"Жеке қосалқы шаруашылық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 31 тамыздағы № 623 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 985 қаулысымен енгізілген "Жеке қосалқы шаруашылық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О личном подсобном хозяйстве"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2022 года № 623
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О личном подсобном хозяйстве", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2021 года № 985.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов