Э.Ш. Қазғанбаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 1 маусымдағы № 353 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Эльдар Шәмілұлы Қазғанбаев Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi Ә. Смайылов

О Казганбаеве Э.Ш.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2022 года № 353
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Казганбаева Эльдара Шамильевича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов