"Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 23 ақпандағы № 159 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 11-бабының 12) және 13) тармақшаларына, 19-бабы 1-тармағының 9) тармақшасына, 169-бабының 1-тармағына, "Cыйға тарту шарты бойынша мемлекеттің мүлік құқығына ие болу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 1103 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Steel manufacturing" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің (бұдан әрі – серіктестік) жарғылық капиталына қатысу үлесінің 100 (жүз) пайызын сыйға тарту шарты бойынша республикалық меншікке беру туралы "Қазтехнология" акционерлік қоғамының (бұдан әрі – қоғам) ұсынысы қабылдансын.
2. Серіктестіктің жарғылық капиталына мемлекеттік қатысу үлесінің 100 (жүз) пайызы "Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының акцияларын төлеуге берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен қоғаммен (келісу бойынша) бірлесіп осы қаулының 1 және 2-тармақтарынан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О некоторых вопросах товарищества с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2023 года № 159.
В соответствии с подпунктами 12) и 13) статьи 11, подпунктом 9) пункта 1 статьи 19, пунктом 1 статьи 169 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 1103 "Об утверждении Правил приобретения государством прав на имущество по договору дарения" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение акционерного общества "Казтехнологии" (далее – общество) о передаче в республиканскую собственность 100 (сто) процентов доли участия в уставном капитале товарищества с ограниченной ответственностью "Steel manufacturing" (далее – товарищество) по договору дарения.
Передать 100 (сто) процентов государственной доли участия в уставном капитале товарищества в оплату акций акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)".
Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке совместно с обществом (по согласованию) принять меры, вытекающие из пунктов 1 и 2 настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов