Жаңа объектілер салуды, жұмыс істеп тұрған (оның ішінде білім беру орындарының базасындағы) объектілерді реконструкциялауды, жаңғыртуды және жете жарақтандыруды қамтитын спорттық инфрақұрылымды дамытудың 2022 – 2025 жылдарға арналған график-жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 24 маусымдағы № 426 қаулысы.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 13 қыркүйектегі № 659 Жарлығымен бекітілген Мемлекет басшысының 2021 жылғы 1 қыркүйектегі "Халық бірлігі және жүйелі реформалар – ел өркендеуінің берік негізі" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспарының 36-тармағын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған жаңа объектілер салуды, жұмыс істеп тұрған (оның ішінде білім беру орындарының базасындағы) объектілерді реконструкциялауды, жаңғыртуды және жете жарақтандыруды қамтитын спорттық инфрақұрылымды дамытудың 2022 – 2025 жылдарға арналған график-жоспары (бұдан әрі – график-жоспар) бекітілсін.
2. График-жоспарды орындауға жауапты жергілікті атқарушы органдар, сондай-ақ мүдделі ұйымдар:
1) график-жоспарды іске асыру жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын;
2) жылына бір рет, есепті жылдан кейінгі жылдың 5 желтоқсанынан кешіктірмей Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт министрлігіне график-жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат беріп тұрсын.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі есепті жылдан кейінгі жылдың 25 желтоқсанынан кешіктірмей Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппаратына жоспар-кесте іс-шараларының орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат беріп тұрсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 24 маусымдағы
№ 426 қаулысымен
бекітілген

Об утверждении плана-графика развития спортивной инфраструктуры, включающего строительство новых, реконструкцию, модернизацию и дооснащение действующих объектов (в том числе на базе образовательных заведений) на 2022 – 2025 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 2022 года № 426.
В целях реализации пункта 36 Общенационального плана мероприятий по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 1 сентября 2021 года "Единство народа и системные реформы – прочная основа процветания страны", утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 13 сентября 2021 года № 659, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый план-график развития спортивной инфраструктуры, включающий строительство новых, реконструкцию, модернизацию и дооснащение действующих объектов (в том числе на базе образовательных заведений) на 2022 – 2025 годы (далее – план-график).
2. Местным исполнительным органам, а также заинтересованным организациям, ответственным за исполнение плана-графика:
1) принять необходимые меры по реализации плана-графика;
2) один в раз в год, не позднее 5 декабря года, следующего за отчетным, представлять в Министерство культуры и спорта Республики Казахстан информацию о ходе выполнения плана-графика.
3. Министерству культуры и спорта Республики Казахстан не позднее 25 декабря года, следующего за отчетным, представлять в Аппарат Правительства Республики Казахстан сводную информацию о ходе выполнения мероприятий плана-графика.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 июня 2022 года № 426
ПЛАН-ГРАФИК

Жаңа объектілер салуды, жұмыс істеп тұрған (оның ішінде білім беру орындарының базасындағы) объектілерді реконструкциялауды, жаңғыртуды және жете жарақтандыруды қамтитын спорттық инфрақұрылымды дамытудың 2022 – 2025 жылдарға арналған
ГРАФИК-ЖОСПАРЫ
Ескерту. Жоспарға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 17.03.2023 № 236 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с №
Объектің атауы
Өткізу қабілеті
Жауапты мемлекеттік орган
Жұмыстардың негізгі кезеңдері
Аяқталу мерзімі
Қаржыландыру
көзі және көлемі
(миллион теңге)
жалғасы
1
2
3
4
5
6
7

развития спортивной инфраструктуры, включающий строительство новых, реконструкцию, модернизацию и дооснащение действующих объектов (в том числе на базе образовательных заведений) на 2022 – 2025 годы
Сноска. План с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 17.03.2023 № 236 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование объекта Пропускная способность Ответственный государственный орган Основные этапы работ Сроки завершения Источник и объем финансирования (миллион тенге)
1 2 3 4 5 6 7

1-бөлім. Спорттық инфрақұрылым салу
Нұр-Сұлтан қаласы
1
"Сарыарқа" ауданындағы "Көктал" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
250 адам
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
232,0
(жергілікті бюджет)
2
"Байқоңыр" ауданындағы "Өндіріс" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
250 адам
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
пайдалануға беру
2022 жылғы
желтоқсан
108,0
(жергілікті бюджет)
3
"Есіл" ауданындағы "Ильинка" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
250 адам
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
53,2
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы
желтоқсан
4
"Железнодорожный" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
250 адам
Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі
құрылыс-монтаждау жұмыстары
2022 жылғы
қаңтар – қараша
848,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
Шымкент қ.
5
Ат спорты түрлері бойынша мектептің ипподромы
1500 адам
Шымкент қаласының әкімдігі
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
басқа көздер
Ақмола облысы
6
Жақсы ауданының Жақсы ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
250 адам
Ақмола облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
200,0
(ҰҚ)
пайдалануға беру
2023 жылғы
желтоқсан
Ақтөбе облысы
7
Мұғалжар ауданы Батпақкөл ауылдық округінің Жағабұлақ ауылындағы
ангар үлгісіндегі спорт кешені
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы
қаңтар – қараша
103,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
8
Байғанин ауданының Жарқамыс ауылындағы спорт залы
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы
қаңтар – қараша
95,5 (республикалық бюджет)
23,7 (жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
9
Байғанин ауданының Жарлы ауылындағы
спорт залы
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
78,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
10
Ырғыз ауданының Құрылыс ауылындағы
ангар үлгісіндегі ғимарат
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
74,1 (республикалық бюджет)
28,3
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
11
Мұғалжар ауданының
Сағашилі ауылындағы
ангар үлгісіндегі ғимарат
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
182,8 (ҰҚ)
20,3
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
12
Хромтау ауданының
Дон ауылындағы
ангар үлгісіндегі спорт кешені
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша

Раздел 1. Строительство спортивной инфраструктуры
г. Нур-Султан
1
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Коктал" в районе "Сарыарка"
250 человек
акимат
города Нур-Султана
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
232,0
(местный бюджет)
2
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Ондирис" в районе "Байконыр"
250 человек
акимат
города Нур-Султана
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
108,0
(местный бюджет)
3
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Ильинка" в районе Есиль
250 человек
акимат
города Нур-Султана
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
53,2
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
4
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Железнодорожный"
250 человек
акимат
города Нур-Султана
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
848,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
г. Шымкент
5
Ипподром школы по конным видам спорта
1500 человек
акимат города Шымкента
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
другие источники
Акмолинская область
6
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Жаксы Жаксынского района
250 человек
акимат Акмолинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
200,0
(НФ)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
Актюбинская область
7
Спортивный комплекс ангарного типа в селе Жагабулак Батпаккольского сельского округа Мугалжарского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
103,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
8
Спортивный зал в селе Жаркамыс Байганинского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
95,5 (республиканский бюджет)
23,7
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
9
Спортивный зал в селе Жарлы Байганинского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
78,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
10
Здание ангарного типа в селе Курлыс Иргизского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
74,1 (республиканский бюджет)
28,3
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
11
Здания ангарного типа в селе Сагашили Мугалжарского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
182,8
(НФ)
20,3
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
12
Спортивный комплекс ангарного типа в селе Дон Хромтауского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года

272,6 (республикалық бюджет
30,3
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
13
Хромтау ауданының Бөгетсай ауылындағы
ангар үлгісіндегі спорт кешені
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
244,6 (республикалық бюджет)
27,2
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
14
Мәртөк ауданының Қаратоғай
ауылындағы
спорт залы
80 адам
Ақтөбе облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
149,0 (республикалық бюджет)
22,9
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
Алматы облысы
15
Алакөл ауданының Лепсі ауылындағы
дене шынықтыру-сауықтыру кешені
60 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
532,7
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
16
Еңбекшіқазақ ауданының Шелек ауылындағы
дене шынықтыру-сауықтыру кешені
180 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
2022 жыл – 400,0
(республикалық бюджет)
795,7 (ҰҚ)
2023 жыл – 845,0 (ҰҚ)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
17
Ұйғыр ауданының Малый Дехан ауылындағы спорт кешені
50 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
2022 жыл – 553,8
(ҰҚ)
2023 жыл – 218,7
(ҰҚ)
пайдалануға беру
2023 жылғы
қаңтар
18
Райымбек ауданының Қызылшекара ауылындағы спорт кешені
60 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
441,3
(республикалық бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
19
Райымбек ауданының Сүмбе ауылындағы спорт кешені
70 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы
қаңтар – желтоқсан
430,2
(ҰҚ)
164,7
(республикалық бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы
қаңтар
20
Алакөл ауданының Бескөл ауылындағы спорт кешені
80 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
289,4
(ҰҚ)
200,0
(республикалық бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
21
Панфилов ауданының Үлкен Шыған ауылындағы спорт кешені
90 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы
қаңтар – желтоқсан
2022 жыл – 500,0
(ҰҚ)
2023 жыл – 241,8
(ҰҚ)
пайдалануға беру
2023 жылғы
қаңтар
22
Панфилов ауданының Пенжім ауылындағы спорт кешені
100 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
2022 жыл – 600,0
(ҰҚ)
2023 жыл – 284,0
(ҰҚ)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
Атырау облысы
23
Атырау қаласындағы спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернат
400 адам
Атырау
облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары

272,6 (республиканский бюджет)
30,3
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
13
Спортивный комплекс ангарного типа в селе Богетсай Хромтауского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
244,6 (республиканский бюджет)
27,2
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
14
Спортивный зал в селе Каратогай Мартукского района
80 человек
акимат Актюбинской области
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
149,0 (республиканский бюджет)
22,9
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
Алматинская область
15
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Лепсинск Алакольского района
60 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
532,7 тенге
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
16
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Шелек Енбекшиказахского района
180 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
2022 год – 400,0
(республиканский бюджет)
795,7
(НФ)
2023 год- 845,0
(НФ)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
17
Спортивный комплекс на 50 мест в селе Малый Дехан Уйгурского района
50 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
2022 год -553,8
(НФ)
2023 год -218,7
(НФ)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
18
Спортивный комплекс на 60 мест в селе Кызылшекара Райымбекского района
60 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
441,3
(республиканский бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
19
Спортивный комплекс на 70 мест в селе Сумбе Райымбекского района
70 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
430,2
(НФ)
164,7
(республиканский бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
20
Спортивный комплекс на 80 мест в селе Бесколь Алакольского района
80 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
289,4
(НФ)
200,0 (республиканский бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 год
21
Спортивный комплекс на 90 мест в селе Большой Шыган Панфиловского района
90 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
2022 год – 500,0
(НФ)
2023 год – 241,8
(НФ)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
22
Спортивный комплекс на 100 мест
в селе Пиджим Панфиловского района
100 человек
акимат Алматинской область
строительно – монтажные работы
январь 2022 года – ноябрь 2023 года
2022 год – 600,0
(НФ)
2023 год – 284,0
(НФ)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
Атырауская область
23
Школа-интернат для одаренных в спорте детей в городе Атырау
400 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы

2022 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
9 920,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
24
Атырау қаласының Дамбы ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
150 адам
Атырау
облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
50,0
(республикалық бюджет)
30,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
25
Атырау қаласындағы "Химпоселок" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
150 адам
Атырау
облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
381,9
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
26
Атырау қаласындағы "Бірлік" тұрғын алабындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
150 адам
Атырау
облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
300,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
27
Исатай ауданының Тұшықұдық ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
100 адам
Атырау
облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
159,1 (республикалық бюджет)
24,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
28
Исатай ауданының Х. Ерғалиев атындағы ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
100 адам
Атырау
облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – наурыз
150,0
(ҰҚ)
26,5
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы сәуір – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
29
Жылыой ауданының Құлсары қаласындағы
дене шынықтыру-сауықтыру кешені
150 адам
Атырау
облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – наурыз
(басқа көздер)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы сәуір – 2025 жылғы тамыз
пайдалануға беру
2025 жылғы қыркүйек
30
Индер ауданының Көктоғай ауылындағы
дене шынықтыру-сауықтыру кешені
100 адам
Атырау
облысының әкімдігі
жобалау
2021 жылғы қараша – желтоқсан
150,0
(республикалық бюджет)
47,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы желтоқсан – 2022 жылғы қараша
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
Батыс Қазақстан облысы
31
Тасқала ауданының Тасқала кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешені
500 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
706,4
(басқа көздер)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
32
Казталов ауданының Казталов кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешені
500 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
610,8
(басқа көздер)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
33
Ақжайық ауданының Тайпақ кентіндегі дене шынықтыру-сауықтыру кешені
100 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша

январь 2022 года – ноябрь 2024 года
9 920,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
24
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Дамбы города Атырау
150 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
50,0
(республиканский бюджет)
30,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
25
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Химпоселок" города Атырау
150 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
381,9
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
26
Физкультурно-оздоровительный комплекс в жилом массиве "Бирлик" города Атырау
150 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
300,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
27
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Тущыкудук Исатайского района
100 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
159,1 (республиканский бюджет)
24,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
28
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе имени Х.Ергалиева Исатайского района
100 человек
акимат Атырауской области
проектирование
январь – март
2022 года
150,0
(НФ)
26,5
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
апрель 2022 года – ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
29
Физкультурно-оздоровительный комплекс в городе Кулсары Жылойского района
150 человек
акимат Атырауской области
проектирование
январь-март
2022 года
(другие источники)
строительно – монтажные работы
апрель 2022 года – август 2025 года
ввод в эксплуатацию
сентябрь
2025 года
30
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Коктогай Индерского района
100 человек
акимат Атырауской области
проектирование
ноябрь – декабрь
2021 года
150,0
(республикансий бюджет)
47,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
декабрь 2021 года – ноябрь 2022 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
Западно-Казахстанская область
31
Физкультурно-оздоровительный комплекс на 320 мест в поселке Таскала Таскалинского района
500 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
706,4
(другие источники)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
32
Физкультурно-оздоровительный комплекс на 320 мест в поселке Казталов Казталовского района
500 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
610,8
(другие источники)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
33
Физкультурно-оздоровительный комплекс на 160 мест в поселке Тайпак Акжайкского района
100 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года

468,2
(басқа көздер)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
34
Бөрлі ауданының Қызылтал кентіндегі мәдени-спорт кешені
100 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
238,9
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
35
Орал қаласындағы жүзу бассейні бар көпфункционалды спорт кешені
500 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
1 000,0
(жеке инвестициялар)
пайдалануға беру
2022 жылғы
желтоқсан
36
Бөрлі ауданының Жарсуат кентіндегі спорт кешені
200 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – ақпан
250,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
37
Бөрлі ауданының Кеңтүбек кентіндегі спорт кешені
200 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
жобалау
2024 жылғы қаңтар – наурыз
250,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы наурыз – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
38
Мектептердегі 10 спорт залы (Бөрлі, Теректі, Жаңақала, Сырым аудандарында және Орал қаласында)
200 адам
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2025 жылғы қараша
640
(басқа көздер)
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
Жамбыл облысы
39
Жуалы ауданының Б. Момышұлы ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
150,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
40
Қордай ауданының Қарасу ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені (ауыспалы объект)
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
150,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
41
Талас ауданының Ақкөл ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені (ауыспалы объект)
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
150,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
42
Байзақ ауданының Сарыкемер ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
325,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
43
Жамбыл ауданының Айша бибі ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
338,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
44
Мойынқұм ауданының Шығанақ ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан

468,2
(другие источники)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
34
Культурно-спортивный комплекс в поселке Кызылтал Бурлинского района
100 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
238,9
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
35
Многофункциональный спортивный комплекс с плавательным бассейном в городе Уральске
500 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
1 000,0
(частные инвестиции)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
36
Спортивный комплекс в поселке Жарсуат Бурлинского района
200 человек
акимат Западно-Казахстанской области
проектирование
январь – февраль
2022 года
250,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
37
Спортивный комплекс в поселке Кентубек Бурлинского района
200 человек
акимат Западно-Казахстанской области
проектирование
январь – март 2024 года
250,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2024 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
38
10 спортивных залов в школах (в Бурлинском, Теректинском, Жангалинском, Сырымском районах и в городе Уральске)
200 человек
акимат Западно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2025 года
640,0
(другие источники)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Жамбылская область
39
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Б.Момышулы Жуалинского района
260 человек
акимат Жамбылской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
150,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
40
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Карасу Кордайского района (объект переходящий)
260 человек
акимат Жамбылской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
150,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
41
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Аккол Таласского района (объект переходящий)
260 человек
акимат Жамбылской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
150,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
42
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Сарыкемер Байзакского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
325,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
43
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Айша биби Жамбылского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
338,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
44
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Шыганак Мойынкумского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года

360,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
45
Қордай ауданының Ауқатты ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
380,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы
желтоқсан
46
Жамбыл ауданының Гродиков ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
337,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы
желтоқсан
47
Меркі ауданының Сарымолдаев ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
408,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
48
Т. Рысқұлов ауданының Құлан ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2024 жылғы қазан – желтоқсан
337,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2025 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
49
Талас ауданының Ойық ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2024 жылғы қазан – желтоқсан
370,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2025 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
50
Шу ауданының Қонаев ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
260 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2024 жылғы қазан – желтоқсан
370,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2025 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
51
Байзақ ауданының Базарбай ауылындағы А. Пушкин атындағы ОМ үшін спорт залы мен асхана салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
266,4
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
52
Меркі ауданының Аңдас батыр ауылындағы № 21 ОМ үшін 150 орындық
6 сынып бөлмесінің жапсаржайын, спорт залдар, 3 шеберхана салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
495,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
53
Меркі ауданының Ойтал ауылындағы № 48 ОМ үшін спорт залы бар 200 орындық 10 сынып бөлмесінің жапсаржайын салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
523,7
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
54
Т. Рысқұлов ауданының Малдыбай ауылындағы Малдыбай ОМ асханасының жапсаржайын, спорт залын, 2 кабинет салу және газға қоса отырып, қазандықты газбен жабдықтау
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан

360,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
45
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Аукатты Кордайского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
380,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
46
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Гродикова Жамбылского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
337,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
47
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Сарымолдаев Меркенского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
408,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
48
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Кулан Т.Рыскуловского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2024 года
337,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
49
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Ойык Таласского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2024 года
370,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
50
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Конаев Шуского района
260 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2024 года
370,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
51
Строительство спортивного зала и столовой для СШ имени А.Пушкина в селе Базарбай Байзакского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
266,4
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
52
Строительство пристройки 6 классных комнат на 150 мест, столовая на 50 мест, спортзал, 3 мастерских для СШ № 21 в селе Андас батыр Меркенского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
495,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
53
Строительство пристройки 10 классных комнат на 200 мест со спортивным залом для СШ № 48 в селе Ойтал Меркенского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
523,7
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
54
Строительство пристройки столовой, спортзала, 2 кабинета и газоснабжение котельной с подключением газа к СШ Малдыбай в ауле Малдыбай Т.Рыскуловского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года

132,5
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы
қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
55
Т. Рысқұлов ауданының Қарақат ауылындағы Октябрь Шаруа ОМ спорт залының жапсаржайын, пән кабинеттерін, акт залын салу және жұмыс істеп тұрған қазандықты реконструкциялау арқылы қазандықты газбен жабдықтау
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
120,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
56
Сарысу ауданындағы Жаңаталап ОМ үшін спорт залының жапсаржайын салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
120,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
57
Шу ауданының Шу қаласындағы Ғ. Мұратбаев атындағы ОМ спорт залының, акт залының жапсаржайын салу. (авариялық жапсаржай)
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
399,1
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы
желтоқсан
58
Шу ауданының Шоқпар ауылындағы М. Әуезов атындағы № 18 ОМ спорт залының жапсаржайын салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
120,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы
желтоқсан
59
Шу ауданының Төле би ауылындағы С. Шәкіров атындағы ОМ спорт залының жапсаржайын салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
120,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы
қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
60
Тараз қаласындағы Жамбыл индустриялық-технологиялық колледжінің ескі ғимараттарын бұзып, спорт залының жапсаржайын, акт залын, асхана, оқу кабинеттерін, зертханалар, шеберханалар салу
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы
қазан – желтоқсан
538,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы
желтоқсан
61
Тараз қаласындағы
14 шағын ауданындағы дарынды балаларға арналған лицей-интернатының "ІТ" ғимаратына 300 орындық жапсаржай, 300 орындық жатақхана, асхана, спорт залын салу
(орын тапшылығы)
150 адам
Жамбыл облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
1 632,6 (жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
Қарағанды облысы
62
Шахтинск қаласында 160 орындық бассейні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
1000 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2019 жылғы қазан – 2022 жылғы қараша
1 206,9 (жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
63
Ұлытау ауданының Жезді кентінде 160 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
350 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары

132,5
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
55
Строительство пристройки спортзала, предметных кабинетов, актового зала и газоснабжение котельной с реконструкцией существующей котельной СШ Октябрь Шаруа в ауле Каракат Т.Рыскуловского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
120,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
56
Строительство пристройки спортзала для СШ Жанаталап Сарысуского района
150 человек
акимат Жамбылской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
120,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
57
Строительство пристройки спортзала, актового зала, столовой СШ Г.Муратбаева в городе Шу Шуского района (пристройка аварийная)
150 человек
акимат Жамбылской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
399,1
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
58
Строительство пристройки спортзала для СШ №18 имени М.Ауезова в селе Шокпар Шуского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
120,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
59
Строительство пристройки спортзала СШ имени Шакирова в селе Толе би Шуского района
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
120,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
60
Строительство пристройки спортзала, актового зала, столовой, учебных кабинетов, лаборатории, мастерских со сносом старых зданий Жамбылского индустриально-технологического колледжа в городе Таразе
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
538,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
61
Строительство пристройки на 300 мест, общежития на 300 мест, столовой, спортзала к зданию “ІТ” лицея-интерната для одаренных детей в 14 микрорайоне города Тараза
(дефицит мест)
150 человек
акимат Жамбылской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
1 632,6
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
Карагандинская область
62
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном на 160 мест в городе Шахтинске
1000 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
октябрь 2019 года – ноябрь 2022 года
1 206,9
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
63
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 160 мест в поселке Жезды
Улытауского района
350 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы

2021 жылғы қараша – 2023 жылғы қараша
420,1
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
64
Нұра ауданының Нұра ауылында жабық жүзу бассейнін салу
200 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы наурыз – 2024 жылғы қараша
440,8
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
65
Нұра ауданының Шахтер ауылында жабық хоккей кортын салу
900 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
46,0
(ҰҚ)
18,3 (жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
66
Қарқаралы ауданының Егіндібұлақ кентінде 100 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
350 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы желтоқсан
183,7
(ҰҚ)
59,3 (жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
67
Жезқазған қаласында 320 орындық бассейні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
1890 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2020 жылғы қараша – 2024 жылғы қараша
1 709,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
68
Қарағандыда триатлон-парк салу
500 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
770,0
(жеке инвестициялар)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
69
Балқаш қаласының Қоңырат шағын ауданында спорт кешенін салу
300 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
254,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
70
Саран қаласының Ақтас кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
350 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы наурыз – 2024 жылғы қараша
880,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
71
Ақтоғай ауданының Сарышаған кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
250 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы желтоқсан
800,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
қаңтар
2024 жыл
72
Осакаровка кентінде жабық жүзу бассейнін салу
150 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
750,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
73
Қарағанды қаласында "Күрес орталығын" салу
450 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
3 700,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс – монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы желтоқсан
пайдалануға беру
2025 жылғы қаңтар
74
Балқаш қаласында күрес орталығын салу
200 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша

ноябрь 2021 года – ноябрь 2023 года
420,1
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
64
Строительство крытого плавательного бассейна в селе Нура Нуринского района
200 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2023 года – ноябрь 2024 года
440,8
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
65
Строительство крытого хоккейного корта в селе Шахтерское Нуринского района
900 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
46,0
(НФ)
18,3
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
66
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 100 мест в поселке Егиндыбулак Каркаралинского района
100 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – декабрь 2022 года
183,7
(НФ)
59,3
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
67
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном на 320 мест в городе Жезказгане
1890 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2020 года – ноябрь 2024 года
1 709,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
68
Строительство триатлон-парка в Караганде
500 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
770,0
(частные инвестиции)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
69
Строительство спортивного комплекса в микрорайоне Конырат города Балхаш
300 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
254,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
70
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Актас города Сарань
350 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2023 года – ноябрь 2024 года
880,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
71
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Сарышаган Актогайского района
250 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – декабрь 2023 года
800,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2024 года
72
Строительство крытого плавательного бассейна в поселке Осакаровка
150 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – ноябрь 2024 года
750,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 год
73
Строительство "Центра борьбы" в городе Караганде
450 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
октябрь-декабрь
2022 года
3 700,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – декабрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
январь
2025 года
74
Строительство центра борьбы в городе Балхаше
200 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2022 года

509,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
75
Жезқазған қаласында спорттың есу түрлеріне арналған спорт кешенін салу
250 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
661,6
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
76
Жаңаарқа ауданының Жаңаарқа кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
350 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
1 000,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы
желтоқсан
77
Ұлытау ауданының Ұлытау ауылында жабық жүзу бассейнін салу
150 адам
Ұлытау ауданының әкімдігі, СБ, ДШжСБ
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
500,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы наурыз – 2024 жылғы қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
78
Қарағанды қаласында 50 м жабық жүзу бассейнін салу
500 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
6 500,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
79
Қарағанды қаласында гимнастика спорт кешенін салу
400 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы желтоқсан – 2024 жылғы ақпан
1 500,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы наурыз – 2025 жылғы қыркүйек
пайдалануға беру
2025 жылғы қазан
80
Қарқаралы ауданының Қарқаралы қаласында жабық жүзу бассейнін салу
200 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
450,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
81
Ақтоғай ауданының Ақтоғай ауылында жабық жүзу бассейнін салу
120 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – ақпан
450,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
82
Ақтоғай ауданының Шашубай ауылында 100 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
250 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы желтоқсан – 2023 жылғы ақпан
660,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
83
Саран қаласында 320 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
450 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы желтоқсан – 2023 жылғы ақпан
900,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
84
Қаражал қаласында жабық жүзу бассейнін салу
200 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары

509,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
75
Строительство спортивного комплекса для гребных видов спорта в городе Жезказгане
250 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – ноябрь 2024 года
661,6
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
76
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 210 мест в поселке Жанаарка Жанааркинского района
350 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
1 000,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
77
Строительство крытого плавательного бассейна в селе Улытау Улытауского района
150 человек
акимат Улытауского района, УС, УФКиС
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
500,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2023 года – ноябрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
78
Строительство крытого 50-м плавательного бассейна в городе Караганде
500 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
6 500,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
79
Строительство спортивного комплекса гимнастики в городе Караганде
400 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
декабрь 2023 года – февраль 2024 года
1 500,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2024 года – сентябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
октябрь
2025 года
80
Строительство крытого плавательного бассейна в городе Каркаралинске Каркаралинского района
200 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
450,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – ноябрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
81
Строительство крытого плавательного бассейна в селе Актогай Актогайского района
120 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
январь – февраль
2022 года
450,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
82
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 100 мест в селе Шашубай, Актогайского района
250 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
декабрь 2022 года – февраль 2023 года
660,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2024 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
83
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 320 мест в городе Сарань
450 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
декабрь 2022 года – февраль
2023 года
900,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2024 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
84
Строительство крытого плавательного бассейна в городе Каражал
200 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы

2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
750,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
85
Абай ауданының Топар кентінде 160 орындық дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
250 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
636,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
86
Қарағанды қаласында ипподром салу
200 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
2 500,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
Қызылорда облысы
87
Жалағаш ауданының Жалағаш кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша

март 2022 года – ноябрь 2023 года
750,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
85
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса на 160 мест в поселке Топар Абайского района
250 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
636,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
86
Строительство ипподрома в городе Караганде
200 человек
акимат Карагандинской области
проектирование
октябрь –декабрь
2023 года
2 500,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2024 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Кызылординская область
87
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в кент Жалагаш Жалагашско
ого района на 300 чел
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года

130,0
(ҰҚ)
28,1 (республикалық бюджет)
39,9
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
88
Қармақшы ауданының Жосалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
180,0
(ҰҚ)
47,7
(республикалық бюджет)
47,7
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
89
Арал ауданының Қамыстыбас елді мекенінде спорт кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары

130,0
(НФ)
28,1
(республиканский бюджет)
39,9
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
88
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в кент Жосалы Кармакшинского района на 300 чел
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
180,0
(НФ)
47,7
(республиканский бюджет)
47,7
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
89
Строительство спортивного комплекса в населенном пункте Камыстыбас Аральского района на 300 чел
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы

2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
45,0
(ҰҚ)
13,0
(республикалық бюджет)
29,2
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
90
Арал ауданының Аманөткел елді мекенінде спорт кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
45,0
(ҰҚ)
8,1
(республикалық бюджет)
28,7
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
91
Қазалы ауданы Құмжиек ауылдық округінің Қ. Пірімов ауылында спорт кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
70,0
(ҰҚ)
22,7 (республикалық бюджет)
30,1
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
92
Қызылорда қаласының Махамбетов ауылында спорт кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2021 жылғы қараша – 2022 жылғы қараша
"Samruk-Kazyna Trust" корпоративтік қорының демеушілігі есебінен салынады
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
93
Қармақшы ауданының Ақай кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
300 адам
Қызылорда облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
360,0
(ҰҚ)
250,3 (республикалық бюджет)
58,6
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы наурыз
Маңғыстау облысы
94
"Jaqsy" спорт кешенін салу
850 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – ақпан
400,0
(жеке инвестициялар)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
95
Жаңаөзен қаласының Теңге ауылындағы спорт залы
150 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
435,0
(ҰҚ),
44,6
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
96
Ақтау қаласының Өмірзақ ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
180 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
42,5
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
97
Мұнайлы ауданының Атамекен ауылындағы дене шынықтыру-сауықтыру кешені
150 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
435,0
(жеке инвестициялар)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
98
Жаңаөзен қаласындағы ангар үлгісіндегі 8 бірлік спорт залы
120 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – наурыз
1 000,0
(жеке инвестициялар)
құрылыс- монтаждау жұмыстары

ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
45,0
(НФ)
13,0
(республиканский бюджет)
29,2
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
90
Строительство спортивного комплекса в населенном пункте Аманоткел Аральского района на 300 чел
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
45,0
(НФ)
8,1
(республиканский бюджет)
28,7
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
91
Строительство спортивного комплекса на 300 человек в селе К.Примова аульного округа Кумжиек Казалинского района
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
70,0
(НФ)
22,7
(республиканский бюджет)
30,1
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
92
Строительство спортивного комплекса на 300 человек в селе Махамбетов города Кызылорды
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
ноябрь 2021 года – ноябрь 2022 года
будет построен при поддержке корпоративного фонда "Samruk-Kazyna Trust"
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
93
Строительство физкультурно оздоровительного комплекса на 300 человек в кент Акай Кармакшинского района
300 человек
акимат Кызылординской области
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
360,0
(НФ)
250,3 (республиканский бюджет)
58,6
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
март
2023 года
Мангистауская область
94
Спортивный комплекс "Jaqsy"
850 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
январь – февраль
2022 года
400,0
(частные инвестиции)
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
95
Спортивный зал в поселке Тенге города Жанаозена
150 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
435,0
(НФ),
44,6
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
96
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Умирзак города Актау
180 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
42,5
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
97
Физкультурно-оздоровительный комплекс в селе Атамекен Мунайлинского района
150 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
435,0
(частные инвестиции)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
98
Спортивный зал ангарного типа 8 единиц в городе Жанаозене
120 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
январь – март 2022 года
1 000,0
(частные инвестиции)
строительно – монтажные работы

2022 жылғы сәуір – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
99
Үлкен стадион
1 500 адам
Маңғыстау облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – наурыз
10 000,0
(жеке инвестициялар)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы сәуір – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
Түркістан облысы
100
Түркістан қаласында олимпиадалық резерв мектебін салу
200 адам
Түркістан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
2 100,0 (жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
101
Түркістан қаласында атты-спорт кешенін салу
200 адам
Түркістан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
2 000,0
(жеке инвестициялар)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
102
Түркістан қаласында жоғары спорт шеберлігі мектебін салу
200 адам
Түркістан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
2 900,0 (жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
103
Түркістан қаласында облыстық дәрігерлік-дене шынықтыру диспансерін салу
100 адам
Түркістан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – наурыз
1 900,0 (жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы сәуір – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
104
Түркістан қаласында дарынды балаларға арналған облыстық спорт мектеп-интернатын салу
330 адам
Түркістан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
3 700,0 (жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
Павлодар облысы
105
Павлодар қаласының Мойылды ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
120 адам
Павлодар облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
297,9
(ҰҚ)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
106
Ақсу қаласында жасанды шөп жабындысы бар толық өлшемді футбол алаңын салу
120 адам
Павлодар облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
126,7 (жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
107
Ақтоғай ауданының Қожамжар ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
120 адам
Павлодар облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – қараша
117,9
(ҰҚ)
17,6
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
108
Ақсу қаласы Достық ауылдық округінің Береке ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
120 адам
Павлодар облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша

апрель 2022 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
99
Большой стадион
1500 человек
акимат Мангистауской области
проектирование
январь – март 2023 года
10 000,0
(частные инвестиции)
строительно – монтажные работы
апрель 2023 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Туркестанская область
100
Строительство школы олимпийского резерва в городе Туркестане
200 человек
акимат Туркестанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
2 100,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года –
ноябрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
101
Строительство конно-спортивного комплекса в городе Туркестане
200 человек
акимат Туркестанской области
строительно – монтажные работы
январь 2022 года –
ноябрь 2023 года
2 000,0
(частные инвестиции)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
102
Строительство школы высшего спортивного мастерства в городе Туркестане
200 человек
акимат Туркестанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
2 900,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года –
ноябрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
103
Строительство областного врачебно-физкультурного диспансера в городе Туркестане
100 человек
акимат Туркестанской области
проектирование
январь – март 2022 года
1 900,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
апрель 2022 года –
ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
104
Строительство областной спортивной школы-интерната для одаренных детей в городе Туркестане
330 человек
акимат Туркестанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
3 700,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года –
ноябрь 2024 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
Павлодарская область
105
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Мойылды города Павлодара
120 человек
акимат Павлодарской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2022 года
297,9
(НФ)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
106
Строительство полноразмерного футбольного поля с искусственным травяным покрытием в городе Аксу
120 человек
акимат Павлодарской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2023 года
126,7
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
107
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Кожамжар Актогайского района
120 человек
акимат Павлодарской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2024 года
117,9
(НФ)
17,6
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
108
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Береке Достыкского сельского округа города Аксу
120 человек
акимат Павлодарской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2022 года

311,1
(ҰҚ)
31,4
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
109
Ақсу қаласы М. Омаров атындағы ауылдық округінің М. Омаров атындағы ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
120 адам
Павлодар облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
312,1
(ҰҚ)
31,5
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
Солтүстік Қазақстан облысы
110
Новоишимское ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
110 адам
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
396,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
Шығыс Қазақстан облысы
111
Аягөз ауданының Аягөз қаласында жүзу бассейнін салу
600 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қазан – желтоқсан
300,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
112
Көкпекті ауданының Көкпекті ауылында жүзу бассейнін салу
150 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
197,6
(республикалық бюджет)
150,0
(ҰҚ)
300,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
113
Ұлан ауданының Айыртау ауылында спорттық модуль салу
250 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
342,0
(республикалық бюджет)
34,2
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
2-бөлім. Жұмыс істеп тұрған спорт объектілерін реконструкциялау, жаңғырту
Нұр-Сұлтан қаласы
114
"Қазақстан" спорт кешені
7000 адам
Астана қаласының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
25 000,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
115
Қажымұқан Мұңайтпасов атындағы стадион
7000 адам
Астана қаласының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – қараша
8 000,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
Алматы қаласы
116
2022 жылы отыз мектептің спорт алаңын жаңғырту
18000 адам
Алматы қаласының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – ақпан
1 000,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – қараша
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
117
2022 жылы жиырма мектептің спорт алаңын жаңғырту
12000 адам
Алматы қаласының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қаңтар – ақпан
1 000,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы наурыз – қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
Алматы облысы
118
Сарқан ауданының Сарқан қаласындағы орталық стадионды реконструкциялау
1000 адам
Алматы облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары

311,1
(НФ)
31,4
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
109
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе имени М. Омарова сельского округа имени М. Омарова города Аксу
120 человек
акимат Павлодарской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
312,1
(НФ)
31,5
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
Северо-Казахстанская область
110
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Новоишимское
110 человек
акимат Северо-Казахстанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
396,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Восточно-Казахстанская область
111
Строительство плавательного бассейна в городе Аягоз Аягозского района
150 человек
акимат
Восточно-Казахстанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2022 года
300,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
112
Строительство плавательного бассейна в селе Кокпекты Кокпектинского района
150 человек
акимат
Восточно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
197,6
(республиканский бюджет)
150,0
(НФ)
300,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
113
Строительство спортивного модуля в селе Айыртау Уланского района
250 человек
акимат Восточно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
342,0
(республиканский бюджет)
34,2
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
Раздел 2. Реконструкция, модернизация действующих спортивных объектов
город Нур-Султан
114
Спортивный комплекс "Казахстан"
7000 человек
акимат города Астаны
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
25 000,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
115
Стадион имени Кажымукана Мунайтпасова
7000 человек
акимат города Астаны
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2023 года
8 000,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
город Алматы
116
Модернизация спортивной площадки тридцати школ на 2022 год
18000 человек
акимат города Алматы
проектирование
январь – февраль
2022 года
1 000,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март – ноябрь
2022 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
117
Модернизация спортивной площадки двадцати школ на 2022 год
12000 человек
акимат города Алматы
проектирование
январь – февраль
2023 года
1 000,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март – ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
Алматинская область
118
Реконструкция центрального стадиона в городе Саркан Сарканского района
1000 человек
акимат Алматинской области
строительно – монтажные работы

2022 жылғы қаңтар – 2023 жылғы қараша
700,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
119
Талдықорған қаласындағы орталық стадионды реконструкциялау
1000 адам
Алматы облысының әкімдігі
жобалау
2022 жылғы қаңтар – ақпан
790,0
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
Атырау облысы
120
Атырау қаласындағы "Ривьера" спорт кешенін жаңғырту
400 адам
Атырау облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы наурыз – 2023 жылғы қараша
5 000 ,0
(жеке инвестициялар)
пайдалануға беру
2023 жылғы желтоқсан
121
Қызылқоға ауданының Миялы ауылындағы орталық стадионды реконструкциялау
500 адам
Атырау облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
60,0
(республикалық
бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
122
Мақат ауданы Мақат кентінің спорт кешені мен орталық стадионын реконструкциялау
500 адам
Атырау облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2023 жылғы қаңтар – 2024 жылғы қараша
500,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2024 жылғы желтоқсан
123
Құрманғазы ауданының С. Құрманғазы атындағы орталық стадионын реконструкциялау
500 адам
Атырау облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2025 жылғы қаңтар – қараша
600,0
(жергілікті
бюджет)
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
Қарағанды облысы
124
Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын реконструкциялау
500 адам
Қарағанды облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
341,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
Түркістан облысы
125
Ә. Нұрмаханов атындағы олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер спорт мектебінің спорт кешенін реконструкциялау және Түркістан қаласында 320 орындық қосымша ғимарат салу
320 адам
Түркістан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – қараша
1 978,0
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2022 жылғы желтоқсан
Шығыс Қазақстан облысы
126
Семей қаласындағы "Локомотив" стадионын реконструкциялау
1600 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
365,5
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
127
Өскемен қаласындағы "Восток" стадионын реконструкциялау
1200 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан
365,5
(жергілікті бюджет)
пайдалануға беру
2023 жылғы қаңтар
128
Риддер қаласындағы "Сокол" стадионын реконструкциялау
800 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2022 жылғы қаңтар – желтоқсан

январь 2022 года – ноябрь 2023 года
700,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
119
Реконструкция центрального стадиона в городе Талдыкоргане
1000 человек
акимат Алматинской области
проектирование
январь – февраль
2022 года
790,0
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
Атырауская область
120
Модернизация спортивного комплекса "Ривьера" в городе Атырау
400 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
март 2022 года – ноябрь 2023 года
5 000,0
(частные инвестиции)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2023 года
121
Реконструкция центрального стадиона в селе Миялы Кызылкогинского района
500 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2022 года
60,0
(республиканский бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
122
Реконструкция спортивного комплекса и центрального стадиона в поселке Макат Макатского района
500 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь 2023 года – ноябрь 2024 года
500,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2024 года
123
Реконструкция центрального стадиона имени С.Курмангазы Курмангазинского района
500 человек
акимат Атырауской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь 2025 года
600,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Карагандинская область
124
Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал
500 человек
акимат Карагандинской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
341,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
Туркестанская область
125
Реконструкция спортивного комплекса специализированной детско-юношеской спортивной школы олимпийского резерва имени А. Нурмаханова и строительство дополнительного здания на 320 мест в городе Туркестане
320 человек
акимат Туркестанской области
строительно – монтажные работы
январь – ноябрь
2022 года
1 978,0
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
декабрь
2022 года
Восточно-Казахстанская область
126
Реконструкция стадиона "Локомотив" в городе Семей
1600 человек
акимат Восточно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
365,5
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
127
Реконструкция стадиона "Восток" в городе Усть-Каменогорске
1200 человек
акимат Восточно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года
365,5
(местный бюджет)
ввод в эксплуатацию
январь
2023 года
128
Реконструкция стадиона "Сокол" в городе Риддере
800 человек
акимат Восточно-Казахстанской области
строительно – монтажные работы
январь – декабрь
2022 года

133
Глубокое ауданының Белоусовка ауылындағы стадионды реконструкциялау
800 адам
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі
жобалау
2023 жылғы қазан – желтоқсан
365,5
(жергілікті бюджет)
құрылыс- монтаждау жұмыстары
2024 жылғы қаңтар – 2025 жылғы қараша
пайдалануға беру
2025 жылғы желтоқсан
жалғасы
3-бөлім. Жұмыс істеп тұрған спорт объектілерін жете жарақтандыру
Р/с
Объектің атауы
Жауапты
мемлекеттік орган
Аяқталу мерзімі
Спорттық мүкәммал мен жабдықтың тізбесі
Қаржыландыру көзі және көлемі (оның ішінде кәсіпқой спорттан қайта бағдарланған)
1
2
3
4
5
6
Алматы қаласы
134
"№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласының әкімдігі
желтоқсан 2022 жыл
жеңіл атлетикалық манежге арналған спорттық мүкәммал
480,0
(жергілікті бюджет)
135
"№ 9 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Алматы қаласының әкімдігі
желтоқсан 2022 жыл
гимнастикалық залға арналған спорттық мүкәммал
380,0
(жергілікті бюджет)
Ақмола облысы
136
Жалпы білім беретін орта мектептер
Ақмола облысының әкімдігі
2023 жыл
жалпы білім беретін орта мектептерді спорттық мүкәммалмен жете жарақтандыру
293,0
(жергілікті бюджет)
Павлодар облысы
137
"Қайырбаев атындағы спорттың ұлттық және халықтық түрлері бойынша спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Павлодар облысының
әкімдігі
2022 жыл
ат таситын көлік (мал таситын көлік), ат спорты түрлеріне арналған 8 бас спорттық жылқы
34,0 (жергілікті бюджет)
138
Мемлекеттік
спорт ұйымдары
Павлодар облысының
әкімдігі
2022 жыл
6 спорттық ұйымды спорттық мүкәммалмен жете жарақтандыру
476,0 (жергілікті бюджет)
Солтүстік Қазақстан облысы
139
Мемлекеттік спорт ұйымдары
Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі
2022 – 2025 жылдар
27 спорттық ұйымды спорттық мүкәммалмен жете жарақтандыру

133
Реконструкция стадиона в селе Белоусовка Глубоковского района
800 человек
акимат Восточно-Казахстанской области
проектирование
октябрь – декабрь
2023 года
365,5
(местный бюджет)
строительно – монтажные работы
январь 2024 года – ноябрь 2025 года
ввод в эксплуатацию
декабрь
2025 года
Раздел 3. Дооснащение действующих спортивных объектов
п/п
Наименование объекта Ответственный госорган Сроки завершения Перечень спортивного инвентаря и оборудования Источник и объем финансирования (в том числе переориентированные с профессионального спорта)
1 2 3 4 5 6
город Алматы
134
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2"
акимат города Алматы
декабрь
2022 года
спортивный инвентарь для легкоатлетического манежа
480,0
(местный бюджет)
135
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 9"
акимат города Алматы
декабрь
2022 года
спортивный инвентарь для гимнастического зала
380,0
(местный бюджет)
Акмолинская область
136
Общеобразовательные средние школы
акимат Акмолинской области
2023 год
дооснащение образовательных средних школ спортивным инвентарем
293,0
(местный бюджет)
Павлодарская область
137
Коммунальное государственное учреждение "Спортивный клуб по национальным и народным видам спорта имени Каирбаева"
акимат Павлодарской области
2022 год
коневозка (скотовозка), 8 голов спортивных лошадей для конных видов спорта
34,0
(местный бюджет)
138
Государственные спортивные организации
акимат
Павлодарской области
2022 год
дооснащение 6-ти спортивных организаций спортивным инвентарем
476,0
(местный бюджет)
Северо-Казахстанская область
139
Государственные спортивные организации
акимат Северо-Казахстанской области
2022 – 2025 годы
дооснащение 27-ми спортивных организаций спортивным инвентарем