"Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 31 желтоқсандағы № 1145 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 247 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.03.2023 № 247 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 918 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының жастарын қолдау жөніндегі 2021 – 2025 жылдарға арналған кешенді жоспарда:
"1. Қолжетімді және сапалы білім беруді қамтамасыз ету, ғылыми-техникалық әлеуетін дамыту" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 1, 2 және 3-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Өңірлер мен техникалық, кәсіптік және жоғары білім беру ұйымдарының мамандықтары бөлінісінде еңбек нарығының қажеттіліктеріне талдау жүргізу
талдау
АҚДМ, Еңбекмині, ОМ, ҒЖБМ, ЖАО, жұмыс берушілердің республикалық бірлестіктері (келісу бойынша)
2021 – 2025 жылдар
талап етілмейді
-
2
Кәсіптік бағдарлау жұмысына, жастарды еңбек нарығының қажеттіліктері туралы хабардар етуге бағытталған іс-шараларды іске асыру
жоба
АҚДМ, ОМ, ҒЖБМ, Еңбекмині, ЖАО
2021 –2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 20 000 2022 жыл – 20 000 2023 жыл – 20 000 2024 жыл – 20 000 2025 жыл – 20 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл – 84 579
2022 жыл – 86 404
2023 жыл – 84 799
2024 жыл – 78 749
2025 жыл – 80 045
ЖБ
3
Жас ғалымдарды, сондай-ақ стартап-жобаларды қолдау жөніндегі іс-шаралар кешенін іске асыру
грант
ҒЖБМ, ЦДИАӨМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
ҒЖБМ 2021 жыл –3 000 000
2022 жыл – 3 000 000
2023 жыл – 8 028 000
РБ ( "Ғылымды дамыту" 217 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл –96 665
2022 жыл – 96 665
2023 жыл – 47 590
2024 жыл – 43 372
2025 жыл – 43 372
ЖБ
";
"2. Саламатты өмір салтын қалыптастыру және бұқаралық спортты дамыту" деген бөлімде:
реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
6
Жастар арасында суицидтердің алдын алу жөніндегі шаралар кешенін әзірлеу және іске асыру
жоба
АҚДМ, ДСМ, ОАМ,
ЖАО
2021 –
2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 20 000
2022 жыл – 20 000
2023 жыл – 20 000
2024 жыл – 20 000
2025 жыл – 20 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл – 179 892 2022 жыл – 180 131 2023 жыл – 181 435 2024 жыл – 181 915 2025 жыл – 182 254
ЖБ
";
"3. Жастарды жұмысқа орналастыру және кәсіпкерлік қызметті дамыту үшін жағдай жасау" деген бөлімде:
реттік нөмірі 17-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
17
NEET жастарды әлеуметтендіру және жұмыспен қамтамасыз ету жөніндегі шараларды әзірлеу және іске асыру
жоба
АҚДМ, ОМ, ҒЖБМ, Еңбекмині, ЖАО

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 918 "Об утверждении Комплексного плана по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2022 года № 1145. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2023 года № 247.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.03.2023 № 247.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2020 года № 918 "Об утверждении Комплексного плана по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы" следующие изменения и дополнения:
в Комплексном плане по поддержке молодежи Республики Казахстан на 2021 – 2025 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "1. Обеспечение доступного и качественного образования, развитие научно-технического потенциала":
строки, порядковые номера 1, 2 и 3, изложить в следующей редакции:
"
1
Проведение анализа потребностей рынка труда в разрезе регионов и специальностей организаций технического, профессионального и высшего образования
анализ
МИОР, МТСЗН, МП, МНВО, МИО, республиканские объединения работодателей (по согласованию)
2021 – 2025 годы
не требуется
-
2
Реализация мероприятий, направленных на профориентационную работу, информирование молодежи о потребностях рынка труда
проект
МИОР, МП, МНВО, МТСЗН, МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 20 000
2023 год – 20 000
2024 год – 20 000
2025 год – 20 000
РБ (бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 84 579
2022 год – 86 404
2023 год – 84 799
2024 год – 78 749
2025 год – 80 045
МБ
3
Реализация комплекса мероприятий по поддержке молодых ученых, а также стартап-проектов
грант
МНВО, МЦРИАП, МИО
2021 – 2025 годы
МНВО
2021 год – 3 000 000
2022 год – 3 000 000
2023 год – 8 028 000
РБ (бюджетная программа 217 "Развитие науки"
МИО
2021 год –96 665
2022 год – 96 665
2023 год – 47 590
2024 год – 43 372
2025 год – 43 372
МБ
";
в разделе "2. Формирование здорового образа жизни и развитие массового спорта":
строку, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"
6
Разработка и реализация комплекса мер по профилактике суицидов среди молодежи
проект
МИОР,
МЗ, МП,
МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 20 000
2023 год – 20 000
2024 год – 20 000
2025 год – 20 000
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 179 892
2022 год – 180 131
2023 год – 181 435
2024 год – 181 915
2025 год – 182 254
МБ
";
в разделе "3. Создание условий для трудоустройства молодежи и развития предпринимательской деятельности":
строку, порядковый номер 17, изложить в следующей редакции:
"
17
Разработка и реализация мер по обеспечению занятости и социализации молодежи NEET
проект
МИОР, МП, МНВО, МТСЗН,
МИО

2021 – 2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 40 000
2022 жыл – 26 800
2023 жыл – 26 800
2024 жыл – 26 800
2025 жыл – 26 800
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл – 61 538
2022 жыл – 62 056
2023 жыл – 58 585
2024 жыл – 52 991
2025 жыл – 53 369
ЖБ
";
"4. Жастар үшін қолжетімді тұрғын үй жүйесін дамыту" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 22 және 23-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
22
Колледждер мен ЖОО студенттерінің жатақханалардағы орындармен қамтамасыз етілуіне мониторинг жүргізу
анықтама
ОМ, ҒЖБМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
талап етілмейді
-
23
Қолданыстағы бағдарламалар шеңберінде жастардың тұрғын үй мәселелерінің шешілуін мониторингтеу
анықтама
ИИДМ, ОМ, ҒЖБМ, АҚДМ, ҰЭМ, ЖАО
2021 –2025 жылдар
талап етілмейді
-
";
"5. Жастардың құқықтық мәдениетінің деңгейін арттыру, сыбайлас жемқорлық көріністеріне төзбеушілікке тәрбиелеу" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 27 және 28-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
27
Жастардың бойында сыбайлас жемқорлыққа қарсы сананы қалыптастыру жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізу
жоба
АҚДМ, СҚА (келісу бойынша), ҒЖБМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 20 000
2022 жыл – 20 000
2023 жыл – 20 000
2024 жыл – 20 000
2025 жыл – 20 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл – 124 520 2022 жыл – 124 648 2023 жыл – 124 883 2024 жыл – 122 717 2025 жыл – 122 850
ЖБ
28
Жасөспірімдер мен жастардың девиантты мінез-құлқының алдын алу бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмысын жүргізу
Үкіметке ақпарат
АҚДМ, ОМ, ІІМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
ЖАО 2021 жыл – 97 481
2022 жыл – 97 230
2023 жыл – 97 330
2024 жыл – 97 330
2025 жыл – 97 330
ЖБ
";
"6. Қоғамдық сананы жаңғырту шеңберінде жастарды рухани-адамгершілік және отбасылық құндылықтарға тарту" деген бөлімде:
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
32
Жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу бойынша шаралар кешенін іске асыру
жоба
Қорғанысмині, ҒЖБМ, ОМ, АҚДМ, ІІМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 20 000
2022 жыл – 20 000
2023 жыл – 20 000
2024 жыл – 20 000
2025 жыл – 20 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО 2021 жыл – 165 740 2022 жыл – 164 369 2023 жыл 162 391 2024 жыл – 159 965 2025 жыл – 161 679
ЖБ
";
реттік нөмірлері 35, 36, 37 және 38-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
35
Дағдарыс орталықтарының қызметін жетілдіру, отбасылық-тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу және агрессорлармен жұмыс жөніндегі шараларды әзірлеу және іске асыру
жоба
АҚДМ, Еңбекмині,ОМ, ДСМ,
ІІМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ 2021 жыл – 15 000

2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 40 000
2022 год – 26 800
2023 год – 26 800
2024 год – 26 800
2025 год – 26 800
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 61 538
2022 год – 62 056
2023 год – 58 585
2024 год – 52 991
2025 год – 53 369
МБ
";
в разделе "4. Развитие системы доступного жилья для молодежи":
строки, порядковые номера 22 и 23, изложить в следующей редакции:
"
22
Проведение мониторинга обеспеченности студентов колледжей и ВУЗов местами в общежитиях
справка
МП, МНВО,
МИО
2021 – 2025 годы
не требуется
-
23
Мониторинг решения жилищных вопросов молодежи в рамках действующих программ
справка
МИИР, МП, МНВО,
МИОР,
МНЭ,
МИО
2021 – 2025 годы
не требуется
-
";
в разделе "5. Повышение уровня правовой культуры молодежи, воспитания нетерпимости к проявлениям коррупции":
строки, порядковые номера 27 и 28, изложить в следующей редакции:
"
27
Проведение комплекса мероприятий по формированию антикоррупционного сознания у молодежи
проект
МИОР, АПК (по согласованию),
МНВО,
МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 20 000
2023 год – 20 000
2024 год – 20 000
2025 год – 20 000
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 124 520
2022 год – 124 648
2023 год – 124 883
2024 год – 122 717
2025 год – 122 850
МБ
28
Проведение информационно-разъяснительной работы по профилактике девиантного поведения подростков и молодежи
информация в Правительство
МИОР, МП,
МВД, МИО
2021 – 2025 годы
МИО
2021 год – 97 481
2022 год – 97 230
2023 год – 97 330
2024 год – 97 330
2025 год – 97 330
МБ
";
в разделе "6. Приобщение молодежи к духовно-нравственным и семейным ценностям в рамках модернизации общественного сознания":
строку, порядковый номер 32, изложить в следующей редакции:
"
32
Реализация комплекса мер по военно-патриотическому воспитанию молодежи
проект
МО, МНВО, МП, МИОР, МВД, МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 20 000
2023 год – 20 000
2024 год – 20 000
2025 год – 20 000
РБ (бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 165 740
2022 год – 164 369
2023 год – 162 391
2024 год – 159 965
2025 год – 161 679
МБ
";
строки, порядковые номера 35, 36, 37 и 38, изложить в следующей редакции:
"
35
Разработка и реализация мер по совершенствованию деятельности кризисных центров, профилактике семейно-бытового насилия и работе с агрессорами
проект
МИОР, МТСЗН, МП, МЗ, МВД, МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 15 000

2022 жыл – 0
2023 жыл – 14 520
2024 жыл – 14 520
2025 жыл – 14 520
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО
2021 жыл – 56 653
2022 жыл – 61 530
2023 жыл – 62 683
2024 жыл – 64 795
2025 жыл – 67 027
ЖБ
36
Өмірде қиын жағдайда жүрген балалы отбасыларды қолдау жөніндегі шаралар кешенін әзірлеу және іске асыру
жоба
АҚДМ, Еңбекмині, ОМ, ЖАО
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 30 000
2022 жыл – 30 000
2023 жыл – 30 000
2024 жыл – 30 000
2025 жыл – 30 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО
2021 жыл – 85 808
2022 жыл – 86 187
2023 жыл – 86 640
2024 жыл – 113 903
2025 жыл – 114 126
ЖБ
37
Шетелде тұратын және оқитын қазақстандық жастарды шоғырландыру жөніндегі жобаларды іске асыру
жоба
АҚДМ,
СІМ, ҒЖБМ, ОМ
2021 –
2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 20 000
2022 жыл – 10 104
2023 жыл – 10 404
2024 жыл – 10 404
2025 жыл – 10 404
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
38
Жастардың белсенді азаматтық ұстанымын, сыни ойлау дағдыларын, басқалардың пікіріне толеранттылықты қалыптастыру
жоба
АҚДМ,
ҒЖБМ, ЖАО, ОМ
2022 – 2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 20 000
2022 жыл – 20 000
2023 жыл – 20 000
2024 жыл – 20 000
2025 жыл – 20 000
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
ЖАО
2021 жыл – 168 614
2022 жыл – 153 452
2023 жыл – 169 408
2024 жыл – 56 308
2025 жыл – 56 739
ЖБ
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 39-1-жолмен толықтырылсын:
"
39-1
Жастар саясатын дамыту және өңірлік даму мәселелері бойынша жергілікті атқарушы және өкілді органдар жанындағы консультативтік-кеңесші органдардың жұмысына зияткерлік элитаның сараптамалық қоғамдастығын, азаматтық қоғам өкілдерін, мәдениет қайраткерлерін тарту
жоба
ЖАО
2023 –
2025 жылдар
талап етілмейді
-
";
"7. Экологиялық мәдениетті қалыптастыру" деген бөлімде:
реттік нөмірлері 40 және 42-жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 42-1 және 42-2-жолдармен толықтырылсын:
"
42-1
Жастардың экологиялық мәдениетінің деңгейін , жастардың экологиялық мінез-құлық және экологиялық өмір салтын жүргізу туралы хабардар болуын арттыруға бағытталған іс-шаралар кешенін ұйымдастыру
жоба
ЖАО
2023 – 2025 жылдар
талап етілмейді
-
42-2
Жастарды экологиялық қызметке тарту және өңірлік деңгейде жастардың экологиялық бастамаларын қолдау
жоба
ЖАО
2023 – 2025 жылдар
талап етілмейді
-
";
"8. Дарынды жастардың дамуына жәрдемдесу" деген бөлімде:
реттік нөмірі 44-жол алып тасталсын;
"9. Жастар саясатын институционалдық дамыту, ғылыми-зерттеу және әдістемелік қамтамасыз ету" деген бөлімде:
реттік нөмір 48-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
48
"Қазақстан жастары" ұлттық баяндамасын дайындау және таныстыру
Үкіметке ұлттық баяндама
АҚДМ, "Жастар" ҒЗО (келісу бойынша)

2022 год – 0
2023 год – 14 520
2024 год – 14 520
2025 год – 14 520
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 56 653
2022 год – 61 530
2023 год – 62 683
2024 год –64 795
2025 год – 67 027
МБ
36
Разработка и реализация комплекса мер по поддержке семей с детьми, находящихся в трудной жизненной ситуации
проект
МИОР,
МТСЗН,
МП,
МИО
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 30 000
2022 год – 30 000
2023 год – 30 000
2024 год – 30 000
2025 год – 30 000
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 85 808
2022 год – 86 187
2023 год – 86 640
2024 год – 113 903
2025 год – 114 126
МБ
37
Реализация проектов по консолидации казахстанской молодежи, проживающей и обучающейся за рубежом
проект
МИОР,
МИД, МНВО, МП
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 10 404
2023 год – 10 404
2024 год – 10 404
2025 год – 10 404
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
38
Формирование активной гражданской позиции молодежи, навыков критического мышления, толерантности к мнению других
проект
МИОР,
МНВО, МИО, МП
2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 20 000
2022 год – 20 000
2023 год – 20 000
2024 год – 20 000
2025 год – 20 000
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
МИО
2021 год – 168 614
2022 год – 153 452
2023 год – 169 408
2024 год – 56 308
2025 год – 56 739
МБ
";
дополнить строкой, порядковый номер 39-1, следующего содержания:
"
39-1
Вовлечение экспертного сообщества интеллектуальной элиты, представителей гражданского общества, деятелей культуры в работу консультативно-совещательных органов при местных исполнительных и представительных органах по вопросам развития молодежной политики и регионального развития
проект
МИО
2023 – 2025 годы
не требуется
-
";
в разделе "7. Формирование экологической культуры":
строки, порядковые номера 40 и 42 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 42-1 и 42-2, следующего содержания:
"
42-1
Организация комплекса мероприятий, направленных на повышение уровня экологической культуры молодежи, информированности молодежи об экологичном поведении и ведения экологического образа жизни
проект
МИО
2023 – 2025 годы
не требуется
-
42-2
Вовлечение молодежи в экологическую деятельность и поддержка экологических инициатив молодежи на региональном уровне
проект
МИО
2023 – 2025 годы
не требуется
-
";
в разделе "8. Содействие развитию талантливой молодежи":
строку, порядковый номер 44, исключить;
в разделе "9. Институциональное развитие, научно-исследовательское и методическое обеспечение молодежной политики":
строку, порядковый номер 48, изложить в следующей редакции:
"
48
Подготовка и презентация Национального доклада "Молодежь Казахстана"
Национальный доклад в Правительство
МИОР, НИЦ "Молодежь" (по согласованию)

2021 – 2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 14 454
2022 жыл – 14 490
2023 жыл – 10 949
2024 жыл – 10 950
2025 жыл – 10 952
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
";
реттік нөмірі 50-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
50
Жастарды мемлекеттік қолдаудың қолданыстағы шаралары мен құралдарының тиімді іске асырылуына қоғамдық мониторинг жүргізу
анықтама
АҚДМ, Еңбекмині, ОМ, ҒЖБМ, ҰЭМ, ДСМ, ІІМ, Қорғанысмині, ИИДМ, МСМ
2022 және 2024 жылдар бойы
талап етілмейді
-
";
"10. Ақпараттық қолдау" деген бөлімде:
реттік нөмірі 53-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
53
Мемлекеттік жастар саясаты саласындағы бірыңғай интернет-ресурсты қолдау
www.eljastary.kz сайты
АҚДМ
2021 – 2025 жылдар
АҚДМ
2021 жыл – 336
2022 жыл – 674
2023 жыл – 9 531
2024 жыл – 8 931
2025 жыл – 8 931
РБ ("Мемлекеттік жастар және отбасы саясатын іске асыру" 007 бюджеттік бағдарламасы)
";
реттік нөмірі 55-жол алып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

2021 – 2025 годы
МИОР
2021 год – 14 454
2022 год – 14 490
2023 год – 10 949
2024 год – 10 950
2025 год – 10 952
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
";
строку, порядковый номер 50, изложить в следующей редакции:
"
50
Проведение общественного мониторинга за эффективной реализацией действующих мер и инструментов государственной поддержки молодежи
справка
МИОР, МТСЗН, МП, МНВО, МНЭ, МЗ, МВД, МО, МИИР, МКС
в течение 2022 и 2024 годов
не требуется
-
";
в разделе "10. Информационное сопровождение":
строку, порядковый номер 53, изложить в следующей редакции:
"
53
Сопровождение единого интернет-ресурса в сфере государственной молодежной политики
сайт www.eljastary.kz
МИОР
2021 -2025 годы
МИОР
2021 год – 336
2022 год – 674
2023 год – 9 531
2024 год – 8 931
2025 год – 8 931
РБ
(бюджетная программа 007 "Реализация государственной молодежной и семейной политики")
";
строку, порядковый номер 55, исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов