Б.Н. Ілияс туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 3 қазандағы № 853 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Бақытжан Нәсенұлы Ілияс Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Ә. Смайылов

Об Ильясе Б.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 2023 года № 853.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Ильяса Бакытжана Нассенулы вице-министром энергетики Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов