Тауарларын, жұмыстары мен көрсетілетін қызметтерін сатып алу елішілік құндылық мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 349 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 қаңтардағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 29.01.2024 № 45 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өнеркәсіптік саясат туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңы 8-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған тауарларын, жұмыстары мен көрсетілетін қызметтерін сатып алу елішілік құндылық мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 1 маусымдағы
№ 349 қаулысымен
бекітілген
Тауарларын, жұмыстары мен көрсетілетін қызметтерін сатып алу елішілік құндылық мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесі
Ақмола облысы
1. "Көкшетау минералды сулары" акционерлік қоғамы.
2. "ЕПК Степногорск" акционерлік қоғамы.
3. "ENKI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
4. "Степногорск ЖЭО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
5. "CAPITAL PROJECTS LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Ақтөбе облысы
6. "Ақтөбе хромды қоспалар зауыты" акционерлік қоғамы.
7. "Ақтөбе-нан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
8. "Айс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
9. "Стройдеталь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
10. "Ақтөбе рельсті арқалық зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
11. "Alina Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақтөбе қаласындағы филиалы.
Алматы облысы
12. "Джей Ти Ай Қазақстан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
13. "Қайнар-аккумуляторлық батареялар" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
14. "Кнауф Гипс Қапшағай. ДЭГ-Дойче Инвестиционс унд Энтвиклунгсгезельшафт мбХ үлесті қатысатын кәсіпорны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
15. "Абди Ибрахим Глобал Фарм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
16. "Dolce" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Атырау облысы

Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу внутристрановой ценности, и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 349. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2024 года № 45.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2024 № 45 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 27 декабря 2021 года "О промышленной политике" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу внутристрановой ценности.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2022 года
№ 349
Перечень организаций,
закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу внутристрановой ценности
Акмолинская область
1. Акционерное общество "Кокшетауские минеральные воды".
2. Акционерное общество "ЕПК Степногорск".
3. Товарищество с ограниченной ответственностью "ENKI".
4. Товарищество с ограниченной ответственностью "Степногорская ТЭЦ".
5. Товарищество с ограниченной ответственностью "CAPITAL PROJECTS LTD".
Актюбинская область
6. Акционерное общество "Актюбинский завод хромовых соединений".
7. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актобе-нан".
8. Товарищество с ограниченной ответственностью "Айс".
9. Товарищество с ограниченной ответственностью "Стройдеталь".
10. Товарищество с ограниченной ответственностью "Актюбинский рельсобалочный завод".
11. Филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Alina Group" в городе Актобе.
Алматинская область
12. Товарищество с ограниченной ответственностью "ДжейТи Ай Казахстан".
13. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кайнар-аккумуляторные батареи".
14. Товарищество с ограниченной ответственностью "Кнауф Гипс Капчагай. Предприятие с участием ДЭГ-Дойче Инвестиционс унд Энтвиклунгсгезельшафт мбХ".
15. Товарищество с ограниченной ответственностью "Абди Ибрахим Глобал Фарм".
16. Товарищество с ограниченной ответственностью "Dolce".
Атырауская область

17. "Консорциум ISKER" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
18. "Жігермұнайсервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шығыс Қазақстан облысы
19. "Өскемен арматура зауыты" акционерлік қоғамы.
20. "Өскемен титан-магний комбинаты" акционерлік қоғамы.
21. "Бұқтырма цемент компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
22. "Қазмырыш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
23. "Силикат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
24. "Согра ЖЭО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Жамбыл облысы
25. "Тараз металлургия зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
26. "Жамбылгипс" акционерлік қоғамы.
27. "Тараз былғары аяқ киім" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
28. "Та-Мақ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
29. "Talas Investment Company" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Батыс Қазақстан облысы
30. "Батыс Қазақстан машина жасау компаниясы" акционерлік қоғамы.
31. "Конденсат" акционерлік қоғамы.
32. "Батыс Қазақстан құрылыс материалдары корпорациясы" акционерлік қоғамы.
33. "Уральский трансформаторный завод" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қарағанды облысы
34. "АрселорМиттал Теміртау" акционерлік қоғамы.
35. "Евразиан Фудс" акционерлік қоғамы.
36. "Эфес Қазақстан" шетел кәсіпорны акционерлік қоғамы.
37. "Қазақмыс корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
38. "Central Asia Цемент" акционерлік қоғамы.
39. "Kazcentrelectroprovod" (Казцентрэлектропровод") жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
40. "Карцемент" акционерлік қоғамы.
Қостанай облысы
41. "АгромашХолдинг KZ" акционерлік қоғамы.
42. "Дормаш" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
43. "Большевичка" өндірістік кооперативі.
44. "Қостанай диірмен комбинаты" акционерлік қоғамы.
45. "СарыарқаАвтоӨнеркәсібі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
46. "Қостанай-МБИ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
47. "Қарасу Ет" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қызылорда облысы
48. "Құрылыс" акционерлік қоғамы.
49. "СКЗ-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
50. "Қуат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
51. "Казахстанская Нефтехимическая Компания Кемикал" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
52. "Озық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
53. "РЗА" акционерлік қоғамы.
54. "Аралтұз" акционерлік қоғамы.
55. "Абзал және Компания" толық серіктестігі.
Маңғыстау облысы

17. Товарищество с ограниченной ответственностью "Консорциум ISKER".
18. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жигермунайсервис".
Восточно-Казахстанская область
19. Акционерное общество "Усть-Каменогорский арматурный завод".
20. Акционерное общество "Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат".
21. Товарищество с ограниченной ответственностью "Бухтарминская цементная компания".
22. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казцинк".
23. Товарищество с ограниченной ответственностью "Силикат".
24. Товарищество с ограниченной ответственностью "Согринская ТЭЦ".
Жамбылская область
25. Товарищество с ограниченной ответственностью "Таразский металлургический завод".
26. Акционерное общество "Жамбылгипс".
27. Товарищество с ограниченной ответственностью "ТаразКожОбувь".
28. Товарищество с ограниченной ответственностью "Та-мак".
29. Товарищество с ограниченной ответственностью "Talas Investment Company".
Западно-Казахстанская область
30. Акционерное общество "Западно-Казахстанская машиностроительная компания".
31. Акционерное общество "Конденсат".
32. Акционерное общество "Западно-Казахстанская корпорация строительных материалов".
33. Товарищество с ограниченной ответственностью "Уральский трансформаторный завод".
Карагандинская область
34. Акционерное общество "АрселорМиттал Темиртау".
35. Акционерное общество "Евразиан Фудс".
36. Акционерное общество Иностранное предприятие "Эфес Казахстан".
37. Товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Казахмыс".
38. Акционерное общество "Central Asia Cement".
39. Товарищество с ограниченной ответственностью "Kazcentrelectroprovod" (Казцентрэлектропровод").
40. Акционерное общество "Карцемент".
Костанайская область
41. Акционерное общество "АгромашХолдинг KZ".
42. Товарищество с ограниченной ответственностью "Дормаш".
43. Производственный кооператив "Большевичка".
44. Акционерное общество "Костанайский мелькомбинат".
45. Товарищество с ограниченной ответственностью "СарыаркаАвтоПром".
46. Товарищество с ограниченной ответственностью "Костанай-МБИ".
47. Товарищество с ограниченной ответственностью "Карасу Ет".
Кызылординская область
48. Акционерное общество "Курылыс".
49. Товарищество с ограниченной ответственностью "СКЗ-U".
50. Товарищество с ограниченной ответственностью "Куат".
51. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстанская Нефтехимическая Компания Кемикал".
52. Товарищество с ограниченной ответственностью "Озык".
53. Акционерное общество "РЗА".
54. Акционерное общество "Аралтуз".
55. Полное товарищество "Абзал и Компания".
Мангистауская область

56. "ҚазАзот" акционерлік қоғамы.
57. "Мұнай газқұрылыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
58. "Казахстан Каспиан Оффшор Индастриз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
59. "Milina Food comany LTD" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
60. "Каскор-Машзавод" акционерлік қоғамы.
61. "Каспий Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
62. "Zhamal-ai ltd" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
63. "Жанарыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Павлодар облысы
64. "Еуразия энергетика корпорациясы" акционерлік қоғамы.
65. "Қазақстан алюминийі" акционерлік қоғамы.
66. "Қазақстандық электролиз зауыты" акционерлік қоғамы.
67. "Қазэнергия кәбелі" акционерлік қоғамы.
68. "Каустик" акционерлік қоғамы.
69. "KSP Steel" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Павлодарлық филиалы.
Солтүстік Қазақстан облысы
70. "ЗИКСТО" акционерлік қоғамы.
71. "Сұлтан-элеватор-диірмен-макарон кешені" акционерлік қоғамы.
72. "СевКазЭнерго" акционерлік қоғамы.
Түркістан облысы
73. "Кентау трансформатор зауыты" акционерлік қоғамы.
Шымкент қаласы
74. "Химфарм" акционерлік қоғамы.
75. "Шымкентцемент" акционерлік қоғамы.
76. "AZALA Textile" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
77. "Шымкент сыра қайнату зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
78. "Шымкент-Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
79. "Стандарт Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
80. "Зерде-Керамика" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Нұр-Сұлтан қаласы
81. "Құрылыс конструкциясы" акционерлік қоғамы.
82. "Экотон +" акционерлік қоғамы.
83. "АЛКОН +" фирмасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
84. "JFOOD KAZAKHSTAN" концерні" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
85. "ASTANA Ютария ltd" өндірістік инновациялық компаниясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
86. "BERTYS MACHINERY" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Алматы қаласы
87. "Алматы ауыр машина жасау зауыты" акционерлік қоғамы.
88. "Ырысты-АЭВРЗ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
89. "Ақсай" нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
90. "Бахус" акционерлік қоғамы.
91. "ЛОТТЕ Рахат" акционерлік қоғамы.
92. "АКҚЗ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
93. "Алматы жылу жүйесі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
94. "Корпорация Век" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
95. "Казлегпром-Алматы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

56. Акционерное общество "КазАзот".
57. Товарищество с ограниченной ответственностью "Мунайгазкурылыс".
58. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахстан Каспиан Оффшор Индастриз".
59. Товарищество с ограниченной ответственностью "Milina Food comany LTD".
60. Акционерное общество "Каскор-Машзавод".
61. Товарищество с ограниченной ответственностью "Каспий Цемент".
62. Товарищество с ограниченной ответственностью "Zhamal-ai ltd".
63. Товарищество с ограниченной ответственностью "Жанарыс".
Павлодарская область
64. Акционерное общество "Евроазиатская энергетическая корпорация".
65. Акционерное общество "Алюминий Казахстана".
66. Акционерное общество "Казахстанский электролизный завод".
67. Акционерное общество "Казэнергокабель".
68. Акционерное общество "Каустик".
69. Павлодарский филиал товарищества с ограниченной ответственностью "KSP Steel".
Северо-Казахстанская область
70. Акционерное общество "ЗИКСТО".
71. Акционерное общество "Султан-элеватор-мельнично-макаронный комплекс".
72. Акционерное общество "СевКазЭнерго".
Туркестанская область
73. Акционерное общество "Кентауский трансформаторный завод".
город Шымкент
74. Акционерное общество "Химфарм".
75. Акционерное общество "Шымкентцемент".
76. Товарищество с ограниченной ответственностью "AZALA Textile".
77. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкентский пивоваренный завод".
78. Товарищество с ограниченной ответственностью "Шымкент құс".
79. Товарищество с ограниченной ответственностью "Стандарт Цемент".
80. Товарищество с ограниченной ответственностью "ЗЕРДЕ-Керамика".
город Нур-Султан
81. Акционерное общество "Стройконструкция".
82. Акционерное общество "Экотон +".
83. Товарищество с ограниченной ответственностью "Фирма "АЛКОН+".
84. Товарищество с ограниченной ответственностью "JFOOD KAZAKHSTAN".
85. Товарищество с ограниченной ответственностью "Производственная инновационная компания "ASTANA Ютария ltd".
86. Товарищество с ограниченной ответственностью "BERTYS MACHINERY".
город Алматы
87. Акционерное общество "Алматинский завод тяжелого машиностроения".
88. Товарищество с ограниченной ответственностью "Ырысты-АЭВРЗ".
89. Товарищество с ограниченной ответственностью "Хлебобараночный комбинат "Аксай".
90. Акционерное общество "Бахус".
91. Акционерное общество "ЛОТТЕ Рахат".
92. Товарищество с ограниченной ответственностью "АЗМК".
93. Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинские тепловые сети".
94. Товарищество с ограниченной ответственностью "Корпорация Век".
95. Товарищество с ограниченной ответственностью "Казлегпром-Алматы".

96. "Hyundai Trans Kazakhstan" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 1 маусымдағы
№ 349 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы №366 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 745 қаулысы.
3. "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 мамырдағы № 554 қаулысы.
4. "Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алуы қазақстандық қамтудың мониторингіне жататын ұйымдардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 366 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 17 шілдедегі № 436 қаулысы.

96. Товарищество с ограниченной ответственностью "Hyundai Trans Kazakhstan".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 1 июня 2022 года
№ 349
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 745 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2013 года № 554 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2018 года № 436 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 366 "Об утверждении перечня организаций, закупки товаров, работ и услуг которых подлежат мониторингу казахстанского содержания".