"2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 наурыздағы № 257 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2023 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет, оның ішінде 2023 жылға мынадай:
1) кiрiстер – 19 063 995 118 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер бойынша – 14 279 036 264 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 351 800 230 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 248 374 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 4 431 910 250 мың теңге;
2) шығындар – 21 647 463 677 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 416 911 978 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 661 400 027 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 244 488 049 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 208 212 300 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 208 212 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -3 208 592 837 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 2,7 пайызы;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы – -8 969 908 437 мың теңге немесе елдiң жалпы iшкi өнiмінің 7,4 пайызы;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 208 592 837 мың теңге көлемінде атқаруға қабылдансын.";
2-тармақта:
мынадай мазмұндағы 2-1), 2-2), 2-3), 2-4), 2-5), 2-6), 2-7), 2-8), 3-1), 3-2), 3-3), 3-4), 3-5), 3-6), 3-7), 3-8) және 4-1) тармақшалармен толықтырылсын:
"2-1) осы қаулыға 2-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге табиғатты қорғау және арнаулы мекемелер қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-2) осы қаулыға 2-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-3) осы қаулыға 2-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2023 года № 257
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Принять к исполнению республиканский бюджет на 2023 – 2025 годы, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 19 063 995 118 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 279 036 264 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 351 800 230 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 248 374 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 4 431 910 250 тысяч тенге;
2) затраты – 21 647 463 677 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 416 911 978 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 661 400 027 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 244 488 049 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 208 212 300 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 208 212 300 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -3 208 592 837 тысяч тенге, или 2,7 процента к валовому внутреннему продукту страны;
6) ненефтяной дефицит бюджета – -8 969 908 437 тысяч тенге, или 7,4 процента к валовому внутреннему продукту страны;
7) финансирование дефицита бюджета – 3 208 592 837 тысяч тенге.";
в пункте 2:
дополнить подпунктами 2-1), 2-2), 2-3), 2-4), 2-5), 2-6), 2-7), 2-8), 3-1), 3-2), 3-3), 3-4), 3-5), 3-6), 3-7), 3-8) и 4-1) следующего содержания:
"2-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на повышение заработной платы работников природоохранных и специальных учреждений согласно приложению 2-1 к настоящему постановлению;
2-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки согласно приложению 2-2 к настоящему постановлению;
2-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на проведение противоэпизоотических мероприятий согласно приложению 2-3 к настоящему постановлению;

2-4) осы қаулыға 2-4-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысына ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-5) осы қаулыға 2-5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-6) осы қаулыға 2-6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-7) осы қаулыға 2-7-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
2-8) осы қаулыға 2-8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-1) осы қаулыға 3-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге мемлекеттік күндізгі жалпы білім беретін ауылдық толық жинақталған мектептерде жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландыруды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-2) осы қаулыға 3-2-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында білім алушыларға мемлекеттік стипендияның мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-3) осы қаулыға 3-3-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-4) осы қаулыға 3-4-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;

2-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов Мангистауской области на обеспечение ветеринарной безопасности согласно приложению 2-4 к настоящему постановлению;
2-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур согласно приложению 2-5 к настоящему постановлению;
2-6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок согласно приложению 2-6 к настоящему постановлению;
2-7) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан согласно приложению 2-7 к настоящему постановлению;
2-8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение оплаты труда педагогов организаций дошкольного образования согласно приложению 2-8 к настоящему постановлению;
3-1) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам на реализацию подушевого нормативного финансирования в государственных дневных общеобразовательных сельских полнокомплектных школах согласно приложению 3-1 к настоящему постановлению;
3-2) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение размера государственной стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования согласно приложению 3-2 к настоящему постановлению;
3-3) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" согласно приложению 3-3 к настоящему постановлению;
3-4) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения" согласно приложению 3-4 к настоящему постановлению;

3-5) осы қаулыға 3-5-қосымшаға сәйкес Маңғыстау облысының бюджетіне радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-6) осы қаулыға 3-6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-7) осы қаулыға 3-7-қосымшаға сәйкес Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге Ақмола облысының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
3-8) осы қаулыға 3-8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу;
4-1) осы қаулыға 4-1-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешендегі инвестициялық жобаларға кредит берудің сомаларын бөлу;";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне:
1) 2023 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 2-7) тармақшасында көрсетiлген 2023 жылға арналған ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану тәртібі туралы;
2) 2023 жылғы 15 ақпанға дейінгі мерзімде облыстық бюджеттердің, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттерiнің осы қаулының 2-тармағының 5) тармақшасында көрсетiлген 2023 жылға арналған кредит беру шарттары туралы шешімдердің жобасын әзірлесін және енгізсін";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 4, 8, 9 және 10-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 19, 21, 22 және 23-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 және 20-қосымшаларға сәйкес көрсетілген қаулы 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 3-7, 3-8 және 4-1-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Орталық атқарушы органдар екі апта мерзімде Қазақстан Республикасы Үкіметінің бұрын қабылданған шешімдерін осы қаулыға сәйкес келтіруді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 наурыздағы
№257 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
1-қосымша
Басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Барлығы:

3-5) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Мангистауской области на обеспечение радиационной безопасности согласно приложению 3-5 к настоящему постановлению;
3-6) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд согласно приложению 3-6 к настоящему постановлению;
3-7) распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана, согласно приложению 3-7 к настоящему постановлению;
3-8) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения согласно приложению 3-8 к настоящему постановлению;
4-1) распределение сумм кредитования областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на инвестиционные проекты в агропромышленном комплексе согласно приложению 4-1 к настоящему постановлению;";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерству труда и социальной защиты населения Республики Казахстан разработать и в установленном законодательством порядке внести в Правительство Республики Казахстан проекты решений:
1) в срок до 1 июня 2023 года о порядке использования целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на 2023 год, указанного в подпункте 2-7) пункта 2 настоящего постановления;
2) в срок до 15 февраля 2023 года об условиях кредитования областных бюджетов, бюджетов городов республиканского значения, столицы на 2023 год, указанного в подпункте 5) пункта 2 настоящего постановления";
приложения 1, 2, 4, 8, 9 и 10 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 19, 21, 22 и 23 к настоящему постановлению;
дополнить указанное постановление приложениями 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 2-7, 2-8, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 3-7, 3-8 и 4-1 согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 и 20 к настоящему постановлению.
2. Центральным исполнительным органам в двухнедельный срок обеспечить приведение ранее принятых решений Правительства Республики Казахстан в соответствие с настоящим постановлением.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2023 года № 257
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2023 год
2024 год
2025 год
Программа
Подпрограмма
Всего:

95 350
"Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №4 үйдегі қойманың жапсарлас құрылысымен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ғимаратын қайта жаңарту" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
1 100
"Е 9-62 көшесі, №9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж" объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
22 000
"Нұр-Сұлтан қаласы Е-128 көшесі ауданындағы қолданыстағы қазандықты жаңғырту және көшіру" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
21 129
"Астана қаласы, Е 181, Е 706 көшелер ауданы мекенжайында орналасқан үш отын-таратушы құбырбағанасы және жерасты резервуары бар автожанармай станциясының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
17 289
2
Қорғаныс
64 599 969
51 764 332
13 155 941
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
47 541 603
21 812 004
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
47 541 603
21 812 004
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
47 541 603
21 812 004
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
20 837 713
21 812 004
Қызмет бабында пайдалану үшін
20 169 100
21 812 004
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
653 080
Ақмола облысы Бурабай ауданы Бурабай көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
1 676
Ақмола облысы Бурабай ауданы Үлкен Шабақты көлінің жағасында суда құтқару станциясының құрылысы
10 617
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ, ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
1 620
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Талапкер ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
1 620
Алматы облысы
15 450 251
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
7 814 343
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары

95 350
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Реконструкция здания Сената Парламента Республики Казахстан с пристройкой склада по пр. Мәңгілік Ел, дом №4, района "Есиль", г. Астана"
1 100
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте "Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е9-62, д.№9"
22 000
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Модернизация и перенос существующей котельной в районе улицы Е-128 города Нур-Султан"
21 129
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автозаправочной станции с тремя топливно-раздаточными колонками и подземным резервуаром, расположенной в городе Астане, район улиц Е 181, Е 706"
17 289
2
Оборона
64 599 969
51 764 332
13 155 941
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
47 541 603
21 812 004
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
47 541 603
21 812 004
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
47 541 603
21 812 004
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 837 713
21 812 004
Для служебного пользования
20 169 100
21 812 004
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
653 080
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Боровое Бурабайского района Акмолинская область
1 676
Строительство водно-спасательной станции на берегу озера Большое Чебачье Бурабайского района Акмолинской области
10 617
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
1 620
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
1 620
Алматинская область
15 450 251
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
7 814 343
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"

7 635 908
Қостанай облысы
2 476
"Рудный қаласында әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
2 476
Жетісу облысы
885 469
Талдықорған қаласы, Балапанов көшесі 45/4 мекенжайында сейсмикалық белсенділігі 8 балл II, IIIА, IIIВ, IVГ климаттық аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
885 469
Ұлытау облысы
1 827 384
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
971 972
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
855 412
Солтүстік Қазақстан облысы
1 235 541
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
1 103 457
СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағының кешенін жеке жобаға сәйкес ІВ және ІІІА климаттық қалыпты аймақтары бар климаттық аймақтар үшін салу. Сметалық хаттаманы түзету
132 084
Түркістан облысы
165 993
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойынша 048 квартал сейсмикалық белсенділігі 7 балл болатын IV IVГ климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 4 автокөлікке арналған өрт депосы кешенін салу
163 003
"Түркістан облысының Түркістан қаласында, Шәуілдер трассасы бойынша әдеттегі геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 480
"Түркістан облысы, Келес ауданы, Ақтөбе ауылдық округінің Қызыласкер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын климаттық шағын аудандардың ІІІА, ІІІВ, IVГ үлгідегі 2 автокөлігіне арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 510
Алматы қаласы
7 103 031
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу
6 054 517
"Үлкен Алматы өзенінің жоғарғы жағы мен Аюсай өзені сағасынан төмен селді ұстаптұру бөгетін салу". Сметалық құжаттаманы түзету
1 048 514
Астана қаласы
33 745
ӘК (әуе кемелерін) сақтау және техникалық қызмет көрсету үшін ангарлар салуға ЖСҚ әзірлеу
33 745
208
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
17 058 366
29 952 328
13 155 941
047
Қазақстан Республикасы Қарулы Күштерінің жауынгерлік, жұмылдыру дайындығын қамтамасыз ету

7 635 908
Костанайская область
2 476
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
2 476
Область Жетісу
885 469
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для II, IIIА, IIIВ, IVГ климатических районов с сейсмической активностью 8 баллов в г. Талдыкорган по ул. Балапанова 45/4
885 469
Область Ұлытау
1 827 384
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
971 972
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
855 412
Северо-Казахстанская область
1 235 541
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
1 103 457
Строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями. Корректировка сметной документации
132 084
Туркестанская область
165 993
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов в городе Туркестане, по трассе Кентау 048 квартал
163 003
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
1 480
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района, Туркестанской области"
1 510
город Алматы
7 103 031
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай
6 054 517
"Строительство селезадерживающей плотины в верховьях реки Улкен Алматы ниже устья реки Аюсай". Корректировка сметной документации
1 048 514
город Астана
33 745
Разработка ПСД на строительство ангаров для хранения и технического обслуживания ВС (воздушных судов)
33 745
208
Министерство обороны Республики Казахстан
17 058 366
29 952 328
13 155 941
047
Обеспечение боевой, мобилизационной готовности Вооруженных Сил Республики Казахстан

17 058 366
29 952 328
13 155 941
104
Қарулы Күштердің объектілерін салу
15 929 757
11 570 476
1 500 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
15 929 757
11 570 476
1 500 000
Қызмет бабында пайдалану үшін
15 929 757
11 570 476
1 500 000
107
Қарулы Күштердің автоматтандырылған басқару жүйесін құру
1 128 609
18 381 852
11 655 941
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 128 609
18 381 852
11 655 941
Қызмет бабында пайдалану үшін
1 128 609
18 381 852
11 655 941
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
25 790 412
1 818 651
201
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
17 509 065
076
Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
9 656 814
110
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік объектілерін салу, реконструкциялау
5 717 397
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 446
"Атырау қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 446
Батыс Қазақстан облысы
1 400
"Орал қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 400
Қызылорда облысы
1 358
"Қызылорда қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін 300 орындық казарма салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
1 358
Ұлытау облысы
5 394
"Жезқазған қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
5 394
Түркістан облысы
6 033
"Түркістан қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
6 033
Алматы қаласы
8 315
"Алматы қаласында Қазақстан Республикасының Ұлттық ұланы үшін әскери қалашық салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын алып, ЖСҚ әзірлеу
8 315
Астана қаласы
5 693 451
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 3656 әскери бөлім объектілерін (кешендер) салу және құру (авиациялық база)
4 186 061
"Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы мен қамтамасыз ету бөлімшесінің объектілерін салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып ЖСҚ әзірлеу
576 487
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезектің 2-этапы және ІІ-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өте отырып, жобалау-іздестіру жұмыстары

17 058 366
29 952 328
13 155 941
104
Строительство объектов Вооруженных Сил
15 929 757
11 570 476
1 500 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
15 929 757
11 570 476
1 500 000
Для служебного пользования
15 929 757
11 570 476
1 500 000
107
Создание автоматизированной системы управления Вооруженных Сил
1 128 609
18 381 852
11 655 941
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 128 609
18 381 852
11 655 941
Для служебного пользования
1 128 609
18 381 852
11 655 941
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
25 790 412
1 818 651
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
17 509 065
076
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности
9 656 814
110
Строительство, реконструкция объектов общественного порядка, безопасности
5 717 397
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 446
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Атырау"
1 446
Западно-Казахстанская область
1 400
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Уральске"
1 400
Кызылординская область
1 358
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство казармы на 300 мест для Национальной Гвардии Республики Казахстан в городе Кызылорде"
1 358
Область Ұлытау
5 394
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Жезказгане"
5 394
Туркестанская область
6 033
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Туркестане"
6 033
город Алматы
8 315
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство военного городка для Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Алматы"
8 315
город Астана
5 693 451
Строительство и создание объектов (комплексов) воинской части 3656 Национальной гвардии Республики Казахстан в городе Астане (авиационная база)
4 186 061
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство объектов Главного командования Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделения обеспечения в городе Нур-Султане"
576 487
Проектно-изыскательские работы 2 этапа 1 очереди и 2 очереди с проведением комплексной вневедомственной экспертизы по объекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"

930 903
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
7 852 251
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
7 731 461
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
4 320 757
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті "№2 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
2 171 239
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылдық округі, Гранитный кенті "№7 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
2 149 518
Атырау облысы
1 636 231
ҚР ІІМ ҚАЖК УГ-157/9 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 636 231
Шығыс Қазақстан облысы
69 868
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орынды тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзетуге
69 868
Қарағанды облысы
21 843
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орынды үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
21 843
Қостанай облысы
8 600
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орынды тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
8 600
Маңғыстау облысы
120 398
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орынды толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (орташа және қауіпсіздігі барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

930 903
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
7 852 251
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
7 731 461
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
4 320 757
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №2", Акмолинская область, Аршалинский район, п. Аршалы
2 171 239
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №7", Акмолинская область, Зерендинский район, Конысбайский с.о., п. Гранитный
2 149 518
Атырауская область
1 636 231
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении УГ-157/9 КУИС МВД РК. Привязка
1 636 231
Восточно-Казахстанская область
69 868
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
69 868
Карагандинская область
21 843
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
21 843
Костанайская область
8 600
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
8 600
Мангистауская область
120 398
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"

036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
39 747 449
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
39 747 449
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
30 044 521
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
30 044 521
Астана қаласы
9 702 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
9 702 928
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
2 408 313
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
2 408 313
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
2 408 313
Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілерінің құрылысы. 2-кезең
924 199
"AQBURA" курорттық аймағынан Бурабай көліне дейін Үлкен Шабақты көлінің жағалауы бойына велосипед және жаяу жүргіншілер жолын салу
330 881
Макинка кентінде "Бурабай" МҰТП-ның Бұланды орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
300 138
"Қатаркөл кентінде "Бурабай" МҰТП Приозерный орманшылығы Приозерный кордонының жаңа ғимараттарын салу"
333 490
Щучинск қаласында "Бурабай" МҰТП Ақылбай орманшылығы Ақылбай кордонының жаңа ғимараттарын салу
329 435
"Бурабай" МҰТП Боровское орманшылығының "Голубой залив" кордонын салу. Түзету
146 070
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің аумағында автотұрақ орындарын орналастыра отырып, келушілердің жаппай болуы үшін объектілер (құрылыстар) салу" ЖСҚ әзірлеу
44 100
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 335 249
33 400 296
17 375 814
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
30 335 249
33 400 296
17 375 814
254
Су ресурстарын тиімді басқару
17 364 145
20 373 852
17 375 814
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
17 364 145
20 373 852
17 375 814
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
222 085
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
222 085
Алматы облысы
2 177 570
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
1 273 822
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (3-іске қосу кешені). Түзету

036
Развитие спорта высших достижений
39 747 449
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
39 747 449
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
30 044 521
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
30 044 521
город Астана
9 702 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
9 702 928
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 408 313
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
2 408 313
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 408 313
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай". 2 очередь
924 199
Строительство велосипедной и пешеходной дорожки вдоль побережья озера Большое Чебачье от курортной зоны "AQBURA" до озера Бурабай
330 881
Строительство новых зданий кордона Буландинского лесничества ГНПП "Бурабай" в п. Макинка
300 138
Строительство новых зданий кордона Приозерный, Приозерного лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Катарколь
333 490
Строительство новых зданий кордона Акылбай, Акылбайского лесничества ГНПП "Бурабай" в городе Щучинск
329 435
Строительство кордона "Голубой залив" Боровского лесничества ГНПП "Бурабай" Корректировка
146 070
Разработка ПСД "Строительство объектов (сооружений) для массового пребывания посетителей на территории государственного национального природного парка "Бурабай" с размещением парковочных мест"
44 100
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 335 249
33 400 296
17 375 814
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
30 335 249
33 400 296
17 375 814
254
Эффективное управление водными ресурсами
17 364 145
20 373 852
17 375 814
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
17 364 145
20 373 852
17 375 814
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
222 085
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
222 085
Алматинская область
2 177 570
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
1 273 822
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (3-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка

903 748
Атырау облысы
1 367 022
1 948 707
2 361 005
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
500 000
448 707
Қызылқоға ауданы "Кереген-Сағыз-Жамансор" топтық су құбырын реконструкциялауға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
302 376
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
435 000
1 500 000
2 361 005
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын (Азғыр аймағы) салу
129 646
Жамбыл облысы
341 143
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
341 143
Батыс Қазақстан облысы
1 174 446
364 987
696 152
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
674 446
364 987
696 152
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
500 000
Қызылорда облысы
4 761 938
4 245 380
2 688 161
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
580 835
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
841 520
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
855 260
1 790 545
603 078
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
700 000
831 253
826 653
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
584 323
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 200 000
1 623 582
1 258 430
Жетісу облысы
1 500 000
2 959 800
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 500 000
2 959 800
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысы
3 603 626
7 477 550
6 953 541
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 000 000
1 000 000
1 488 853
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)

903 748
Атырауская область
1 367 022
1 948 707
2 361 005
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
500 000
448 707
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию группового водопровода "Кереген-Сагыз-Жамансор" Кызылкогинского района
302 376
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
435 000
1 500 000
2 361 005
Cтроительство 6 скважин (Азгирская зона) Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района Атырауской области
129 646
Жамбылская область
341 143
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
341 143
Западно-Казахстанская область
1 174 446
364 987
696 152
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
674 446
364 987
696 152
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
500 000
Кызылординская область
4 761 938
4 245 380
2 688 161
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
580 835
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
841 520
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
855 260
1 790 545
603 078
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
700 000
831 253
826 653
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
584 323
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 200 000
1 623 582
1 258 430
Область Жетісу
1 500 000
2 959 800
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 500 000
2 959 800
1 500 000
Северо-Казахстанская область
3 603 626
7 477 550
6 953 541
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 000 000
1 000 000
1 488 853
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области

013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
1 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 000 000
Айыру қабілеті орташа "KazEOSat-MR" спутниктер тобын құру
1 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
79 576 927
73 077 976
75 858 832
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
57 300 000
48 881 331
75 858 832
004
Сыртқы қарыздар есебінен
48 026 429
41 586 464
1 113 285
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
48 026 429
41 586 464
1 113 285
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
8 755 000
5 950 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
8 500 000
2 911 464
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
22 778 571
23 715 000
1 113 285
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
7 142 858
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
850 000
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
9 010 000
005
Iшкі көздер есебінен
1 000 000
74 549 085
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 000 000
74 549 085
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 110 560
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
24 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 438 525
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
29 000 000
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км". Сметалық құжаттаманы түзету. ЖЖ
1 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
8 273 571
7 294 867
196 462
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 273 571
7 294 867
196 462
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау

013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 000 000
Создание группировки спутников среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
79 576 927
73 077 976
75 858 832
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
57 300 000
48 881 331
75 858 832
004
За счет внешних займов
48 026 429
41 586 464
1 113 285
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
48 026 429
41 586 464
1 113 285
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
8 755 000
5 950 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
8 500 000
2 911 464
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
22 778 571
23 715 000
1 113 285
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
7 142 858
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
850 000
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
9 010 000
005
За счет внутренних источников
1 000 000
74 549 085
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 000 000
74 549 085
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
11 110 560
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
24 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
10 438 525
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
29 000 000
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465"
Корректировка сметной документации
1 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
8 273 571
7 294 867
196 462
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 273 571
7 294 867
196 462
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"

1 545 000
1 050 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 500 000
469 867
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 250 000
4 185 000
196 462
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
828 571
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
150 000
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
1 590 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
22 276 927
24 196 645
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
2 159 502
2 350 771
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 085 775
1 177 738
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 073 727
1 173 033
Қостанай облысы
4 710 930
5 014 463
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 142 609
1 248 287
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 234 081
1 216 047
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 167 571
1 275 556
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 166 669
1 274 573
Павлодар облысы
2 091 486
2 284 923
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 051 066
1 126 001
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 040 420
1 158 922
Солтүстік Қазақстан облысы
13 315 009
14 546 488
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 105 185
1 207 401
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 098 361
1 199 945
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 123 951
1 227 903
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 118 900
1 222 386
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 092 720
1 193 784
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 084 032
1 184 292
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 103 408
1 205 459
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 118 285
1 221 713
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы

1 545 000
1 050 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
1 500 000
469 867
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 250 000
4 185 000
196 462
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
828 571
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
150 000
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
1 590 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
22 276 927
24 196 645
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
2 159 502
2 350 771
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
1 085 775
1 177 738
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области
1 073 727
1 173 033
Костанайская область
4 710 930
5 014 463
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 142 609
1 248 287
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 234 081
1 216 047
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
1 167 571
1 275 556
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
1 166 669
1 274 573
Павлодарская область
2 091 486
2 284 923
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
1 051 066
1 126 001
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
1 040 420
1 158 922
Северо-Казахстанская область
13 315 009
14 546 488
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 105 185
1 207 401
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
1 098 361
1 199 945
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
1 123 951
1 227 903
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
1 118 900
1 222 386
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
1 092 720
1 193 784
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
1 084 032
1 184 292
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
1 103 408
1 205 459
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
1 118 285
1 221 713
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области

164 011
Қызылорда облысы
922 687
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
34 400 000
4 000 000
3 900 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
34 400 000
4 000 000
3 900 000
036
Өңдеуші өнеркәсіптің ірі жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
20 000 000
247
Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
14 400 000
4 000 000
3 900 000
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкімші
2023 жыл
2024 жыл
2025 жыл
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
V. Ұлттық қордан бөлінген нысаналы трансферттер
1 555 853 818
400 000 000
V.I. Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалар
72 432 637
96 117 669
5
Денсаулық сақтау
9 756 638
226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
9 756 638
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
9 756 638
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
9 756 638
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
9 756 638
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
355 175
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
9 401 463
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 662 290
240
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
11 662 290
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
1 435 897
124
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
1 435 897
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
901 647
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
901 647
Түркістан облысы
196 662
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)

164 011
Кызылординская область
922 687
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
34 400 000
4 000 000
3 900 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
34 400 000
4 000 000
3 900 000
036
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек"" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования крупных проектов обрабатывающей промышленности
20 000 000
247
Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства
14 400 000
4 000 000
3 900 000
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Администратор
2023 год
2024 год
2025 год
Программа
Подпрограмма
V. Целевые трансферты из Национального фонда
1 555 853 818
400 000 000
V. I. Республиканские бюджетные инвестиционные проекты
72 432 637
96 117 669
5
Здравоохранение
9 756 638
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
9 756 638
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
9 756 638
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 756 638
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
9 756 638
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
355 175
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
9 401 463
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 662 290
240
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
11 662 290
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
1 435 897
124
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 435 897
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
901 647
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті Рахатского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области
901 647
Туркестанская область
196 662
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)

152 337
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
44 325
Алматы қаласы
112 588
"Орталық мемлекеттік мұрағат" РММ қосымша мұрағат қоймасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
112 588
Астана қаласы
225 000
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
225 000
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
10 226 393
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
10 226 393
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
10 226 393
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 226 393
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 551 915
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
6 551 915
254
Су ресурстарын тиімді басқару
6 551 915
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
6 551 915
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 173 023
"Ақмола облысының Есіл өзенінде Есіл контрреттегішін салу" ЖСҚ әзірлеу
3 855
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
121 099
"Астана су қоймасын толықтыруға арналған құрылыстар салу" ЖСҚ әзірлеу
1 265
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
330 000
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
100 804
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
500 000
"Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау мен жаңғыртудың" ЖСҚ әзірлеу
116 000
Алматы облысы
170 650
"Алматы облысының Қарасай ауданындағы Қаскелен топталған сутартқышының құрылысы. Құрылыстың I кезегі (2 және 3-іске қосу кешендері) және II кезегі. Түзету" ЖСҚ әзірлеу

152 337
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
44 325
город Алматы
112 588
Разработка проектной-сметной документаций строительства дополнительного архивохранилища РГУ "Центральный государственный архив"
112 588
город Астана
225 000
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
225 000
036
Развитие спорта высших достижений
10 226 393
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 226 393
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
10 226 393
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 226 393
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 551 915
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
6 551 915
254
Эффективное управление водными ресурсами
6 551 915
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 551 915
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 173 023
Разработка ПСД "Строительство Есильского контррегулятора на реке Есиль в Акмолинской области"
3 855
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
121 099
Разработка ПСД "Строительство сооружений для подпитки Астанинского водохранилища"
1 265
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
330 000
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
100 804
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
500 000
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"
116 000
Алматинская область
170 650
Разработка проектно-сметной документации "Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й и 3-й пусковые комплексы) и II очередь строительства. Корректировка"

10 650
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
160 000
Атырау облысы
488 261
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
120 000
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
120 831
Атырау облысы Индер ауданының "Қурайлы сай" каналын реконструкциялау
137 090
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
110 340
Жамбыл облысы
195 061
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
58 781
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
46 280
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
38 990
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
26 260
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
24 750
Батыс Қазақстан облысы
337 322
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. IV кезең
135 398
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының Жалпақтал кентінен жоғары қарай Үлкен Өзен өзенінде су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
1 924
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
200 000
Қостанай облысы
89 093
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
89 093
Қызылорда облысы
1 140 323
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
312 371
"Қызылорда облысы Шиелі ауданының суын жинақтау үшін Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде су қойманы салу" ЖСҚ әзірлеу
27 952
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
800 000
Маңғыстау облысы
60 022
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
60 022
Ұлытау облысы
427 500
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
427 500
Солтүстік Қазақстан облысы

10 650
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
160 000
Атырауская область
488 261
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
120 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
120 831
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
137 090
Реконструкция гидротехнических сооружений находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
110 340
Жамбылская область
195 061
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
58 781
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
46 280
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
38 990
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
26 260
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
24 750
Западно-Казахстанская область
337 322
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV-этап
135 398
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на реке Большой Узень выше поселка Жалпактал Казталовского района Западно-Казахстанской области"
1 924
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
200 000
Костанайская область
89 093
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
89 093
Кызылординская область
1 140 323
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
312 371
Разработка ПСД "Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарья для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области"
27 952
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
800 000
Мангистауская область
60 022
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительсво (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
60 022
Область Ұлытау
427 500
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
427 500
Северо-Казахстанская область

1 943 971
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
460 880
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
200 000
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
200 000
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
83 091
Түркістан облысы
526 689
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
"Түркістан облысының Сырдария өзеніндегі Көксарай суреттегіш бөгетінің тұрақтылығын арттыру үшін қайта құру жұмыстары" ЖСҚ әзірлеу
2 059
Тоғыс су қоймасының инженерлік-техникалық нығайтылуын, қауіпсіздікті қамтамасыз ету жүйесінің құрылғысын жаңғырту
24 422
12
Көлiк және коммуникация
44 461 794
96 117 669
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
36 159 731
96 117 669
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
36 159 731
96 117 669
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
36 159 731
96 117 669
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
36 159 731
96 117 669
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 885 507
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
6 085 463
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
3 278 774
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
15 944 720
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
285 033
25 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
2 000 000
30 000 000
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
2 000 000

1 943 971
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
460 880
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо- Казахстанской области"
500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
500 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
200 000
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
200 000
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема №1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
83 091
Туркестанская область
526 689
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
Разработка ПСД "Реконструкция плотины Коксарайского контррегулятора по увеличению устойчивости на реке Сырдарья Туркестанской области"
2 059
Модернизация инженерно-технической укрепленности водохранилища Тогус, устройство системы обеспечения безопасности
24 422
12
Транспорт и коммуникации
44 461 794
96 117 669
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
44 461 794
96 117 669
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
36 159 731
96 117 669
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
36 159 731
96 117 669
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
36 159 731
96 117 669
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал - Достык"
10 885 507
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
6 085 463
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
3 278 774
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
8 000 000
15 944 720
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
285 033
25 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
2 000 000
30 000 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
2 000 000

25 172 949
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
100 000
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км" ЖЖ. Сметалық құжаттаманы түзету
2 500 000
1381 км "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
1 000 000
Республикалық маңызы бар "Қызылорда - Жезқазған" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
24 954
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
8 302 063
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
8 302 063
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 302 063
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 858
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 865
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 673
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 682
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
38 508
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 236
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
17 202
"Бесағаш" автомобиль өткізу пунктін салу
8 215 039
V.II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
104 477 662
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
20 000 000
204
Кейіннен лизингке беру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, жем-шөп дайындау техникасын және суарудың ұтқыр жүйелерін сатып алуды қаржыландыру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту арқылы кейіннен "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайта отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту

25 172 949
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
100 000
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465"
Корректировка сметной документации
2 500 000
Строительство моста через р.Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр.РФ" км 1381
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Жезказган"
24 954
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
8 302 063
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 302 063
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 302 063
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
5 858
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
5 865
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе
6 673
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
6 682
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
38 508
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
6 236
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
17 202
Строительство автомобильного пункта пропуска "Бесагаш" в Жамбылской области
8 215 039
V.II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
104 477 662
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
20 000 000
204
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "КазАгроФинанс" через увеличение уставного капитала акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация" для финансирования приобретения сельскохозяйственной техники, кормозаготовительной техники и мобильных систем орошения для последующей передачи в лизинг за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

5 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
5 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қарағанды облысы
5 000 000
062
Қостанай облысының бюджетіне Қостанай қаласындағы индустриялық аймақта "KIA" автомобильдерін шығаратын зауыт салу жобасын іске асыру үшін "KIA Qazaqstan" ЖШС жарғылық капиталына қатысу мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
1 701 644
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 701 644
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
701 644
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
094
Қостанай облысының бюджетіне машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
12
Көлiк және коммуникация
174 560 553
41 036 156
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
174 560 553
41 036 156
034
"Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
52 434 322
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Астана қаласының бюджетіне "Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде құрылысқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 434 322
оның ішінде өңірлер бойынша:
Астана қаласы
52 434 322
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
122 126 231
41 036 156
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
122 126 231
41 036 156
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы

5 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 000 000
в том числе по регионам:
Карагандинская область
5 000 000
062
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью участия в уставном капитале ТОО "KIA Qazaqstan" для реализации проекта по строительству завода по производству автомобилей "KIA" в индустриальной зоне в г. Костанае
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
090
Содействие развитию отраслей промышленности
1 701 644
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 701 644
в том числе по регионам:
Жамбылская область
701 644
Северо-Казахстанская область
1 000 000
094
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
12
Транспорт и коммуникации
174 560 553
41 036 156
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
174 560 553
41 036 156
034
Реализация мероприятий в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны.LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)"
52 434 322
102
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала) за счет средств целевого трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
52 434 322
в том числе по регионам:
город Астана
52 434 322
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
122 126 231
41 036 156
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
122 126 231
41 036 156
в том числе по регионам:
Акмолинская область

736 542
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 наурыздағы
№ 257 қаулысына
13-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-3-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Ауылдық денсаулық сақтауды жаңғырту" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде денсаулық сақтау объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстардың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:

736 542
Приложение 13
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2023 года № 257
Приложение 3-3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на проведение капитального ремонта объектов здравоохранения в рамках пилотного национального проекта "Модернизация сельского здравоохранения"
№ п/п
Наименование областей
Сумма, тыс. тенге
Всего

3-7-қосымша
Астана қаласына іргелес елді мекендердің көлік инфрақұрылымын жөндеуге Ақмола облысының бюджетіне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстың атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы:
18 115 046
1.
Ақмола облысы
18 115 046
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 наурыздағы
№ 257 қаулысына
18-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
3-8-қосымша
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу
Р/с
Облыстар мен қалалардың атауы
Сомасы, мың теңге
оның ішінде
республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
Барлығы

Приложение 3-7
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджету Акмолинской области на ремонт транспортной инфраструктуры населенных пунктов, прилегающих к городу Астана
№ п/п
Наименование области
Сумма, тыс. тенге
Всего
18 115 046
1.
Акмолинская область
18 115 046
___________________________________
Приложение 18
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2023 года № 257
Приложение 3-8
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы наприобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
№ п/п
Наименование областей и городов
Сумма, тыс. тенге
в том числе:
за счет республиканского бюджета
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
Всего

100
Қазақстан Республикасының және басқа мемлекеттердің аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резерві
8 500 000
101
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резерві
239 317 878
102
Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резерві
1 000 000
103
Қазақстан Республикасы Үкіметінің табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою кезінде халықтың тіршілігін қамтамасыз етуге арналған резерві

100
Чрезвычайный резерв Правительства Республики Казахстан для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории Республики Казахстан и других государств
8 500 000
101
Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
239 317 878
102
Резерв Правительства Республики Казахстан на исполнение обязательств по решениям судов
1 000 000
103
Резерв Правительства Республики Казахстан для жизнеобеспечения населения при ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера

2 724
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы (ҮААЖ)" автомобиль жолын салу және пайдалану
15 855 584
31 711 167
694
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
2 676 214
120
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 676 214
оның ішінде МЖӘ:
Нұр-Сұлтан қаласы, Е495 көшесі (жобалық атауы), № 2 ғимарат аудан мекенжайында орналасқан Ядролық медицина орталығының салу

2 724
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Большая Алматинская кольцевая автомобильная дорога (БАКАД)"
15 855 584
31 711 167
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 676 214
120
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 676 214
в том числе проекты ГЧП
Строительство Центра ядерной медицины, расположенного по адресу г. Нур-Султан, ул. Е495 (проектное наименование), район здания № 2

2 676 214
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 28 наурыздағы
№ 257 қаулысына
23-қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2022 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 987 қаулысына
10-қосымша
2023 жылға арналған мемлекеттік тапсырмалардың тізбесі
мың теңге
Р/с
Мемлекеттік тапсырманы орындау нысанында жүзеге асырылатын мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның атауы
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің немесе инвестициялық жобаның сипаттамасы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты республикалық бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Мемлекеттік тапсырманың орындалуына жауапты заңды тұлғаның атауы
Соның шеңберінде мемлекеттік тапсырма орындалатын республикалық бюджеттік бағдарламаның (кіші бағдарламаның) атауы
Мемлекеттік тапсырманы орындауға қажетті бюджет қаражатының сомасы
1
Шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға қолдауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қандастарды ақпараттық қолдау орталығының жұмыс істеуі арқылы шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;
шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
шетелдегі отандастардың мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер;
шетелдегі отандастарға Қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруға және жарақтандыруға көмек көрсету;
шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтар үшін мәдени-бұқаралық және білім беру-танымдық іс-шаралар мен жобаларды ұйымдастыру;
шетелде отандастарды және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпаратты тарату және сапалы контент дайындау.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу"
101 "Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдай жасау"
650 572
2
"Қоғамдық сананы жаңғырту" әлеуметтанулық талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстандағы қоғамдық-саяси жағдайдың негізгі индикаторы бойынша тоқсан сайынғы сауалнамалар;
негізгі ақпараттық тақырыптар бойынша жедел телефон сауалнамаларын жүргізу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
001 "Ақпарат және қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

2 676 214
__________________________________________________
Приложение 23
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2023 года № 257
Приложение 10
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2022 года № 987
Перечень государственных заданий на 2023 год
тыс. тенге
№ п/п
Наименование государственной услуги или инвестиционного проекта, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
Описание государственной услуги или инвестиционного проекта
Наименование администратора республиканской бюджетной программы, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование юридического лица, ответственного за выполнение государственного задания
Наименование республиканской бюджетной программы (подпрограммы), в рамках которой выполняется государственное задание
Сумма бюджетных средств, необходимая для выполнения государственного задания
1
Услуги по обеспечению поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам
Оказание информационно-консультативной поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам, посредством функционирования Центра информационной поддержки кандасов;
проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с соотечественниками за рубежом и прибывшими в Республику Казахстан этническими казахами;
аналитические исследования по вопросам соотечественников за рубежом;
оказание содействия соотечественникам за рубежом, в организации работы и оснащении казахских национальных культурных центров;
организация культурно-массовых и образовательно-познавательных мероприятий и проектов для (с участием) соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов;
распространение актуальной информации и подготовка качественного контента по вопросам поддержки соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов.
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан"
101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"
650 572
2
Проведение социологических аналитических исследований "Модернизация общественного сознания"
Ежеквартальные опросы по ключевым индикаторам общественно-политической ситуации в Казахстане;
проведение оперативных телефонных опросов по ключевым информационным темам.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
001 "Формирование государственной политики в сфере информации и общественного развития"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

40 661
3
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу;
2. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру;
3. Этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар;
4. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің сараптамалық жұмысын ұйымдастыру;
5. ҚХА ҒСК, өңірлердің ҒСТ мүшелері мен ҚХА кафедралары қауымдастығы зерттеулерінің нәтижелерімен этносаралық қатынастар, этностар саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару;
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу;
7. "Бірегейлік формуласын анықтау" зерттеуін жүргізу;
8. "Бұқаралық коммуникация құралдарының этносаралық қатынастардағы қақтығыс әлеуетінің деңгейіне әсері" зерттеуін жүргізу;
9.Оқыту іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу;
10. Этномедитация мәселелері бойынша әдістемелік сүйемелдеу;
11. Аймақтарға профилактикалық және дағдарысқа қарсы шығулар;
12. Этникалық келіспеушіліктердің семантикалық картасын және этносаралық қақтығыстардың әлеуетін әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
457 905
4
Дін қызметі саласындағы конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Съездің XXI Хатшылығының және Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Съездің ХХІ Хатшылығы және Хатшылықтың жұмыс тобының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен оның институттарының бастамаларын жүзеге асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Дінаралық, мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.

40 661
3
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений
1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране;
2. Осуществление мониторинговых выездов;
3. Методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений;
4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблеи народа Казахстана;
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов НЭС АНК, НЭГ регионов и Ассоциации кафедр АНК;
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана Общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов;
7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности";
8. Проведение исследования "Влияние средств массовой коммуникаций на уровень конфликтного потенциала в межэтнических отношениях";
9. Организация и проведение обучающих мероприятий;
10. Методическое сопровождение по вопросам этномедиации;
11. Профилактические и антикризисные выезды в регионы
12. Разработка семантической карты культурных разногласий и потенциалы межэтнической конфликтогенности
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
457 905
4
Услуги по продвижению Казахстана, как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
3.Организация и проведение заседаний XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межрелигиозного, межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.

8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
752 401
11. "Қазақстан Республикасындағы діни конверсиялар: ағымдағы жай-күйіне талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12."Діни ғибадат орындары: діни туризм мен қажылық тәжірибесінің қазіргі жай-күйін талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстандағы исламдық бағыттар мен ағымдар: қазіргі жағдайы, әлеуеті, тәуекелдер мен қауіп-қатерлері" тақырыбында зерттеу жүргізу.
5
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
19 248 422
6
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Қазақстан", "Балапан", "KazSport", "Первый канал Евразия", "Абай" телеарналары, облыстық телеарналар, "Қазақ радиосы", "Шалқар", "Астана", "Classic" радиолары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстан" республикалық телерадиокорпорациясы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
28 721 707
7
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"МИР", "МИР 24" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Мир" мемлекетаралық телерадиокомпаниясының Қазақстан Республикасындағы Ұлттық филиалы" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
751 204
8
"Қазақ газеттері" ЖШС арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Егемен Қазақстан" және "Казахстанская правда", "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан" газеттері, "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN" журналдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақ газеттері" ЖШС
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Проведение исследования на тему: "Религиозные конверсии в Республике Казахстан: анализ текущей ситуации".
12. Проведение исследования на тему: "Места религиозного поклонения: анализ текущего состояния религиозного туризма и паломнических практик".
13. Проведение исследования на тему: "Исламские направления и течения в Казахстане: современное состояние, потенциал, риски и угрозы".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
752 401
5
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
19 248 422
6
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Казахстан", "Балапан", "Kaz Sport", "Первый канал Евразия", "Абай", областные телеканалы, "Казахское радио", радио "Шалкар", радио "Астана", радио "Classic".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Республиканская телерадиокорпорация "Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
28 721 707
7
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "МИР", "МИР 24".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Национальный филиал межгосударственной телерадиокомпании "Мир" в Республике Казахстан"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
751 204
8
Услуги по проведению государственной информационной политики через ТОО "Қазақ газеттері"
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты "Егемен Қазақстан", "Казахстанская правда", а так же "Ұйғыр авази", "Ана тілі", "Tenge monitor", "Дружные ребята", "Ұлан", журналы "AQIQAT", "Мысль", "URKER", "AQ JELKEN", "BALDYRGAN".
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
ТОО "Қазақ газеттері"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

2 184 363
9
"Qazсontent" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Интернет желісінде мемлекеттік ақпараттық саясатты ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMЕMINISTER.KZ интернет порталдары арқылы жүргізу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Qazсontent" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 913 451
10
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК арқылы бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Бұқаралық ақпарат құралдарының мониторингін техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"

2 184 363
9
Услуги по проведению государственной-информационной политики в сети Интернет через АО "Qazcontent"
Услуга по проведению государственной информационной политики в сети Интернет, через интернет порталы ADEBIPORTAL.KZ, BAIGENEWS.KZ, BAQ.​KZ, E-HISTORY.KZ, EL.​KZ, PRIMEMINISTER.KZ.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
АО "Qazcontent"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 913 451
10
Услуги по проведению мониторинга средств массовой информации через РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"

1 446 340
11
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1 446 340
11
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания;
2. Развитие семейной политики.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

1 228 270
12
Қоғамдық даму үшін саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту бойынша тарихи мұрағат материалдарын зерделеуді ұйымдастыру
Саяси қуғын сүргін құрбандарын толық оңалту жөнінде ұсыныстар әзірлеу жөніндегі мемлекеттік комиссияның жобалау кеңсесінің қызметін үйлестіру және сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1 228 270
12
Организация изучения исторических архивных материалов по полной реабилитации жертв политических репрессий для общественного развития
Координирование и сопровождение деятельности проектного офиса Государственной комиссии по выработке предложений по полной реабилитации жертв политических репрессий.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

33 170
13
Қоғамдық даму үшін "Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару" жобасы
Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару және құқығын алу
Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

33 170
13
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке для общественного развития
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке.
Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизации общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

964 312
14
ҚБП
1 057 280
15
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерді картаға түсіру
Жұмыстар циклы, елді мекендердің мемлекеттік жер кадастрын жүргізу үшін құрылатын ауыл шаруашылығы алқаптарының және құрылыс салынған аумақтарының ауқымды қатарының фотокарталарын жасауға бағытталған
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Ауыл шаруашылық аэрофотогеодезиялық ізденістер мемлекеттік институты" ШЖҚ РМК
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"

964 312
14
ДСП
1 057 280
15
Картографирование земель сельскохозяйственного назначения для ведения государственного земельного кадастра
Цикл работ направлен на создание фотокарт масштабного ряда сельскохозяйственных угодий и застроенных территорий населенных пунктов, создаваемых для ведения государственного земельного кадастра.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Государственный институт сельскохозяйственных аэрофотогеодезических изысканий"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"

4 161 869
16
Мемлекеттік жер кадастрын жүргізу
Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру жер-кадастр жұмыстарын жүргізумен қамтамасыз етіледі
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" КЕАҚ
259 "Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру"
100 "Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін қалыптастыру"
6 322 030
17
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Әлеуметтік-еңбек саласын ақпараттандыру объектілерін сүйемелдеу және оларға жүйелік-техникалық қызмет көрсету, өзге де ақпараттандыру объектілерімен интеграциялау, сондай-ақ әлеуметтік-еңбек саласының деректерін талдау және өңдеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
001 "Еңбек, халықты жұмыспен қамту, әлеуметтік қорғау және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
1 650 527
18
Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша әдіснамалық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек көрсету
Зақымданудың ерекше ауыр және атипиялық түрлері бар мүгедектігі бар тұлғаларды протездеу, сондай-ақ бастапқы протездеу, жаңа технологиялар бойынша жасалатын протездік-ортопедиялық бұйымдарды енгізу, протездік-ортопедиялық бұйымдардың жаңа түрлеріне технологиялық процестерді әзірлеу
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
100 "Мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек көрсету бойынша методологиялық қамтамасыз ету, соның ішінде протездік-ортопедиялық көмек беру"
222 106
19
Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту
Кохлеарлық имплантация (КИ) ауыр есту қабілетінің бұзушылығы (кереңділік) бар балаларды оңалтудың жалғыз тиімді әдістерінің бірі болып табылады. Бірақ КИ операциясы есту-сөйлеуге оңалтусыз (бейімдеусіз) мүлдем тиімсіз. Кохлеарлық импланты бар балаға есту және сөйлеуін дамыту үшін оны жүргізу міндетті.
Есту-сөйлеуге бейімдеудің мақсаты - баланы дыбыстық (сөйлейтін, сөйлемейтін) сигналдарды қабылдауға, ауызша сөйлеуді дамыту үшін түсінуге және жаңа есту сезімдерін пайдалануға үйрету.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Әлеуметтік оңалтуды дамытудың ғылыми-практикалық орталығы" ШЖҚ РМК
058 "Республикалық деңгейде халықты әлеуметтік қорғау және көмек көрсету, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жүйесін жетілдіру және инфрақұрылымды дамыту"
102 "Есту қабілеті бұзылған балалардың кохлеарлық имплантациядан кейін есту-сөйлеуін оңалту"

4 161 869
16
Ведение государственного земельного кадастра
Формирование сведений государственного земельного кадастра обеспечивается проведением земельно-кадастровых работ.
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
НАО "Государственная корпорация "Правительство для граждан"
259 "Повышение доступности информации о земельных ресурсах"
100 "Формирование сведений государственного земельного кадастра"
6 322 030
17
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы
Сопровождение и системно-техническое обслуживание объектов информатизации социально-трудовой сферы, интеграция с иными объектами информатизации, а также анализ и обработка данных социально-трудовой сферы.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
001 "Формирование государственной политики в области труда, занятости, социальной защиты и миграции населения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов"
1 650 527
18
Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи
Протезирование лиц с инвалидностью с особо сложными и атипичными видами увечья, а также первичное протезирование, внедрение протезно-ортопедических изделий, изготавливаемых по новейшим технологиям, разработка технологических процессов на новые виды протезно-ортопедических изделий.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
100 "Методологическое обеспечение по оказанию лицам с инвалидностью протезно-ортопедической помощи, в том числе предоставление протезно-ортопедической помощи"
222 106
19
Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации
Кохлеарная имплантация (КИ) является единственным эффективным методом реабилитации детей с тяжелыми нарушениями слуха (глухотой). Но операция КИ совершенно неэффективна без слухоречевой реабилитации (адаптации). Проведение ее обязательно для развития слуха и речи ребенка с кохлеарным имплантом.
Цель слухоречевой адаптации – научить ребенка воспринимать звуковые сигналы (неречевые и речевые), понимать их и использовать новые слуховые ощущения для развития устной речи.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-практический центр развития социальной реабилитации"
058 "Оказание социальной защиты и помощи населению на республиканском уровне, а также совершенствование системы социальной защиты и развитие инфраструктуры"
102 "Слухоречевая адаптация детей с нарушением слуха после кохлеарной имплантации"

347 786
20
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық
сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Әлеуметтік-еңбек саласында еңбек нарығын ақпараттық-талдамалық сүйемелдеу және халықты жұмыспен қамту орталықтарын әдіснамалық қолдау
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгі
"Еңбек ресурстарын дамыту орталығы" АҚ
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту"
101 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту шеңберінде ағымдағы іс-шараларды өткізу"
406 442
21
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың ғарыштық түсірілім материалдарын өңдеу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын жасау және жаңарту бойынша жұмыстарды жүргізу, I, ІІ сыныпты нивелирлеу, пункттерді зерттеу, қалпына келтіру, үйлестіру және пункттерді салу, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, тақырыптық карталарды және жоспарларды жасау және/немесе жаңарту, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингін жүргізу, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"
4 806 568
22
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымы

347 786
20
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере
Информационно-аналитическое сопровождение рынка труда и методологическая поддержка центров занятости населения в социально-трудовой сфере.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
АО "Центр развития трудовых ресурсов"
068 "Развитие продуктивной занятости"
101 "Проведение текущих мероприятий в рамках развития продуктивной занятости"
406 442
21
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по обработке материалов космоснимков территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, II класса, обследование, восстановление, координирование и закладка пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт, создание и/или обновление тематических карт и планов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий, составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"
4 806 568
22
Национальная инфраструктура пространственных данных Республики Казахстан

1. Қазақстан Республикасының мемлекеттік геодезиялық қамтамасыз ету жүйесін жаңғырту:
1.1. Мемлекеттік геодезиялық желіні (МГЖ) жаңғырту, оның ішінде:
іргелі астрономиялық-геодезиялық желі (ІАГЖ);
дәлдігі жоғары геодезиялық желі (ДЖГЖ); 1, 2 сыныпты астрономиялық-геодезиялық желілер (АГЖ 1, 2);
3, 4 сыныпты геодезиялық жиілету желілері (ГЖЖ 3, 4).
1.2 Мемлекетік нивелирлік желіні (МНЖ) жаңғырту, оның ішінде:
І сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ І); ІІ сыныпты мемлекеттік нивелирлік желі (МНЖ ІІ); ІІІ-ІV сыныпты мемлекеттік нивелирлік желілер (МНЖ ІІІ-ІV).
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
102 "Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру"
5 699 433
1.3 Мемлекеттік гравиметриялық желіні (МГрЖ) жаңғырту, оның ішінде:
мемлекеттік іргелі гравиметриялық желі (МІГЖ), бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу; 1-сыныпты мемлекеттік гравиметриялық желі (МГрЖ-1).
2. ҰКДИ енгізу:
2.1. Масштабы 1: 25 000 топографиялық карталарды Қазақстан Республикасының ашық пайдаланудағы цифрлық картасына түрлендіру;
2.2. Қалалар мен аудан орталықтарының масштабы 1:2 000 цифрлық топографиялық жоспарларын қалалар мен аудан орталықтарының ашық пайдаланудағы цифрлық жоспарларына түрлендіру.
3. Жобаны басқару.
23
Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту
Мемлекеттік, халықаралық, жергілікті есептеу жүйелері арасында өзгерту және трансформациялау параметрлерін әзірлей отырып, геодезиялық желілерді дамыту жөніндегі жұмыстарды өндіру
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 "Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
104 "Мемлекеттік геодезиялық желілерді дамыту"
362 218
24
Қазақстан Республикасының "Байқоңыр" кешенінің ғарыштық-зымыран кешенінің әсеріне ұшыраған аймақтарына экологиялық мониторинг жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстарды орындау көзделуде:
1) "Байқоңыр" ғарыш айлағынан тасымалдағыш-зымырандардың ұшырылымдарына экологиялық мониторинг жүргізу ("Союз" ТЗ-ның 7 ұшырылымын экологиялық сүйемелдеу);
2) Ұлытау облысындағы, Қостанай облысының Амангелді, Жангелді аудандарындағы Ю-1 аймағындағы (№191, 192 ҚА) ТЗ АБ ҚА экологиялық тұрақтылығына баға беру;

1. Модернизация системы государственного геодезического обеспечения Республики Казахстан:
1.1. Модернизация государственной геодезической сети (ГГС), в т.ч.:
фундаментальная астрономо-геодезическая сеть (ФАГС);
высокоточная геодезическая сеть (ВГС);
астрономо-геодезическая сеть 1 ,2 классов (АГС 1, 2);
геодезическая сеть сгущения 3, 4 классов (ГСС 3, 4).
1.2. Модернизация государственной нивелирной сети (ГНС), в т.ч.:
Государственная нивелирная сеть І класса (ГНС І);
Государственная нивелирная сеть ІІ класса (ГНС ІІ);
Государственные нивелирные сети ІІІ-ІV классов (ГНС ІІІ-ІV).
1.3. Модернизация государственной гравиметрической сети (ГГрС), в т.ч.:
Государственная фундаментальная гравиметрическая сеть (ГФГС), приобретение программного обеспечения;
Государственная гравиметрическая сеть 1 класса (ГГрС-1).
2. Внедрение НИПД:
2.1.Преобразование топографических карт масштаба 1:25 000 в цифровую карту Республики Казахстан открытого пользования;
2.2. Преобразование цифровых топографических планов городов и районных центров масштаба 1:2 000 в цифровые планы городов и районных центров открытого пользования.
3. Управление проектом.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
102 "Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан"
5 699 433
23
Развитие государственных геодезических сетей
Производство работ по развитию геодезических сетей с разработкой параметров преобразования и трансформирования между государственными, международными, местными системами отсчета.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и пространственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
104 "Развитие государственных геодезических сетей"
362 218
24
Услуга экологического мониторинга территорий Республики Казахстан, подверженных воздействию ракетно-космической деятельности комплекса "Байконур"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ: 1) Проведение экологического мониторинга пусков ракет-носителей с космодрома "Байконур" (экологическое сопровождение 7 пусков РН "Союз");
2) Оценка экологической устойчивости РП ОЧ РН в зоне Ю-1 (РП №191, 192) в Улытауской области, в Амангельдинском, Жангельдинском районах Костанайской области;

3) 05.07.1999 ж. Қарағанды облысындағы "Протон" ТЗ апатқа ұшырау орнындағы қоршаған орта нысандарының жай-күйін бақылау (2023 ж.)
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Инфракос" ШЖҚ РМК
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
129 593
25
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану және ғарыш аппараттарының белсенді өмір сүру ұзақтығын айқындау арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
198 890
26
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін жұмыстық жай-күйде ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның табысталған объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдар қажет етілген жағдайда, оларды тартумен техникалық қызмет көрсету, және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 196 886
27
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде жұмыс істеп тұрған KazEOSat-2 айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау (бұдан әрі - АО ЖҚЗ) ғарыш аппаратын алмастыру үшін құрамында үш АО ЖҚЗ ғарыш аппараттары бар KazEOSat-MR АО ЖҚЗ спутиктер топтамасын құру болжануда
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
013 "KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу"

3) Контроль состояния объектов окружающей среды на месте аварии РН "Протон" 05.07.1999 г. в Карагандинской области (2023 г.).
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Инфракос"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
129 593
25
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
198 890
26
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК" Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 196 886
27
Услуга по созданию и вводу в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по созданию группировки спутников дистанционного зондирования Земли среднего разрешения (далее – ДЗЗ СР) KazEOSat-MR в составе трех космических аппаратов ДЗЗ СР для замещения действующего космического аппарата ДЗЗ СР KazEOSat-2.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
013 "Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"

1 000 000
28
Мектепке дейінгі білім берудің педагог қызметкерлерін Ұлттық біліктілік тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі қызметтер (мектепке дейінгі ҰБТ)
Мектепке дейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
003 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беруге қолжетімділікті қамтамасыз ету"
100 "Мектепке дейінгі білім беру саласындағы әдіснамалық қамтамасыз ету"
49 464
29
Білім беру саласында ғарыш бағыты бойынша балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Білім берудегі жалпы әлемдік үрдістерді ескере отырып, балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту, оның сапасы мен тиімділігін арттыру; балаларға қосымша білім беру жүйесін ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету; шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби тұрғыдан айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында балаларға қосымша білім берудің ғарыштық бағыты бойынша республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шаралар өткізу; балаларға қосымша білім ғарыш және ғарыш технологиялары туралы білім; экологиялық сананы тәрбиелеу; ғылыми дүниетанымды қалыптастыру, оқушыларды адамгершілікке тәрбиелеу үшін ғарыш туралы білімді пайдалану.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
40 187
30
Білім беру саласында балалардың республикалық және халықаралық мектеп олимпиадаларын, конкурстарды және республикалық маңызы бар басқа да мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру, өткізу және оларға қатысу
Республикалық және халықаралық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; оқушыларды халықаралық олимпиадаларға, конкурстарға қатысуға іріктеу және дайындау, республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық және халықаралық олимпиадалар мен ғылыми жобалар конкурстары шығармашылық қабілеттерін дамыту, теориялық білімі мен практикалық іскерлігін тереңдету, жеке тұлғаның өзін-өзі танытуына жәрдемдесу, дарынды балаларды анықтау үшін жағдай жасау, білім алушыларды халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім берудің беделін арттыру мақсатында өткізіледі. Сондай-ақ олимпиадалар мен конкурстар оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандырады, Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетін қалыптастыруға жәрдемдеседі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Дарын" республикалық ғылыми-практикалық орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

1 000 000
28
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников дошкольного образования (НКТ дошкола)
Формирование базы тестовых заданий национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы дошкольного образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
003 "Обеспечение доступности дошкольного воспитания и обучения"
100 "Методологическое обеспечение в сфере дошкольного образования"
49 464
29
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей по космическому направлению в сфере образования
Развитие, повышение качества и эффективности системы дополнительного образования детей с учетом общемировых тенденций в образовании; организационно-методическое обеспечение системы дополнительного образования детей; проведение внешкольных мероприятий республиканского значения по космическому направлению дополнительного образования детей с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении; изучение и применение на практике знаний о космосе и космических технологиях; воспитание экологического сознания; формирование научного мировоззрения, использование знаний о космосе для нравственного воспитания школьников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
40 187
30
Организация, проведение и участие детей в республиканских и международных школьных олимпиадах, конкурсах и других внешкольных мероприятиях республиканского значения в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского и международного значения, выявление одаренных обучающихся; подбор и подготовка учащихся к участию в международных олимпиадах, конкурсах, проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практической конференции. Республиканские и международные олимпиады и конкурсы научных проектов по общеобразовательным предметам проводятся в целях развития творческих способностей, углубления теоретических знаний и практических умений, содействия самореализации личности, создания условий для выявления одаренных детей, отбора и подготовки обучающихся к участию в международных олимпиадах, повышения престижа образования в Республике Казахстан. Также олимпиады и конкурсы стимулируют научно-исследовательскую и учебно-познавательную деятельность учащихся, содействуют формированию интеллектуального потенциала Республики Казахстан.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский научно-практический центр "Дарын"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

970 603
31
Білім беру саласында балаларды қосымша дамыту жөніндегі республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу.
Балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша зерттеу жобаларының республикалық конкурстары: шығармашылық құзыреттілікте, үздіксіз білім беру мен тәрбиелеуде, өзін-өзі кәсіби айқындауда тұлғаның бәсекелік артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру.
Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту мәселелері бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференциялар өткізуге қатысу.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
94 999
32
Білім беру саласында дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
көзделген қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақтылы өткізу;
санитарлық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, киім шешетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
ашылу және жабылу, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"

970 603
31
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей в сфере образования
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций.
Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении.
Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
94 999
32
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта в сфере образования
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) для награждения участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"

307 201
33
Орта білім беру педагог қызметкерлерінің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (мектеп ҰБТ)
Білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ұйым әзірлеген тестілер бойынша бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнің жалпы білім беретін оқу бағдарламаларын және арнайы білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын педагог қызметкерлердің Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларының базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
84 990
34
Түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер (Корытынды аттестаттау)
Жалпы орта білім туралы аттестат алу үшін қорытынды аттестаттау нысанында өткізілетін түлектерді оқыту бейінін ескере отырып, мемлекеттік бітіру емтиханының емтихан материалдарын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
7 706
35
Орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттау кезінде білім алушыларды кешенді тестілеу
Функционалдық сауаттылық деңгейін айқындауға арналған МЖМБС бағдарламаларының жаңартылған мазмұнын ескере отырып, орта білім беру ұйымдарын мемлекеттік аттестаттаудан (ОБҰ МА) өткізу үшін тест тапсырмаларының жаңа базасын қалыптастыру
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
107 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
40 693
36
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың Ұлттық біліктілік тестілеуінің тест тапсырмаларын әзірлеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер ( ТжКББ ҰБТ)
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарында жұмыс істейтін педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген лауазымдарды атқаратын тұлғаларды ұлттық біліктілік тестілеуден өткізу үшін тест тапсырмаларының базасын әзірлеу
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
006 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
101 "Техникалық және кәсіптік білім беру сапасына сырттай бағалау жүргізу"

307 201
33
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников среднего образования (НКТ школа)
Формирование базы тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников, реализующих общеобразовательные учебные программы начального, основного среднего и общего среднего образования и учебные программы специального образования, по тестам, разработанным организацией, определяемой уполномоченным органом в области образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
84 990
34
Услуги по разработке экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников (Итоговая аттестация)
Разработка экзаменационных материалов государственного выпускного экзамена с учетом профиля обучения выпускников, который проводится в форме итоговой аттестации для получения аттестата об общем среднем образовании.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
7 706
35
Комплексное тестирование обучающихся при государственной аттестации организаций среднего образования
Формирование новой базы тестовых заданий для проведения государственной аттестации организаций среднего образования (ГА СО) с учетом обновленного содержания программ ГОСО, предназначенные для определения уровня функциональной грамотности.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
107 "Проведение внешней оценки качества образования"
40 693
36
Услуги по разработке тестовых заданий Национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования (НКТ ТиПО)
Разработка базы тестовых заданий для национального квалификационного тестирования педагогических работников и приравненных к ним лиц, занимающих должности в организациях образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
006 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием"
101 "Проведение внешней оценки качества технического и профессионального образования"

231 832
37
Білім беру саласында балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру
Салдарынан бұзылған балаларды қалпына келтіру мақсатында жетім балаларды, республиканың экологиялық қолайсыз өңірлерінен шыққан балаларды, аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру жөніндегі қызметтерді ұйымдастыру; балалардың денсаулығына құндылық қатынасын және салауатты өмір салты мәдениетін қалыптастыру.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Бөбек" ұлттық ғылыми-практикалық, білім беру және сауықтыру орталығы" РМҚК
012 "Балаларды сауықтыру, оңалту және олардың демалысын ұйымдастыру"
535 999
38
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Озық халықаралық тәжірибе негізінде денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау. Денсаулық сақтаудың ұлттық шоттарын қалыптастыру, Халықаралық жіктеуішті енгізуді, оқытуды ұйымдастыру және Қазақстан Республикасының аумағында он бірінші қайта қаралған (ХАЖ-11), денсаулыққа байланысты аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне бейімдеу, Денсаулық сақтау жүйесі үшін кадрлар даярлау саласындағы медициналық білім беру және ғылым ұйымдары қызметінің тиімділігін зерттеу, адами ресурстарды басқару және адами капиталды дамыту жүйесінің тиімділігін зерттеу, практикалық денсаулық сақтауда (медициналық ұйымдарда) клиникалық хаттамаларды енгізу мониторингі, Қазақстан брендін ілгерілету арқылы денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту бойынша әдіснамалық тәсілдерді зерттеу, практикалық денсаулық сақтауға енгізу үшін денсаулық сақтау технологияларын бағалауды жүргізу, амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуді жетілдіруді талдамалық сүйемелдеу және Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамытуды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу үшін денсаулық сақтау жүйесіндегі қаржылық шығыстарды талдау мәселелері бойынша жобаларды іске асыру.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
632 340
39
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін пайдалана отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының мониторингі
Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін пайдалана отырып, медициналық қызметтер көрсету саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемшарттарының мониторингін жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

231 832
37
Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей в сфере образования
Улучшение здоровья детей страны; организация услуг по оздоровлению, реабилитации и организаций отдыха детей–сирот, детей из экологически неблагоприятных регионов республики, детей из малообеспеченных и многодетных семей с целью восстановления нарушенных вследствие заболевания или социально-значимых причин функций растущего организма; формирование у детей ценностного отношения к здоровью и культуры здорового образа жизни.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический, образовательный и оздоровительный центр "Бобек"
012 "Оздоровление, реабилитация и организация отдыха детей"
535 999
38
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам анализа финансовых расходов в системе здравоохранения для формирования национальных счетов здравоохранения, организации внедрения, обучения и адаптации международного классификатора на Международную статистическую классификацию болезней и проблем, связанных со здоровьем, одиннадцатого пересмотра (МКБ-11) на территории Республики Казахстан, исследования эффективности деятельности организаций медицинского образования и науки в области подготовки кадров для системы здравоохранения, исследования эффективности системы управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала, мониторинг внедрения клинических протоколов в практическом здравоохранении (в медицинских организациях), исследования методологических подходов по развитию международного сотрудничества в области здравоохранения через продвижение бренда Казахстана, проведения оценки технологий здравоохранения для внедрения в практическое здравоохранение, аналитического сопровождения совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения и экспертно-аналитического сопровождения развития формулярной системы Республики Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
632 340
39
Мониторинг критериев оценки степени риска в сфере оказания медицинских услуг с использованием информационных систем здравоохранения
Проведение мониторинга критериев оценки степени риска в сфере оказания медицинских услуг с использованием информационных систем здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

48 011
40
2023 жылға әзірленуге/қайта қаралуға жататын клиникалық
хаттамалардың сапасына сараптама (кемінде 180 КХ)
Халықаралық клиникалық нұсқаулықтар негізінде әзірленген/қайта қаралған клиникалық хаттамаларға сараптамалық бағалау жүргізу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
122 780
41
Денсаулық сақтау саласындағы статистикалық байқаулардың деректерін жинау және өңдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Халықтың аурушаңдығы және медициналық көмек көрсетудің сапасын арттыру бойынша басқару шешімдерін қабылдау үшін медициналық ұйымдардың қызметі туралы статистикалық деректерді дұрыс есепке алуды, жинауды, өңдеуді және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
394 406
42
Электрондық денсаулық сақтаудың реттеуші базасын зерттеу
Есепті медициналық құжаттама деректерінің эталондық моделінің жобасын және деректерді электрондық форматта беру регламентінің жобасын жасау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
15 127
43
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту бойынша жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру. Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру. Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"
11 476 399
44
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"

48 011
40
Экспертиза качества клинических протоколов, подлежащих разработке/пересмотру на 2023 год (не менее 180 КП)
Проведение экспертной оценки клинических протоколов, разработанных/пересмотренных на основе международных клинических руководств
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
122 780
41
Услуги по сбору и обработке данных статистических наблюдений в области здравоохранения
Обеспечение достоверного учҰта, сбора, обработки и формирования статистических данных по заболеваемости населения и деятельности медицинских организаций для принятия управленческих решений по улучшению качества оказания медицинской помощи.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
394 406
42
Исследование регуляторной базы электронного здравоохранения
Создание проекта эталонной модели данных отчетной медицинской документации и проекта регламента передачи данных в электронном формате.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
15 127
43
Организация работы по развитию санитарной авиации Республики Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации. Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"
11 476 399
44
Развитие трансплантационной координации в Pеспyбликe Казахстан
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Pеспyбликe Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"

220 443
45
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпизоотологиялық зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын кеміргіштердің мекендеуіне зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын бүргемен және кенемен зақымдауына зерттеу. Оба бойынша энзоотиялық аумақта кемінде 898 500 шаршы метр кенттік дезинсекция жүргізу (Бас мемлекеттік санитариялық дәрігердің 26.02.2021 жылғы № 8 қаулысына сәйкес), оба бойынша энзоотиялық аумақта кенттік дератизация жүргізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
7 451 597
Аса қауіпті (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) деген күдігі бар науқастардан және байланыста болған адамдардан алынған материалды зертханада зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының ДНҚ спецификалық гендерін детекциялауға арналған праймерлер синтезі.
Жануарлардан және қоршаған ортадан алынған сынамаларды аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының болуына зертханада зерттеу (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық). Обаның және басқа да жұқпалы аурулардың табиғи ошақтарынан материал жинау, алу және тасымалдау.
ПТР әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерттеу. ҚР аумағында бөлінген АҚИ қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін melt-MAMA әдісімен және фрагменттік талдау әдісімен SNP локустары бойынша және мультиокусты VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, АҚИ қоздырғыштарының штаммаларын генетикалық типтеу. ПТР жүргізу және Melt-MAMA әдісімен бірлі-жарым нкулеотидті алмастыруларды (SNP) анықтау үшін ерекше олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау.
2023 жылға бекітілген жоспарға сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін иммунобиологиялық және диагностикалық препараттарды дайындау.
Аса қауіпті инфекциялардың коллекциялық штаммдарын
және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша өндірістік қажеттіліктер үшін сұраныс бойынша алынған штаммдарды депонирлеу. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі микроағзалардың ұлттық және жұмыс коллекциясының депонирленген, референттік, вакциналық, өндірістік және оқу штаммдарының өміршеңдігін сақтау және негізгі биологиялық қасиеттерін бактериологиялық әдістермен бақылау. Қазақстан Республикасы аумағындағы обаның табиғи ошақтарының эпизоотиялық ахуалын және оба бойынша энзоотиялық аумақта жүргізілген санитариялық-алдын алу шараларын талдау, болжамдау, тәуекелдерді бағалау. Аса қауіпті инфекциялардың табиғи және топырақтық ошақтарының таралуының электрондық геоақпараттық карталарын құру.
ДДҰ және ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ресми деректері бойынша әлемдегі аса қауіпті инфекциялар бойынша ақпарат жинау, бағалау және сырқаттанушылығының ай сайынғы талдауын дайындау. АМСК буындарының қызметкерлерімен биологиялық қатерлерге ден қоюға әзірлікті арттыру және адамның және (немесе) ауыл шаруашылығы жануарларының аса қауіпті инфекциясына күдікті науқаспен қарым-қатынас кезінде жұқтырудан жеке биологиялық қорғау әдістері бойынша жаттығу оқуларын, лекциялар, нұсқамалар өткізу. Медициналық және өзге де мекемелер үшін биоқауіпсіздік, аса қауіпті инфекциялар диагностикасы мәселелері бойынша тренингтер мен семинарлар өткізу. I-II топтағы патогенді инфекция қоздырғыштарымен жұмыс істеу кезінде қолданылатын нұсқаулық-әдістемелік құжаттарды дайындау.
46
Биологиялық қатерлерді азайту жөніндегі орталық референс зертханасының қызметін қамтамасыз ету

220 443
45
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпизоотологическое обследование на энзоотичной по чуме и другим особо опасным инфекциям территории, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на заселенность грызунами, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на пораженность блохами и клещами, проведение поселковой дезинсекции на энзоотичной по чуме территории, не менее 898 500 тыс кв.м. (В соответствии постановлением Главного государственного санитарного врача № 8 от 26.02.2021г.), проведение поселковой дератизации на энзоотичной по чуме территории. Лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные инфекции (бактериологические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций. Лабораторные исследования проб от животных и из окружающей среды на наличие возбудителей особо опасных инфекций (бактериологические, бактериоскопические, иммунологические, молекулярно-генетические). Сбор, взятие и транспортировка материала из природных очагов чумы и других инфекций. Молекулярное-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом ПЦР. Генетическое типирование штаммов возбудителей ООИ с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью методом Melt-MAMA для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей ООИ, выделенных на территории РК. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения ПЦР и детекции единичных нуклеотидных замен (SNP) методом Melt-MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации. Приготовление иммунобиологических и диагностических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно утвержденного плана на 2023 год. Депонирование коллекционных штаммов особо опасных инфекций и штаммов по заявке для производственных нужд по линии Министерства здравоохранения Республики Казахстан. Поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств депонированных, референтных, вакцинных, производственных и учебных штаммов национальной и рабочей коллекции микроорганизмов Министерства здравоохранения Республики Казахстан с использованием бактериологических методов. Прогноз, оценка рисков и анализ эпизоотического состояния природных очагах чумы на территории Республики Казахстан и санитарно-профилактических мероприятий проведенных на энзоотичной по чуме территории. Создание электронных геоинформационных карт распространения природных и почвенных очагов особо опасных инфекций. Сбор информации, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире по официальным данным ВОЗ и международной информационной сети ProMed. Проведение тренировочных учений, лекций, инструктажей с сотрудниками звеньев ПМСП по вопросам повышения готовности к реагированию на биологические угрозы и методам личной биологической защиты от заражения при контакте с больным, подозрительным на заболевание особо опасной инфекцией человека и (или) сельскохозяйственных животных. Проведение тренингов и семинаров для медицинских и иных учреждений по вопросам биобезопасности, диагностики особо опасных инфекций. Подготовка инструктивно-методических документов используемых при работе с возбудителями инфекций I-II групп патогенности.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
7 451 597
46
Обеспечение деятельности Центральной референс лаборатории по уменьшению биологических угроз

Үй-жайларды, құрылыстарды, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды пайдалануды қамтамасыз ету, оларды пайдалануға байланысты штаттан тыс жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу. Желдету жүйелерінің жабдықтары мен құрылыстарын тиімді пайдалануды, қызмет көрсетуді және жөндеуді қамтамасыз ету. Жылумен жабдықтау және жылыту жүйелері жабдықтарының жұмысқа қабілетті жай-күйін қамтамасыз ету бойынша жоспарлы шұғыл іс-шараларды ұйымдастыру. Су дайындау және сарқынды, сорғыту суларын бұру жүйелерінің жабдықтарына қызмет көрсету және пайдалану жөніндегі іс-шаралар. BSL-2 және BSL-3 ОРЗ зертханаларының мамандары үшін тұрақты тренингтер мен ретренингтерді қамтамасыз ету. Зертханалық жануарлардың SPF денсаулығын мониторингтеу. Зертханалық жануарлардың SPF моделіндегі оба микробының қоздырғыштарының вируленттілігін зерттеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
202 707
47
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақта эпизоотологиялық мониторингті қамтамасыз ету
Бактериологиялық зерттеу әдістерін пайдалана отырып, Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуын зертханалық зерттеу. Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан жеткізілген топырақ сынамаларын сібір жарасы қоздырғышының болуына молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР). Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және оған іргелес аумақтан АҚИ-ға жиналған далалық материал сынамаларын (кеміргіштер, эктопаразиттер) молекулярлық-генетикалық зерттеу (ПТР).
Возрождение аралының қазақстандық бөлігінен және Арал теңізіне іргелес құрлық (жағалау) аумақтан бөлінген күдікті дақылдарды АҚИ-ға зертханалық зерттеу (сәйкестендіру). Жүргізілген мониторинг және зерттеулер нәтижелері бойынша Возрождение аралының қазақстандық бөлігінде санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылықты қамтамасыз ету бойынша ұсыныстар әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
35 479
48
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.

Организация и проведение мероприятий по обеспечению эксплуатации помещений, сооружений, инженерных систем и оборудования, по профилактике предотвращению и ликвидации внештатных ситуаций, связанных с их эксплуатацией. Обеспечение эффективной эксплуатации, обслуживания и ремонта оборудования, и сооружений систем вентиляции. Организация плановых неотложных мероприятий по обеспечению работоспособного состояния оборудования систем теплоснабжения и отопления. Мероприятия по обслуживанию и эксплуатации оборудования систем водоподготовки и отведению сточных, дренажных вод. Обеспечение регулярных тренингов и ретренингов для специалистов лабораторий BSL-2 и BSL-3 ЦРЛ. Мониторинг здоровья SPF лабораторных животных. Изучение вирулентности возбудителей чумного микроба на модели SPF лабораторных животных.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
202 707
47
Обеспечение эпизоотологического мониторинга в казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории
Лабораторные исследования проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы с использованием бактериологических методов исследования. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб почв, доставленных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на наличие возбудителя сибирской язвы. Молекулярно-генетическое исследование (ПЦР) проб полевого материала (грызуны, эктопаразиты) собранных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к ней территории на ООИ. Лабораторные исследования подозрительных культур (идентификация) выделенных с казахстанской части острова Возрождения и прилегающей к Аральскому морю материковой (прибрежной) территории на ООИ. Разработка предложений по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия на казахстанской части острова Возрождения по результатам проведенного мониторинга и исследований.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
35 479
48
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.

2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын жүргізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін Қазақстан Республикасы халқының санэпидсаламаттылығын қамтамасыз ету бойынша санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, Қазақстан Республикасы өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу жүргізу, ұсынымдармен алынған деректерді агрегаттау және талдау.
5. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті және ынтымақтасатын министрліктер (ведомстволар) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер және жұмыс орындарында оқыту әдісімен арттыру.
6. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау және бақылау ұлттық жүйесін енгізу.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 003 318
7. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
8. Медициналық көмек көрсетуге байланысты инфекцияларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені (МКАЖ) әзірлеу және енгізу.
9. Санитариялық қағидаларды, әдістемелік ұсынымдарды, әдістемелік нұсқауларды әзірлеу (қайта қарау). "Балалардың сауықтыру және санаторий объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларының жобасын әзірлеу.
10. Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің базасында бұрын әзірленген "Айнымалы электромагниттік өрістердің Қазақстан Республикасы халқының денсаулығына әсер ету қаупін бағалау" әдістемелік ұсынымдарын сынамалау.
49
Ғылым саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Орнықты дамудың мемлекеттік басымдықтарын қамтамасыз ету үшін ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті нығайту жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Биологиялық қауіпсіздік проблемаларының ғылыми-зерттеу институты" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
434 321
50
Денсаулық сақтау саласында саламатты өмір салтын насихаттау
Басымдықтарды, тұжырымдамалық идеяларды әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, "Қазақстанның саламатты өмір салтын ұстанатын азаматтарының үлесі" көрсеткішін есептеу үшін әлеуметтік зерттеу жүргізу, ел ауқымында саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру, халықтың репродуктивті өмір салты туралы ақпаратқа қолжетімділігін кеңейту жөніндегі іс-шаралар өткізу, "Саламатты қалалар, өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Саламатты университеттер" жобаларын енгізу шеңберінде оқыту және әдістемелік сүйемелдеу, Жастар денсаулық орталықтарының қызметін мониторингтеу және бағалау, саламатты өмір салтын насихаттау және қоғамдық денсаулықты нығайту бойынша ақпараттық-коммуникациялық материалдарды (инфографикалар, бейнероликтер) әзірлеу, темекі өнімдері мен алкогольді тұтынуды азайту (100% түтінсіз ортаны енгізу, жарнаманы және қоғамдық орындарда темекі шегуге тыйым салуды бақылау) жөніндегі шаралар кешенін іске асыру, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың алдын алу жөніндегі іс-шараларды әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, Қазақстан Республикасы бойынша жалпы халық арасында жүргізілген ақпараттық-коммуникациялық іс-шаралар туралы ақпараттарды талдау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

2. Проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
4. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санэпидблагополучия населения Республики Казахстан.
5. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучением на рабочих местах.
6. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
7. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
8. Разработка и внедрение информационной системы (ИС) по учету инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП).
9. Разработка (пересмотр) санитарных правил , методических рекомендаций, методических указаний. Разработка проекта Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к детским оздоровительным и санаторным объектам".
10. Апробация ранее разработанной методической рекомендации "Оценка риска влияния переменных электромагнитных полей на здоровье населения Республики Казахстан" на базе Департамента санитарно-эпидемиологического контроля г. Астаны.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 003 318
49
Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки
Услуги по укреплению биологической безопасности в сфере науки для обеспечения государственных приоритетов устойчивого развития.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Научно-исследовательский институт проблем биологической безопасности"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
434 321
50
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
Разработка приоритетов, концептуальных идей, методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, проведение социологического исследования для расчета показателя "Доля граждан Казахстана, ведущих здоровый образ жизни", реализация Национальных программ по пропаганде здорового образа жизни в масштабах страны, мероприятия по расширению доступа населения к информации о репродуктивном здоровье, обучение и методологическое сопровождение в рамках внедрения проектов "Здоровые города, регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", мониторинг и оценка деятельности Молодежных центров здоровья, разработка инфокоммуникационных материалов (инфографики, видеоролики) по пропаганде здорового образа жизни и укреплению общественного здоровья, реализация комплекса мер по сокращению потребления табачных изделий и алкоголя (внедрение 100% бездымной среды, контроль за рекламой и за запретом курения в общественных местах), методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, анализ информаций о проведенных информационно-коммуникационных мероприятиях среди населения в целом по Республике Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья"
104 "Пропаганда здорового образа жизни"

153 967
51
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
1) АИТВ-инфекциясының жағдайларын электрондық қадағалау, осал топтарда АИТВ-инфекциясының таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық жағдайды болжау және ықтимал өршуіне уақтылы ден қою мақсатында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық іс-шараларды мониторингтеу және бағалау;
2) эпидемиологиялық ахуалды мониторингтеу және талдау, ҚР-дағы халықтың түрлі топтарының скринингі;

153 967
51
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
1) электронное слежение за случаями ВИЧ-инфекции, эпидемиологическое слежение за распространенностью ВИЧ-инфекции в уязвимых группах, мониторинг и оценку эпидемиологических мероприятий по ВИЧ-инфекции в целях прогнозирования эпидемиологической ситуации и своевременного реагирования на возможные вспышки;
2) мониторинг и анализ эпидемиологической ситуации, скрининг различных групп населения в РК;

3) ҚР осал топтарындағы АИТВ инфекциясын Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалаудың далалық кезеңінің сапасын бақылау;
4) эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша ЖИТС өңірлік орталықтарының жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету;
5) ЖИТС орталықтарына АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша консультациялық көмек, эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша семинарлар, тренингтер, кеңестер мен ғылыми-практикалық конференциялар ұйымдастыру және өткізу;
6) нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын, АИТВ жұқтырғандарға көмек көрсетудің бірыңғай стандарттарын, сондай-ақ АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Стратегиялық құжаттарына ұсыныстар әзірлеу;
7) халық үшін, оның ішінде негізгі топтар арасында алдын алу іс-шараларын іске асыру мониторингі;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық
аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-
шараларды іске асыру"
177 899
8) Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша ақпараттық жұмысты ұйымдастыру және мониторингтеу (ҚР бойынша өңірлік орталықтар жүргізетін ақпараттық жұмыстың ай сайынғы деректерін жинау мен жинақтауды, Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне, ЖИТС-тен қайтыс болғандарды еске алу күніне орайластырылған ақпараттық науқандарды ұйымдастыру және т.б. кіреді);
9) АИТВ-инфекциясы бойынша іс-шараларды мониторингтеу және бағалау, алдын алу бағдарламаларының клиенттерін есепке алу, сондай-ақ деректердің толықтығы мен сапасына бағалау жүргізеді (ҚР-да жарты жыл және бір жыл ішінде негізгі топтар арасында алдын алу бағдарламаларының іске асырылу деректерін талдауды қамтиды, көрсеткіштердің тоқсан сайынғы мониторингімен және АИТВ-инфекциясының алдын алу бойынша өңірлік орталықтарға консультациялық және ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсете отырып, және жұмыс барысында);
10) халықты АИТВ-ға зерттеп-қарау, АИТВ/ЖИТС-тың профилактикасы, диагностикасы және ЖИТС-пен ауыратын науқастарды емдеу мәселелері бойынша аумақтық ЖИТС орталықтары мен басқа да денсаулық сақтау ұйымдарының жұмысын ұйымдастырушылық-әдістемелік басқару және үйлестіру;
11) ЮНЭЙДС-те (Женева қ., Швейцария) АИТВ/ЖИТС жөніндегі саяси декларацияны және ЮНЭЙДС 95/95/95 саяси Декларацияны іске асыру жөніндегі Стратегиясын орындау бойынша "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ға жауап ретінде жаһандық шараларды жүзеге асыруда қол жеткізілген прогресс туралы Ұлттық баяндама" жаһандық есептілік шеңберінде деректерді жинақтау және дайындау.
52
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Биологиялық қауіпсіздікті, биофармацевтикалық нарықтың инфрақұрылымын орнықты дамыту және жетілдіруді қамтамасыз ету, биофармацевтикалық ғылым мен өнеркәсіпті дамытуды ынталандыру, сондай-ақ мемлекет пен қоғамның биофармацевтикалық өнімге қажеттілігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
114 ""QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"

3) контроль качества полевого этапа дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в уязвимых группах в РК;
4) организационно-методическое руководство и координация работы региональных центров СПИД по вопросам эпидемиологического надзора;
5) консультативная помощь по вопросам ВИЧ-инфекции центрам СПИД, организация и проведение семинаров, тренингов, совещаний и научно-практические конференции по вопросам эпидемиологического надзора;
6) разработка проектов нормативно-правовых актов, единых стандартов оказания помощи ВИЧ-инфицированным, а также предложений в стратегические документы Министерства здравоохранения Республики Казахстан по вопросам ВИЧ-инфекции;
7) мониторинг реализации профилактических мероприятий для населения, в том числе среди ключевых групп;
8) организация и мониторинг информационной работы по профилактике ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан;
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья"
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"
177 899
(включает ежемесячный сбор и свод данных проводимой информационной работы региональными центрами по Республике Казахстан, организация информационных кампаний приуроченных к Всемирному дню борьбы со СПИД, День памяти умерших от СПИД и другие.);
9) мониторинг и оценка мероприятий по ВИЧ-инфекции, учета клиентов профилактических программ, а также проводят оценку полноты и качества данных (включает анализ данных реализации профилактических программ в Республике Казахстан за полугодие и год среди ключевых групп, с ежеквартальным мониторингом показателей и оказанием консультативной и организационно-методической помощи региональным центрам по профилактике ВИЧ-инфекции по итогам и в процессе работы);
10) организационно-методическое руководство и координацию работы территориальных центров СПИД и других организаций здравоохранения по вопросам обследования населения на ВИЧ, профилактики, диагностики ВИЧ/СПИД и лечения ВИЧ-инфицированных больных СПИД;
11) свод и подготовка данных в рамках Глобальной отчетности "Национальный доклад о достигнутом прогрессе в осуществлении глобальных мер в ответ на СПИД в Республике Казахстан" в ЮНЭЙДС (г. Женева, Швейцария) по выполнению Политической Декларации по ВИЧ/СПИД и Стратегии ЮНЭЙДС 95/95/95 по реализации Политической Декларации.
52
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Обеспечение биологической безопасности, устойчивого развития и совершенствования инфраструктуры биофармацевтического рынка, стимулирование развития биофармацевтической науки и промышленности, а также обеспечение потребности государства и общества в биофармацевтической продукции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья"
114 "Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"

1 065 616
53
Саяси жаңғырту контексінде қоғамдық-саяси процестерді әлеуметтанушылық сүйемелдеу
Социологиялық зерттеулердің ғылыми тәсілдерін, сандық және сапалық әдістерін пайдалана отырып, Мемлекет басшысының жаңа реформалары шеңберінде жүргізілетін саяси жаңғырту процесіне қатысты қазақстандықтардың мінез-құлық үлгілерін және қоғамдық қабылдау деңгейін анықтау.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
255 820
54
Қоғамдық институттар, диалог алаңдары жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету
Қ.К. Тоқаевтың жаңа саяси бағытын іске асыру мәселелері бойынша ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде қоғамдық институттар мен диалог алаңдарының жұмысын сараптамалық-талдамалық қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Еуразиялық интеграция институты" ЖШС
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
185 107
55
Қазіргі заманғы Қазақстан және Абай Құнанбайұлының мұрасы қоғамдық-гуманитарлық ғылымдар аспектісінде
Зияткерлік және бәсекеге қабілетті ұлтты қалыптастыру жолында Абай мұрасының маңыздылығы бойынша әлеуметтік және талдамалық зерттеулер жүргізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" КЕАҚ
001 "Ғылым және жоғары білім саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"
208 755
56
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды сүйемелдеуді қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтері
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
орта білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерінің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру;
ҰБТ-ны ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"

1 065 616
53
Социологическое сопровождение общественно-политических процессов в контексте политической модернизации
Выявление поведенческих паттернов казахстанцев и уровня общественного восприятия к процессу политической модернизации, проводимой в рамках новых реформ Главы государства, с использованием научных подходов, количественных и качественных методов социологических исследований.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
255 820
54
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов, диалоговых площадок
Экспертно-аналитическое обеспечение функционирования общественных институтов и диалоговых площадок в рамках проведения научных исследований по вопросам реализации нового политического курса К.К. Токаева.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
ТОО "Институт Евразийской интеграции"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
185 107
55
Современный Казахстан и наследие Абая Кунанбайулы в аспекте общественно-гуманитарных наук
Проведение социологических и аналитических исследований по значимости наследия Абая на пути формирования интеллектуальной и конкурентоспособной нации.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Евразийский национальный университет имени Л.Н.Гумилева"
001 "Формирование и реализация государственной политики в области науки и высшего образования"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"
208 755
56
Услуги по обеспечению сопровождения мероприятий, связанных с проведением Единого национального тестирования
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьников за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
организация и проведение ЕНТ.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"

1 995 521
57
Магистратураға түсуге арналған кешенді тестілеудің тест тапсырмалары базасын қалыптастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Білім беру бағдарламаларының топтары бойынша кешенді тестілеу шет тілі бойынша тестен, білім беру бағдарламалары тобының бейіні бойынша тесттен, оқуға дайындығын анықтауға арналған тесттен тұрады. Кешенді тестілеудің тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынамалау және түзету бойынша жұмыстарды жүзеге асыру
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
180 288
58
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту саласында қызмет көрсету
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Шайсұлтан Шаяхметов атындағы "Тіл-Қазына" ұлттық ғылыми-практикалық орталығы" КЕАҚ
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
100 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамытуды қамтамасыз ету"
728 113
59
Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау
Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік тіл саясатын іске асыруға бағытталған шараларды өткізу
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
ҚР БҒМ "Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
230 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы азаматтарының қазақ тілін білу деңгейін бағалау"
54 232
60
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін жаңғырту, салу
Ғылыми-реставрациялау жұмыстарын жүргізу, ғылыми-жобалау құжаттамаларын әзірлеу арқылы республикалық маңызы бар тарихи және мәдени ескерткіштердің сақталуын қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
100 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін қалпына келтіру, салу"
2 087 000
61
Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу
ЮНЕСКО-ның тарихы мен мәдениетінің әлеуетті ескерткіштері бойынша ғылыми құжаттама әзірлеу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазқайтажаңарту" ШЖҚ РМК
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
101 "Қазақ халқының мәдени мұрасын зерделеуді жинақтау және жүйелеу"

1 995 521
57
Услуги по формированию базы тестовых заданий комплексного тестирования в магистратуру
Комплексное тестирование по группам образовательных программ состоят из теста по иностранному языку, теста по профилю группы образовательных программ, теста на определение готовности к обучению. Осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий комплексного тестирования.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
180 288
58
Предоставление услуг в сфере развития государственного языка и других языков народа Казахстана
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
НАО "Национальный научно-практический центр "Тіл-Қазына" имени Шайсултана Шаяхметова"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
100 "Обеспечение развития государственного языка и других языков народа Казахстана"
728 113
59
Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан
Проведение мероприятий по реализации государственной языковой политики в Республике Казахстан.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
230 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана"
101 "Оценка уровня знания казахского языка граждан Республики Казахстан"
54 232
60
Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия
Обеспечение сохранности памятников истории и культуры республиканского значения путем разработки научно-проектной документации, проведения научно-реставрационных работ.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
100 "Воссоздание, сооружение памятников историко-культурного наследия"
2 087 000
61
Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа
Разработка научной документации по потенциальным памятникам истории и культуры ЮНЕСКО.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казреставрация"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
101 "Свод и систематизация изучения культурного наследия казахского народа"

53 400
62
Мәдениет саласындағы "Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ жанындағы "Қазақанимация" шығармашылық бірлестігінің (Отандық анимациялық контентті шығаратын сервистік компания) жұмысын қамтамасыз ету
1.Анимациялық кино саласындағы шетелдік және отандық мамандарды кәсіби сүйемелдеу және жоғары технологиялық жабдықтар базасында шығармашылық жоғары оқу орындарының қазақстандық студенттеріне, кинематография саласындағы мамандарға және шығармашылық және тиісті техникалық мамандықтардың басқа да өкілдеріне практикалық сабақтар, шеберлік сыныптарын өткізу.

53 400
62
Содержание творческого объединения "Казаханимация" (сервисная компания по производству отечественного анимационного контента) при АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова в области культуры
1. Проведение практических занятий, мастер-классов казахстанским студентам творческих ВУЗов, специалистам в сфере кинематографии и другим представителям творческих и соответствующих технических профессий на базе высокотехнологического оборудования и профессионального сопровождения зарубежных и отечественных специалистов в сфере анимационного кино.

2. Қорытынды пилоттық анимациялық жобаларды құру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Ш. Айманов атындағы "Қазақфильм" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
104 "Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету"
500 000
63
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан халқы Ассамблеясы, "Ұлттық Домбыра күні", Қазақстан Республикасының Мемлекет басшысы, Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың қатысуын, өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық конкурстар, республикалық ақындар айтысы, мерейтойлық іс-шаралар ұйымдастыру, концерттер, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
1 837 128
64
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Хореография өнерін классикалық би және балет өнерінің туындыларын орындау арқылы кеңінен дәріптеу. Хореография өнерін насихаттау және хореография саласындағы халықаралық ынтымақтастық. Симфониялық және халық музыкасы концерттерін өткізу арқылы музыка өнерін насихаттау, классикалық музыканы дәріптеу. Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шараларды өткізу бойынша классикалық би және балет, сондай-ақ, классикалық және халық музыкасының концерттері саласындағы қызметтерді сатып алу үшін ілеспе қызметтерді іске асыру.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Астана Балет" театры" ЖШС
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"

2. Создание итоговых пилотных анимационных проектов.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Казахфильм" им. Ш. Айманова"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
104 "Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык"
500 000
63
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, "Ұлттық Домбыра күні", организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства, Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных конкурсов, республиканского айтыса акынов, организация юбилейных мероприятий, концертов, а также дней культуры в Казахстане и за рубежом.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
1 837 128
64
Мероприятия с участием Главы государства
Популяризация хореографического искусства путем воспроизведения произведений искусства через танцы и балет. Пропаганда хореографического искусства, международное сотрудничество в области хореографии. Пропаганда музыкального искусства, популяризация классической музыки путем проведения концертов симфонической и народной музыки. Осуществление сопутствующих услуг по проведению социально-значимых и культурных мероприятий для приобретения услуг по классическому танцу и балету и концертов симфонической народной музыки.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
ТОО "Театр "Астана Балет"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела" подпрограмма
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"

4 006 057
65
Мәдениет пен өнердегі дарынды балаларды оқыту және тәрбиелеу
Оқу процесін даярлауды ұйымдастыру және білім беру қызметін ұсыну
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
"Қазақ ұлттық хореография академиясы" ШЖҚ РМК
041 "Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау"
103 "Хореография саласындағы білім беру үрдісін қамтамасыз ету"
1 209 395
66
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдықтарға техникалық қызмет көрсету, жоспарлы алдын алу жөндеулері, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылыстарды күтіп ұстау және ағымды жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
566 743
67
"Ядролық физика институты" РМК ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды сәтті орындау үшін базалық эксперименттік қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылыстарды, көлікті күтіп-ұстау, персоналға еңбекақы төлеу, материалдарды сатып алу, жабдықтарды жөндеу, коммуналдық қызметтерге ақы төлеу, салық төлемдері бойынша қызметтер көрсету кешені).
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
701 738
68
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Жоспарлы-алдын алу, жөндеу жұмыстарын, жабдықтарды пайдалану параметрлерін бақылауды, шығын материалдарын жеткізуді, қосалқы технологиялық жүйелерге, көліктік-технологиялық жабдықтарға, ғимараттар мен құрылыстарға, тіршілікті қамтамасыз ету жүйелеріне қызмет көрсету мен жөндеуді, әкімшілік сүйемелдеуді қамтитын геофизикалық қондырғыларының қауіпсіз жұмыс істеуі бойынша қызметтер кешенін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

4 006 057
65
Обучение и воспитание одаренных в культуре и искусстве детей
Организация подготовки учебного процесса и предоставление образовательных услуг.
Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахская национальная академия хореографии"
041 "Подготовка кадров в области культуры и искусства"
103 "Обеспечение образовательного процесса в области хореографии"
1 209 395
66
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание и текущий ремонт зданий и сооружений и оплата труда технического персонала.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
566 743
67
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (комплекс услуг по содержанию зданий, сооружений, транспорта, оплате труда персонала, приобретению материалов, ремонту оборудования, оплате коммунальных услуг, налогов).
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
701 738
68
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Обеспечение комплекса услуг по безопасному функционированию геофизических установок, включающего планово-профилактические, ремонтные работы; контроль за эксплуатационными параметрами оборудования, поставку расходных материалов, обслуживание и ремонт вспомогательных технологических систем, транспортно-технологического оборудования, зданий и сооружений, систем обеспечения жизнедеятельности, административное сопровождение.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

250 573
69
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақтарды кешенді экологиялық тексеру
Төтенше радиациялық қауіпті аймақтарға жатқызылған аумақтарда және Шаған өзені учаскесінде кешенді экологиялық зерттеулер жүргізу және топырақ-өсімдік жамылғысының, су және ауа ортасының, фаунаның радиациялық жай-күйі туралы жаңа ғылыми-негізделген деректер алу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
185 227
70
Семей сынақ полигонының радиациялық қауіпті аумақтарындағы қоршаған ортаның жай-күйін мониторингтеу
Қоршаған ортаны қорғау және оның радиациялық қауіпсіздігі, жер қойнауын ұтымды пайдалану міндеттерін шешуге арналған қоршаған ортаның радиациялық жай-күйі туралы деректерді жинаудың, жинақтаудың, сақтаудың, өңдеудің кешенді жүйесі
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
101 "Қазақстан Республикасы аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
57 800
71
Халықаралық шарттар мен келісімдерді қолдауда қазақстандық ядролық мониторинг жүйесі инфрақұрылымының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Ядролық сынақтар мен жер сілкіністерінің мониторингін қолдау үшін сейсмикалық, инфрадыбыстық және магниттік стационарлық станциялардың, деректер орталығының және коммуникациялар жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуді (сейсмикалық станциялардың топтарын талаптар мен кестелерге сәйкес калибрлеу, деректерді берудің ашық жұмыс істейтін арнасын қамтамасыз ету, тораптардың жай-күйін бақылау, техникалық проблемаларды жою); станциялардың деректерін жинауды, жіберуді және қабылдауды; бюллетеньдер жасай отырып, сандық деректер базасын толықтыра отырып мониторинг деректерін өңдеу және түсіндіруді; халықаралық және ұлттық деректер орталықтарымен деректер алмасуды, станцияларда еңбек қауіпсіздігін және еңбекті қорғауды, экологиялық талаптардың орындалуын қамтамасыз етуді және т. б. қамтитын қызметтер кешені.
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
036 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту"
102 "Ядролық сынақтар мониторингі"
87 538
72
Көмірсутектерге және уранға қатысты қазақстандық кадрлар мен өндірушілерді қолдау саласындағы көрсетілетін қызметтер
Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту, қазақстандық кадрларды оқыту, ғылыми-зерттеу, ғылыми-техникалық және (немесе) тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу және олардың мердігерлерінің көмірсутектерді барлау немесе өндіру жөніндегі операцияларды жүргізу кезінде пайдаланылатын тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу бойынша жер қойнауын пайдаланушылардың міндеттемелерді орындауын мониторингтеу
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
"Мұнай және газ ақпараттық-талдау орталығы" АҚ
040 "Мұнай-газ химиясы өнеркәсібін және жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарттардағы жергілікті қамтуды дамыту"
102 "Жер қойнауын пайдаланушылардың қазақстандық өндірушілерден тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алу, қазақстандық кадрларды тарту және оқыту, сондай-ақ жер қойнауын пайдаланушылардың және олардың мердігерлерінің тауарларды, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтерді сатып алуы бойынша міндеттемелерді орындауын мониторингтеу"

250 573
69
Комплексное экологическое обследование территорий, отнесенных к зоне чрезвычайного радиационного риска
Проведение комплексных экологических исследований и получение новых научно-обоснованных данных о радиационном состоянии почвенно-растительного покрова, водной и воздушной среды, фауны на территориях, отнесенных к зонам чрезвычайного радиационного риска и участка реки Шаган.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
185 227
70
Мониторинг состояния окружающей среды на радиационно-опасных территориях Семипалатинского испытательного полигона
Комплексная система сбора, накопления, хранения, обработки данных о радиационном состоянии окружающей среды, для решения задач охраны и радиационной безопасности окружающей среды и рационального недропользования.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
57 800
71
Услуги по обеспечению функционирования инфраструктуры казахстанской системы ядерного мониторинга в поддержку международных договоров и соглашений
Комплекс услуг, включающий обеспечение непрерывного функционирования сейсмических, инфразвуковой и магнитной стационарных станций, Центра данных и системы коммуникаций в поддержку мониторинга ядерных испытаний и землетрясений (калибровка групп сейсмических станций в соответствии с требованиями и графиками, обеспечение открытого работающего канала передачи данных, контроль за состоянием узлов, устранение технических проблем); сбор, передачу и прием станционных данных; обработку и интерпретацию данных мониторинга с созданием бюллетеней, пополнением цифровых баз данных; обмен данными с международными и национальными центрами данных, обеспечение безопасности и охрану труда на станциях, выполнения экологических требований и др.
Министерство энергетики Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
036 "Развитие атомных и энергетических проектов"
102 "Мониторинг ядерных испытаний"
87 538
72
Услуги в области поддержки казахстанских кадров и производителей в отношении углеводородов и урана
Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, научно-исследовательских, научно-технических и (или) опытно-конструкторских работ а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг.
Министерство энергетики Республики Казахстан
АО "Информационно-аналитический центр нефти и газа"
040 "Развитие нефтегазохимической промышленности и местного содержания в контрактах на недропользование"
102 "Мониторинг выполнения недропользователями обязательств по закупкам товаров, работ и услуг у казахстанских производителей, привлечению и обучению казахстанских кадров, а также приобретению недропользователями и их подрядчиками товаров, работ и услуг"

133 200
73
Қазақстан мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы арасындағы өзара іс-қимылға талдамалық және консультациялық қолдау көрсету
Мемлекеттік органдардың Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымы жұмыс органдары мен комитеттеріндегі, Қазақстан Республикасы Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымына жақындаудағы құжаттарын жүзеге асыру бойынша қызметтеріне талдау
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
308 938
74
Модельдеу құралдарын дамыту мен жетілдірудің сыртқы және ішкі даму жағдайларын зерттеу арқылы Қазақстан Республикасының Әлеуметтік-экономикалық даму болжамының әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Тұтыну бағалары индексінің өсуінің себеп-салдарлық байланыстарына кешенді талдау жүргізу, (оның ішінде компоненттерін) модельдеу және болжау; Әлеуметтік, инженерлік-коммуникациялық, көліктік және өзге де инфрақұрылымдағы базалық нормативтер (желілер) саласында НҚА-ға тексеру жүргізу; Қазақстанның инвестициялық жобаларды іске асыру бойынша жағдайлар жасау және жоспарларды орындау бойынша қолданыстағы шаралардың тиімділігін бағалау бөлігінде жүйелі және нүктелік ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
188 568
75
Қазақстанды IMD рейтингіне қосу және елдің бәсекеге қабілеттілік деңгейін талдау үшін статистикалық байқаулар жүргізу
Мемлекеттiк қызметтің мақсаты Қазақстанның IMD рейтингіне кіруі, бәсекеге қабілеттіліктің неғұрлым маңызды индикаторлары бойынша ұсынымдар әзірлеу және осы талдау негізінде Қазақстанның бәсекеге қабілеттілігі жөніндегі ұлттық баяндаманың жобасын дайындау.
IMD рейтингі ел экономикасының макроэкономикалық тұрақтылығының ғана емес, сонымен қатар экологиялық, адами дамудың және басқалардың жағдайын бағалайтын бірқатар көрсеткіштерді қамтуы болып табылады.
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

133 200
73
Оказание аналитической и консультационной поддержки взаимодействия между Казахстаном и Организацией экономического сотрудничества и развития
Анализ деятельности госорганов в рабочих органах и комитетах Организации экономического сотрудничества и развития, реализации документов по приближению Республики Казахстан к Организации экономического сотрудничества и развития.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
308 938
74
Аналитическое сопровождение разработки Прогноза социально-экономического развития Республики Казахстан посредством исследования внешних и внутренних условий развития и совершенствования инструментов моделирования
Проведение комплексного анализа причинно-следственных связей роста индекса потребительских цен (в т.ч. его компонентов); проведение ревизии нормативно правовых актов для планирования бюджетных расходов в сфере базовых нормативов (сетей) в социальной, инженерно-коммуникационной, транспортной и иной инфраструктуры; выработка системных и точечных рекомендаций по совершенствованию инвестиционного климата и законодательства Казахстана.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
188 568
75
Проведение статистических наблюдений для включения Казахстана в рейтинг IMD и анализа уровня конкурентоспособности страны
Вхождение Казахстана в рейтинг IMD, выработка рекомендаций по наиболее важным индикаторам конкурентоспособности и подготовка на основе данного анализа проекта Национального доклада по конкурентоспособности Казахстана.
Рейтинг IMD включает ряд показателей, оценивающих состояние не только макроэкономической стабильности экономики страны, но и экологическое, человеческое развитие и др.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

140 824
77
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік жоспарлау жүйесі құжаттарының іске асырылу барысын талдау, бюджеттік тәуекелдер және мемлекеттік қаржының ұзақ мерзімді тұрақтылығы туралы талдамалық есепті әзірлеуді талдамалық сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

140 824
77
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
Анализ хода реализации документов Системы государственного планирования, Аналитическое сопровождение разработки Аналитического отчета о бюджетных рисках и долгосрочной устойчивости государственных финансов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

224 380
78
Өңірлік саясатты, өңірлердің әлеуметтік-экономикалық дамуын сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу, өңірлер экономикаларының өсу резервілерін анықтау, оның ішінде, қалалық және ауылдық елді мекендерде халықтың тұру қолайлылығының деңгейін бағалау және мониторингтеу бойынша ұсынымдар әзірлеу
Қалалардағы өмір сапасының мерзімді ұлттық рейтингі негізінде қалалар халқының өмір сүру сапасын талдау және салыстыру, сондай-ақ Өңірлік стандарттар жүйесінің талаптарына сәйкес елді мекендердің объектілермен және қызметтермен (игіліктермен) қамтамасыз етілуіне мониторинг ұйымдастыру болып табылады
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

224 380
78
Экспертно-аналитическое сопровождение региональной политики, социально-экономического развития регионов, выявления резервов роста экономики регионов, в том числе разработка рекомендаций по оценке и мониторингу уровня комфортности проживания населения в городских и сельских населенных пунктах
Анализ и сравнение качества жизни населения городов, на основе периодического национального рейтинга качества жизни в городах, а также организация мониторинга обеспеченности населҰнных пунктов объектами и услугами (благами), согласно требованиям Системы региональных стандартов.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

213 000
79
Қазақстан экономикасына санкциялық шаралардың әсерін талдау
Қазақстан экономикасы үшін енгізілген және енгізілетін Ресейге қарсы санкциялардан/қарсы санкциялардан санкциялық тәуекелдерді және қайталама әсерлерді зерделеу және мониторингтеу және елдегі макроэкономикалық тұрақтылықты қамтамасыз ету мақсатында олардың салдарын жою үшін ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

213 000
79
Анализ влияния санкционных мер на экономику Казахстана
Изучение и мониторинг санкционных рисков и вторичных эффектов от введенных и вводимых антироссийских санкций/контрсанкций для Казахстанской экономики и выработка рекомендаций для нивелирования их последствий в целях обеспечения макроэкономической стабильности в стране.
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"

198 248
80
ҚБП
28 036
81
Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы
Қазақстан Республикасының заң жобаларына ғылыми экономикалық сараптама жүргізу
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер"
115 "Қазақстан Республикасы заң жобаларының ғылыми экономикалық сараптамасы"

198 248
80
ДСП
28 036
81
Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан
Проведение научной экономической экспертизы законопроектов Республики Казахстан
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства"
115 "Научная экономическая экспертиза законопроектов Республики Казахстан"

91 631
82
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды өткізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық парктен акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі" Корпоративтік Қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 "Астана Хаб" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"
4 879 745
83
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
3 240 797
84
Қазақстан Республикасының Құрылыс кодексін әзірлеу
Мемлекеттік қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Құрылыс кодексінің жобасын әзірлеуге бағытталған. Құрылыс кодексін әзірлеу процесінде мыналар көзделетін болады:
адамның тіршілік ету ортасы мен тіршілік әрекетін қамтамасыз ету;
қоғамдық қатынастарды реттеудің жаңа қағидаттары мен әдістерін енгізу;
мемлекеттік басқару және реттеу жүйесін қайта бағдарлау;
мемлекет тарапынан бірқатар негізсіз және тиімсіз рұқсаттар мен келісімдерді оңтайландыру және басқару;
құқықтық реттеуде нарықтық бағдарлау тәсілдерін енгізу;
құрылыстың өмірлік циклінің барлық процестерін бірыңғай актіде бекіту;
қызметті жүзеге асырудағы экологиялық және өнеркәсіптік қауіпсіздіктің басымдығы және т. б.
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
001 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Өнеркәсіп, қорғаныс өнеркәсібі, геология, бірыңғай әскери-техникалық саясатты және әскери-техникалық ынтымақтастықты жүргізуге қатысу, қорғаныстық тапсырысты қалыптастыру, орналастыру және орындау саласындағы басшылық, индустриялық саясатты қалыптастыру, инфрақұрылымды және бәсекелестік нарықты, көлік және коммуникацияны, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамыту саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"

91 631
82
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологическое бизнес-инкубированию участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и созданию условий для проживания лицам, проходящих акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан"
103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"
4 879 745
83
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения и обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
3 240 797
84
Разработка Строительного кодекса Республики Казахстан
Реализация государственной услуги направлена на разработку проекта Строительного кодекса Республики Казахстан.
В процессе разработки Строительного кодекса будут предусматриваться:
обеспечение благоприятной среды обитания и жизнедеятельности человека;
внедрение новых принципов и методов регулирования общественных отношений;
переориентирование системы государственного управления и регулирования;
оптимизация и упразднение ряда неоправданных и неэффективных разрешений и согласований со стороны государства;
внедрение рыночно-ориентированных подходов в правовом регулировании;
закрепление в едином акте всех процессов жизненного цикла строительства;
приоритет экологической и промышленной безопасности при осуществлении деятельности и т.д.
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры".
001 "Формирование и реализация политики государства в сфере промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области промышленности, оборонной промышленности, геологии, участия в проведении единой военно-технической политики и военно-технического сотрудничества, руководство в области формирования, размещения и выполнения оборонного заказа, формирования индустриальной политики, развития инфраструктуры и конкурентного рынка, транспорта и коммуникаций, строительства, жилищно-коммунального хозяйства"

382 520
85
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
005 "Ішкі көздер есебінен"
1 000 000
86
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
35 725 091
87
Арнайы материалдар негізінде Қазақстан Республикасында салааралық ғылыми-техникалық ақпараттың мемлекеттік жүйесін құру және іске асыру
Қазақстан Республикасының индустриялық-инновациялық даму субъектілерін ғылым мен техниканың шетелдік жетістіктері, озық технологиялар мен арнайы материалдар негізіндегі өндірістер туралы салааралық ақпаратпен қамтамасыз ету жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Ұлттық технологиялық болжау орталығы" ШЖҚ РМК
090 "Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу"
102 "Қазақстан Республикасының индустриялық дамуы саласындағы зерттеулер"
224 460
88
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарында жөндеуді және күтіп ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтерді орындау
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
145 264 647
89
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеу мен күтіп-ұстауды орындауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автожол саласының нормативтік базасын қайта қалыптастыру;
Қазақстан Республикасы өңірлері бойынша жол-құрылыс материалдарының сапасын жақсартуға арналған зерттеулер және апробацияланған жаңа технологиялар тізілімін құру;
көпір құрылыстарын басқару жүйесі (КҚБЖ) бойынша бағдарламалық жасақтаманы әзірлеу
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазжолҒЗИ" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру"
108 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық тексеру"

382 520
85
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
005 "За счет внутренних источников"
1 000 000
86
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
35 725 091
87
Создание и реализация государственной системы межотраслевой научно-технической информации в Республике Казахстан на основе специальных материалов
Организация работ по обеспечению субъектов индустриально-инновационного развития Республики Казахстан межотраслевой информацией о зарубежных достижениях науки и техники, передовых технологиях и производствах на основе специальных материалов.
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр технологического прогнозирования"
090 "Содействие развитию отраслей промышленности"
102 "Исследования в области индустриального развития Республики Казахстан"
224 460
88
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"
145 264 647
89
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержания автомобильных дорогах республиканского значения
Реформирование нормативной базы автодорожной отрасли;
Исследования для улучшения качество дорожно-строительных материалов по регионам РК и создание реестра апробированных новых технологии;
Разработка программного обеспечения по системе управления эксплуатации мостовых сооружений (СУЭМ)
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "КаздорНИИ"
091 "Ремонт и организация содержания, направления на улучшения качества автомобильных дорог общего пользования"
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет средств республиканского бюджета"

1 097 566
90
Ішкі су жолдарында қауіпсіз кеме қатынасын қамтамасыз ету
Баутино порты су айдынындағы кеме қатынасы қауіпсіздігін, Ертіс және Орал-Каспий алаптарында, Іле өзені, Қапшағай суқоймасы мен Балқаш көлі ішкі су жолдарының кеме қатынайтын учаскелерінде кепілдік габариттерді навигациялық жабдықтар белгілерін қою (алу) және күтіп ұстау, түп тереңдету, тегістеу, түп тазалау, арналық жобалық зерттеулер, навигациялық құралдар мен жабдықтар белгілерін жасау және жөндеу, кеме қозғалысын басқару жүйесі, кеме қатынасы шлюздері мен техникалық флот кемелерін күтіп ұстау және жөндеу, техникалық флот кемелерін жаңарту және жаңғырту бойынша шараларды іске асыру арқылы қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақстан су жолдары" РМҚК
092 "Су көлігін және су инфрақұрылымын дамыту, күтіп-ұстау"
100 "Су жолдарының кеме жүретін жағдайда болуын қамтамасыз ету және шлюздерді күтіп-ұстау"
19 114 542
91
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық-нормативтік базаны жетілдіру
Қазақстан Республикасының құрылыс саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды және сметалық - нормативтік құжаттарды әзірлеу (өңдеу)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Қазақ құрылыс және сәулет ғылыми-зерттеу және жобалау институты" АҚ
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
1 127 391
92
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Шымкент агломерациясын аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
115 529
93
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Орталық өңірді аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"

1 097 566
90
Обеспечение безопасности судоходства на внутренних водных путях
Обеспечение безопасности судоходства в акватории порта Баутино, гарантированных габаритов судового хода на судоходных участках внутренних водных путей Иртышского и Урало-Каспийского бассейнов, р. Или, Капчагайскому водохранилищу и озеру Балхаш посредством реализации мероприятий по выставлению (снятию) и содержания знаков навигационного оборудования, дноуглублению, выправлению, дноочищению, русловым проектным изысканиям, изготовлению и ремонту знаков навигационного инвентаря и оборудования, содержанию и ремонту системы управления движением судов, судоходных шлюзов и судов технического флота, обновлению и модернизации судов технического флота
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГКП "Қазақстан су жолдары"
092 "Развитие, содержание водного транспорта и водной инфраструктуры"
100 "Обеспечение водных путей в судоходном состоянии и содержание шлюзов"
19 114 542
91
Совершенствование нормативно-технических документов и сметно-нормативной базы в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности
Разработка (переработка) нормативно-технических документов и сметно-нормативных документов строительной отрасли Республики Казахстан
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Казахский научно-исследовательский и проектный институт строительства и архитектуры"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
1 127 391
92
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Шымкентской агломерации
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
115 529
93
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Центрального региона
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Центрального региона
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"

182 752
94
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Батыс өңірін аумақтық дамытудың өңіраралық схемасын түзету (өзекті ету)
Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрлігі
"Республикалық мемлекеттік қала құрылысын жоспарлау және кадастр орталығы" ШЖҚ РМК
225 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметін жетілдіру іс-шараларын іске асыру"
100 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы нормативтік-техникалық құжаттарды жетілдіру республикалық бюджет қаражат есебінен"
109 184
95
Республикалық маңызы бар инвестициялық жобалардың дамуын ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Автомобиль көлігімен транзиттік жүк тасымалдарының көлемін ұлғайту мақсатында, өткізу пункттерін жаңғырту жоспарланып отыр
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен"
8 302 063
96
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылауды тиімді жүргізу мақсатында қаржылық бұзушылықтарды анықтау және профилактика әдістерін жетілдіруге бағытталған өзекті мәселелерді зерттеу
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
101 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер"
221 050
97
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
314 221
98
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау жөніндегі консультациялық қызметтер
Жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды сараптамалық-талдамалық және әдіснамалық сүйемелдеу қамтылатын қызметті бағалау
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"

182 752
94
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Корректировка (актуализация) межрегиональной схемы территориального развития Западного региона
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр государственного градостроительного планирования и кадастра"
225 "Реализация мероприятий по совершенствованию архитектурной, градостроительной и строительной деятельности"
100 "Совершенствование нормативно-технических документов в сфере архитектурной, градостроительной и строительной деятельности за счет средств республиканского бюджета"
109 184
95
Оказание государственных услуг по организации развития инвестиционных проектов республиканского значения, осуществляемых в форме выполнения государственного задания
В целях увеличения объема транзитных перевозок грузов автомобильным транспортом, планируется модернизация пунктов пропуска
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
8 302 063
96
Проведение исследований по совершенствованию системы государственного аудита и финансового контроля
Исследование актуальных вопросов, направленных на совершенствование методов выявления и профилактики финансовых нарушений в целях эффективного осуществления государственного аудита и финансового контроля
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
101 "Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля"
221 050
97
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
314 221
98
Консультационные услуги по оценке деятельности, включающие в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Оценка деятельности, включающая в себя экспертно-аналитическое и методологическое сопровождение оценки эффективности деятельности местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"

13 230
99
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісін өткізу
Бизнес жүргізу жеңілдігі бойынша өңірлер мен қалалар рейтингісі
Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру"
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
48 000

13 230
99
Проведение рейтинга регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Рейтинг регионов и городов по легкости ведения бизнеса
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля"
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
48 000

100
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Президенттік жастар кадр резервіне кезекті конкурстық іріктеу жүргізу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік басқару академиясы
001 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру"
100 "Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету"
86 523
101
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ арқылы республикалық және халықаралық деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Аудиовизуалды өнімді республикалық және халықаралық деңгейде өндіру және тарату
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Қазақстан Республикасы Президентінің Телерадиокешені" КЕАҚ
006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер"

100
Услуги по проведению очередного конкурсного отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Оказание государственной услуги по проведению отбора в Президентский молодежный кадровый резерв
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Академия государственного управления при Президенте Республики Казахстан
001 "Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы"
100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы"
86 523
101
Услуги по проведению государственной информационной политики на республиканском и международном уровне посредством НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
Производство и распространение аудиовизуальной продукции на республиканском и международном уровне.
Управление Делами Президента Республики Казахстан
НАО "Телерадиокомплекс Президента Республики Казахстан"
006 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Услуги по проведению государственной информационной политики"

8 444 442
102
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық және өзге де қызметкерлерін оқытуды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік қызметті іске асыру Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы жүйесінің медициналық ұйымдарының ("ҚР ПІБ МОА" РМК, "ОКА" АҚ, Бурабай кентінде "Оқжетпес" ЕСК" АҚ, Алматы қ. "Оқжетпес" ЕСК" АҚ филиалы) медициналық және өзге де қызметкерлерін практикалық денсаулық сақтаудың, ғылыми зерттеулердің, медицина саласындағы озық тәжірибенің заманауи және өзекті бағыттары бойынша оқытуға бағытталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы
"Медициналық технологиялар және ақпараттық жүйелер орталығы" АҚ
028 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасы медициналық ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету"
102 "Медициналық ұйымдарды техникалық және ақпараттық қамтамасыз ету"

8 444 442
102
Организация и проведение обучения для медицинских и иных сотрудников системы Управления Делами Президента Республики Казахстан
Реализация госуслуги направлена на обучение медицинских и иных сотрудников организаций системы Управления делами Президента Республики Казахстан (РГП "БМЦ УДП РК", АО "ЦКБ", АО "ЛОК-"Окжетпес" пос. Боровое, филиал АО "ЛОК-"Окжетпес" г. Алматы) по современным и актуальным направлениям практического здравоохранения, научных исследований, передового опыта в области медицины
Управление Делами Президента Республики Казахстан
АО "Центр медицинских технологий и информационных систем"
028 "Обеспечение деятельности медицинских организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан"
102 "Техническое и информационное обеспечение медицинских организаций"