А.Х. Әмірғалиев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 296 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
берген өтінішіне сәйкес Азамат Халимеденұлы Әмірғалиев Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об Амиргалиеве А.Х.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 296
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
освободить Амиргалиева Азамата Халимеденовича от должности вице-министра юстиции Республики Казахстан согласно поданному заявлению.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов