Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 14 шiлдедегi № 588 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 14 шілдедегі
№ 588 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Тауарларды уақытша әкелу және уақытша әкету кеден режимі қолданылатын лизинг заттарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы № 1092 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы № 1092 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 7 наурыздағы № 280 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 21 тамыздағы № 1092 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 14 тамыздағы № 895 қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 мамырдағы № 741 және 2001 жылғы 21 тамыздағы № 1092 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 11 маусымдағы № 569 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 ақпандағы № 170 қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 588.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан А. Смаилов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2023 года № 588
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года № 1092 "Об утверждении перечня предметов лизинга, к которым применяется таможенный режим временного ввоза и временного вывоза товаров".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2002 года № 280 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года № 1092".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 2002 года № 895 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года № 1092".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2003 года № 569 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2001 года № 741 и от 21 августа 2001 года № 1092".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2004 года № 170 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан".