Стратегиялық объектіге үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 26 маусымдағы № 494 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 193-1-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бұқтырма суэлектростанциясы" акционерлік қоғамына ұзақ мерзімді жалға беру арқылы Бұқтырма су электр станциясының мүліктік кешеніне үшінші тұлғалардың құқықтарымен ауыртпалық салу жөнінде мәміле жасасуға рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

Об обременении стратегического объекта правами третьих лиц
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2023 года № 494.
В соответствии со статьей 193-1 Гражданского кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разрешить акционерному обществу "Бухтарминская гидроэлектростанция" совершить сделку по обременению правами третьих лиц имущественного комплекса Бухтарминской гидроэлектростанции путем передачи в долгосрочную аренду.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов