"Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 18 мамырдағы № 381 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы № 1118 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі туралы ережеде:
15-тармақта:
71) және 72) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"71) дипломатиялық поштаны жоспарлау, жиынтықтау, ресімдеу, жөнелту, жеткізу, қабылдап алу және сақтау тәртібін әзірлеу және бекіту;
72) дипломатиялық поштаны пайдалану құқығы бар Қазақстан Республикасының мемлекеттік органдары мен ұйымдарының тізбесін әзірлеу және бекіту;";
210) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"210) инвесторлар үшін "бір терезе" ұйымдастыру қағидаларын, сондай-ақ инвестициялар тарту кезінде өзара іс-қимыл жасасу тәртібін әзірлеу және бекіту;";
мынадай мазмұндағы 214-13) және 214-14) тармақшалармен толықтырылсын:
"214-13) дипломатиялық қызмет қызметкерлерiнiң өкiлдiк керек-жарағы туралы ереженi әзірлеу және бекіту;
214-14) Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасудың ағымдағы және перспективалық жоспарларын әзірлеу қағидаларын айқындау;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 мая 2023 года № 381
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1118 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 15:
подпункты 71) и 72) изложить в следующей редакции:
"71) разработка и утверждение порядка планирования, комплектования, оформления, отправки, доставки, приемки и хранения дипломатической почты;
72) разработка и утверждение перечня государственных органов и организаций Республики Казахстан, имеющих право пользования дипломатической почтой;";
подпункт 210) изложить в следующей редакции:
"210) разработка и утверждение правил организации "одного окна" для инвесторов, а также порядка взаимодействия при привлечении инвестиций;";
дополнить подпунктами 214-13) и 214-14) следующего содержания:
"214-13) разработка и утверждение положения о представительской экипировке сотрудников дипломатической службы;
214-14) определение порядка разработки текущего и перспективного планов заключения международных договоров Республики Казахстан;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов