"Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-қимыл жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 264 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 1044 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-қимыл жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 264 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2030 жылға дейінгі құқықтық саясат тұжырымдамасын іске асыру жөніндегі іс-қимыл жоспарында:
реттік нөмірі 24-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
24
Тұтынушылық шарттар, тұтынушылардың құқықтарын қорғау және тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің сапасы үшін бизнестің жауапкершілігі туралы заңнаманы дамыту
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
2023 жылғы
маусым
СИМ, ҰЭМ, "Атамекен" ҰКП (келісу бойынша), РАА (келісу бойынша), мүдделі мемлекеттік органдар
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2022 года № 264 "Об утверждении Плана действий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан до 2030 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2022 года № 1044
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2022 года № 264 "Об утверждении Плана действий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан до 2030 года" следующее изменение:
в Плане действий по реализации Концепции правовой политики Республики Казахстан до 2030 года, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"
24
Развитие законодательства о потребительских договорах, защите прав потребителей и ответственности бизнеса за качество товаров, работ и услуг
проект
Закона Республики Казахстан
июнь
2023 года
МТИ, МНЭ, НПП "Атамекен" (по согласованию), РКА (по согласованию), заинтересованные государственные органы
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов