"Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1050 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 20 шілдедегі № 508 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 31 желтоқсандағы № 1050 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1050 "Об утверждении Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2022 года № 508
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2019 года № 1050 "Об утверждении Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов