"Тестілеу рәсімдерін және мемлекеттік қызмет персоналы жөніндегі автоматтандырылған бірыңғай дерекқордың (ақпараттық жүйенің) үздіксіз жұмыс істеуін техникалық қамтамасыз ету жөніндегі операторды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 14 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 789 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2023 жылғы 31 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тестілеу рәсімдерін және мемлекеттік қызмет персоналы жөніндегі автоматтандырылған бірыңғай дерекқордың (ақпараттық жүйенің) үздіксіз жұмыс істеуін техникалық қамтамасыз ету жөніндегі операторды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 14 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы 2023 жылғы 31 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 14 "Об определении оператора по техническому обеспечению процедур тестирования и бесперебойного функционирования единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2023 года № 789
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 31.12.2023.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 29 января 2020 года № 14 "Об определении оператора по техническому обеспечению процедур тестирования и бесперебойного функционирования единой автоматизированной базы данных (информационной системы) по персоналу государственной службы".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 31 декабря 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов