
винорелбин
винорелбин келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 50 мг/50мл
3004900009
заледроновая кислота
золедроновая кислота-келун-казфарм
концентрат для приготовления раствора для инфузий, 4 мг/5 мл
3004900002
каптоприл
каптоприл
таблетки
3004490009
амброксол
солфран®
таблетки
3004900002
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
глюкорон®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
отсутствует
нормотанс
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
кетотифен
кетотифен
таблетки
3004900002
ламивудин
ламиас® 150
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
клопидогрел
грелид®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
цетиризин
носмин®
таблетки, покрытые оболочкой
3004390009
тамоксифен
тамоксифен
таблетки
3004900002
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004900002
энтекавир
квантавир
таблетки, покрытые пленочной оболочкой
3004900002
абакавир
виракар®
таблетки, покрытые оболочкой
3004900002
фолиевая кислота
фолика
таблетки
3004900002
зидовудин
зидоас
капсулы
3004900002
урсодезоксихолевая кислота
урсозим
капсулы
__________________________