"Республикалық маңызы бар Қарғалы мемлекеттік табиғи (зоологиялық) қаумал аумағын азайту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 1184 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 571 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық маңызы бар Қарғалы мемлекеттік табиғи (зоологиялық) қаумал аумағын азайту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 17 қазандағы № 1184 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қызылорда облысының әкімдігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) "РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскесінің уран өндіру үшін берілуін;
2) уран өндіру жұмыстары аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелеріне рекультивация жүргізіліп, 2040 жылы көрсетілген жер учаскесінің қаумал құрамына қайтарылуын қамтамасыз етсін.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2011 года № 1184 "Об уменьшении территории Каргалинского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 571.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 2011 года № 1184 "Об уменьшении территории Каргалинского государственного природного заказника (зоологический) республиканского значения" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Акимату Кызылординской области в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) предоставление товариществу с ограниченной ответственностью "РУ-6" земельного участка, указанного в пункте 1 настоящего постановления, под добычу урана;
2) возврат указанного земельного участка в состав заказника после завершения работ по добыче урана в 2040 году с проведением рекультивации нарушенных земельных участков.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов